47 Procesní inženýr BigData

Technik v oblasti MaR – Kladensko

Společnost, která se mimo jiné zabývá slaboproudými, silnoproudými bezpečnostními systémy, MaR atd. hledá k sobě do týmu technika, který pomůže při realizaci zakázek v oblasti automatizace budov.

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Středočeský kraj

Co Vás čeká?
  • Celkové řízení zakázky, zodpovědnost za její realizaci a předání klientovi
  • Dohled nad montážemi jednotlivých systémů
  • Komunikace se zákazníkem, řešení požadavků
  • Komunikace a koordinace dodavatelských prací
  • Vedení příslušné dokumentace projektu

Co je k tomu potřeba?
  • Ukončené vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Zkušenosti z realizací v oboru automatizace budov (MaR)
  • Platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. – výhodou
  • Znalosti technologií TZB
  • Řidičský průkaz sk. B

A co Vám můžeme nabídnout?
  • Zajímavou práci v úspěšné české firmě
  • Přátelský kolektiv – kdokoliv a kdykoliv rád pomůže
  • Individuální přístup – každý občas potřebuje řešit své specifické problémy.
  • Vstřícné prostředí – chyba je příležitost k pokroku, ne k obviňování.
  • Sdílené znalosti – společně se dál posuneme rychleji.
  • Odborná školení – více znalostí, více možností.
  • Osobní rozvoj – úspěch a spokojenost není jen o odbornosti.
  • Služební vůz
…a z těch obvyklejších věcí: 5 týdnů dovolené a Sick days, stravenky, pojištění odpovědnosti za škodu, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, Cafeterie i výhodné zaměstnanecké úvěry

Klíčová slova: technik, elektrotechnik, MaR, silnoproud, slaboproud, automatizace budov