15 Hlavní účetní Bigstock

⋙Hlavní účetní ve výrobní společnosti s AJ⋘

  • Homeoffice
  • Povedete tým

Staňte se klíčovým hráčem ve finančním oddělení a pomozte řídit účetní procesy s maximální přesností a efektivitou. Baví Vás čísla, máte zkušenosti s vedením týmu a hovoříte anglicky?Využijte své znalosti a zkušenosti k podpoře růstu a rozvoje prosperující firmy.

  • Mzda dohodou
  • Ústecký kraj
  • Plný úvazek

Náplň práce:
  • Vedení účetních záznamů dle CAS a IFRS, monitoring procesů, spolupráce s auditory.
  • Vedení týmu: Motivace a inspirace k dosahování daných cílů, podpora k inovacím a růstu.
  • Optimalizace procesů: Analýza, návrh inovativních řešení, spolupráce s kolegy, sledování dopadu změn.
  • Reporting: Příprava finančních zpráv, analýza dat, komunikace informací, podpora strategického rozhodování, správa dokumentace.
Požadujeme:
  • Odborné znalosti v oblasti účetnictví ideálně ve výrobním prostředí.
  • Znalost IFRS
  • Schopnosti efektivního vedení a motivace lidí.
  • Komunikativní AJ
  • Zkušenosti se systémem SAP (výhodou).
  • Pokročilou znalost Excelu.
  • ŘP sk. B
Nabízíme:
  • Špičkové mzdové ohodnocení a atraktivní benefity.
  • Profesní růst a rozvoj v dynamickém a inovativním prostředí.
  • Možnost vést a inspirovat talentovaný tým.
  • Možnost profesního růstu v rámci firmy, možnost stát se top expertem v dané oblasti
  • Příspěvek na dopravu
  • Denní využití anglického jazyka – mezinárodní prostředí
  • a mnoho dalších skvělých benefitů.
V případě zájmu mi zašlete svůj životopis. Těším se na setkání s Vámi!