60 Seřizovač Shutter

Programátor údržby – 1směnný provoz – Mladoboleslavsko

Pro našeho klienta – mezinárodní rodinnou společnost, která stabilně vyrábí a roste i v současné situaci, hledáme kandidáty/ky na pozici technika údržby/programátora.

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Středočeský kraj

Co vás čeká?
  • Analýza a následné odstraňování vzniklé funkční závady strojních zařízení
  • Spolupráce v rámci realizačních týmů
  • Podíl na instalaci a zprovoznění nových zařízení
  • Spolupráce s mistry, seřizovači, strojní a elektroúdržbou
  • Spoluzodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a linek

Jaké jsou požadavky?
  • Ukončené SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe a zkušenosti z výkonu obdobné pozice nejen v automobilovém průmyslu
  • Platná vyhláška 50 §6,7
  • Znalost práce na PC
  • Základní znalost hydrauliky a pneumatiky
  • Znalost elektrických schémat zařízení
  • Znalost programování a obsluhy robotů výhodou (KUKA, ABB, SIMATIC S7)

Co vám můžeme nabídnout?
  • Stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus ve výši 25 000 Kč
  • Zvyšování kvalifikace a možnost kariérního růstu
  • Možnost využití firemní dopravy do zaměstnání z Mladé Boleslavi
  • Široká škála benefitů
Lokalita: Nedaleko sjezdu z dálnice D10 u Mladé Boleslavi

Budeme se těšit na Vaše životopisy!