19 IT administrator Bigstock

ERP or EDI Specialist (Manufacture)

  • Homeoffice

Do našeho týmu hledáme specialisty pro rozvoj a správu ERP, nebo EDI systémů. Našimi klienty jsou velké výrobní společnosti s nadnárodním působením, kterým poskytujeme servis v rámci celého výrobního cyklu. Pokud Vás láká rodinné prostředí a časová flexibilita, rádi se s Vámi potkáme.

  • Od 60 tis. Kč / měs.
  • Královéhradecký kraj
  • Plný úvazek

Pracovní náplň:
  • Správa a podpora modulů systémů SAP (R3 MM, PP, SD)
  • Správa EDI Managera, překlady a implementace standardů VDA49 či EDIFACT
  • Zlepšování efektivity procesů ve WMS systémech
  • Komunikace s uživateli z oblasti výroby
  • Definice kmenových dat

Očekáváme:
  • znalost principů ERP systémů, nebo EDI systémů vč. implementace
  • Přehled v principech podnikových procesů
  • vzdělání v oboru IT nebo ekonomiky

Co získáte:
  • Profesionální technické zázemí (nejsme korporát)
  • Práce pro velké hráče v oblasti výroby
  • 13. + 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Po zapracování možnost částečně home office

Klíčová slova:
EDI, ERP, SQL, SAP, SD, MM, R3, VDA, EDIFACT, výroba, Automotive, podpora, support, EDI, ERP, SQL, SAP, SD, MM, R3, VDA, EDIFACT, výroba, Automotive, podpora, support, konzultant, Consultant, ERP consultant