39 Obchodni manažer Shutter

Hledáme Manažera/ku s vášní pro gastronomii

  • Team Leader

Hledáme energického a zkušeného manažera pro řízení zavedené restaurace blízko centra Prahy. Pokud máte vášeň pro gastronomii, skvělé organizační schopnosti a umíte vést tým, je tato pozice přesně pro vás!

  • Negotiable
  • Prague Capital

Náplň práce:
• Kompletní řízení provozu restaurace
• Odpovědnost za personální obsazení (nábor, školení, motivace týmu)
• Zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu
• Kontrola kvality jídel a služeb
• Optimalizace nákladů, práce s rozpočtem
• Komunikace s dodavateli a zajištění zásobování
• Organizace a vedení meetingů s týmem
• Implementace marketingových aktivit (ve spolupráci s marketingovým týmem a majitelem)
Jaké jsou Vaše předpoklady:
• Minimálně 3 roky zkušeností na pozici manažera v gastronomii
• Silné organizační a komunikační dovednosti
• Schopnost vést a motivovat tým
• Schopnost pracovat pod tlakem a řešit problémy efektivně
• Znalost práce s PC (MS Office, pokladní systémy)
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou
Nabízíme:
• Stabilní zaměstnání v zavedené restauraci
• Atraktivní platové ohodnocení
• Možnost profesního růstu a seberealizace
• Přátelský a dynamický kolektiv
• Flexibilní pracovní dobu
Pokud Vás nabízená pozice zaujala a splňujete požadavky na roli, zašlete nám Vaše CV a my Vás budeme kontaktovat.