45 Podpora obchodu Bigstock

Sales Activation Specialist

Máte rádi změny a věříte, že se díky posouváme dále? Jste dynamický člověk, který má tah na branku, je komunikativní, přátelský a zároveň asertivní a kterého jen tak něco nerozhodí? Pak hledáme možná právě Vás!

  • Negotiable
  • Prague Capital

Na co se můžete těšit?
• Podpora prodejní sítě – nastavení strategií, školení, podpora prodeje, volba kampaní atd.
• Sledování úspěšnosti prodejů a jejich predikce
• Řízení procesu nastavení změny (od návrhu po analýzu úspěšnosti a řešení nedostatků)
• Účast na meetingách zaměřených na výkonnost prodejního týmu
• Komunikace s obchodem, využití angličtiny k prezentacím
• Na samostatnou, kreativní a zodpovědnou práci
Co u Vás oceníme?
• Selský rozum, schopnost identifikovat změny a vždy si poradit
• Komunikaci na vyzrálé úrovni – umět asertivně komunikovat se svými kolegy ze sítě obchodníků
• Znalosti komunikativní angličtiny nutností
• Excel: tabulky, grafy; dobrá znalost Power Point a tvorby prezentací
• Zájem o danou oblast, chuť se v ní vzdělávat, rozvíjet a růst
• Proaktivní povahu a proaktivní přístup
• Zkušenost s obchodem, sales support pozicí, porozumění číslům a vyhodnotit report
Co Vám nabízíme?
• Velmi zajímavou pracovní náplň
• Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobým působením na EU trhu
• Prostor pro učení a růst
• Příležitost k rozvoji
• Částečný home office
• Práci pro stabilního zaměstnavatele
• Přátelský tým, kde si všichni tykají
• Zkrácený pracovní týden
• Týden dovolené navíc + možnost dalšího volna
Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!