33 Manažer ve výrobě Shutter

Vedoucí oddělení elektrokonstrukce pro nadnárodní společnost

  • Team Leader

Rozumíte elektrotechnice a máte zkušenost s vedením lidí? Chtěli byste pracovat pro jednoho z největších a nejinovativnějších výrobců v regionu? Pokud ano, tak na pozici Vedoucí oddělení elektrokonstrukce hledáme právě Vás!

  • Negotiable
  • Full-time úvazek

Jaká by byla náplň práce?
  • Příprava dokumentace a specifikace prvků do elektroinstalace
  • Nahrávání kusovníků do TC a zadávání vstupních dat do TC/IFS
  • Řešení problémů během výroby
  • Komunikace s projektovým manažerem
  • Jednání se zákazníky a návrh elektrických částí řešení dle jejich požadavků
  • Vedení lidí a zodpovědnost za bezpečnost strojních zařízení
Co budete ideálně potřebovat?
  • Vzdělání v oboru elektrotechniky, průmyslové automatizace či robotiky
  • Praxe v oboru minimálně 3 roky
  • Znalost MS Office a Eplan Electric P8
  • Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 – Samostatný elektrotechnik
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Prozákaznický přístup, technické myšlení a zodpovědnost
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Pracovní místo ve významné nadnárodní společnosti
  • Možnost ubytování v Tatranské Lomnici za zvýhodněnou cenu
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Jedinečnou šanci být součástí zajímavých projektů a vybudovat si vlastní tým
  • Pravidelná školení a vzdělávání
  • Podporu osobního rozvoje a kariérní růst
  • Flexibilní pracovní dobu a zkrácený pracovní týden (37,5 h.)
  • Další skvělé benefity (projektové odměny a bonusy, teambuildingy, sportovní akce, Multisport karta, příspěvek na důchodové spoření, bezplatná výuka cizích jazyků, věrnostní program atd.)
Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Klíčová slova: Vedoucí oddělení elektrokonstrukce, Manažer elektrokonstrukce, elektroinženýr, Electrical Engineer, elektroprojektant, team leader, elektro, automotive, průmysl, výroba, produkt, Trenčínský kraj, Dubnica nad Váhom