Outplacement

Pomůžeme odcházejícím zaměstnancům i vaší firmě

v3-1920×366 Outplacement

I propouštění může proběhnout tak, aby zaměstnanci odcházeli v dobrém. Služba outplacementu jim pomůže vyrovnat se s novou situací a výrazně usnadní cestu k novému pracovnímu místu. Mnohá pozitiva však přináší i firmám. Posílí image zodpovědného zaměstnavatele, zvýší loajalitu stávajících zaměstnanců a šetří čas.

 • konstrukt square

  85% spokojenost

  Zaměstnanci firem, kterým jsme pomáhali s outplacementem, hodnotí tuto službu a podporu ze strany zaměstnavatele mimořádně pozitivně.

 • co pri pohovoru nezjiste square

  60 % ihned nastupuje

  Dva ze tří propouštěných zaměstnanců najdou nové místo ještě v průběhu výpovědní doby. Tak účinná je pomoc outplacementu.

 • je mi 50 square

  63 % bez stresu

  63 % propouštěných zaměstnanců zvládne díky outplacementu frustraci a/nebo úzkost

K outplacementu přistupujeme
komplexně a lidsky

Minimalizace negativních dopadů při propouštění u nás začíná mnohem dříve, než se celý proces spustí. Zkušený mBlue HR Advisory Manager pomůže nastavit plán aktivit a komunikace tak, aby zohlednil riziková místa a předešel nežádoucím situacím.

Prostřednictvím individuálních nebo skupinových konzultací povede náš tým propuštěné na cestě k novému zaměstnání. Specialisté mBlue jim pomohou vyrovnat se s touto náročnou životní změnou. Zmírní rozjitřené emoce a nastíní nové možnosti. Naučí, kde efektivně hledat novou práci, jak sestavit životopis a motivační dopis a připravit se na pohovor či assessment centrum. Zvláštní podporu pak věnujeme specifickým skupinám, pro které je uplatnění na trhu práce komplikovanější, například starším lidem nebo zaměstnancům po rodičovské dovolené.

V průběhu outplacementu máme neustále na zřeteli lidský aspekt. Díky tomu je služba pozitivně hodnocena nejen firmami, ale i zaměstnanci, kterých se samotné propouštění dotýká. Podle našich průzkumů přejde 60 % lidí, kterým jsme se věnovali, plynule k novému zaměstnavateli. A celých 85 % kladně hodnotí naši profesionální péči.

 

Naši specialisté
na Outplacement

Provedeme vás náročným obdobím. Poradíme, jak vyřešit propouštění tak, aby neutrpěl váš kredit zaměstnavatele a vaše atraktivita naopak vzrostla. Pomůžeme vašim zaměstnancům zorientovat se na trhu práce a efektivně najít nové uplatnění.

 • Ludmila Fatkova kulata

  Ing. Ludmila Fatková

  HR Advisory Partner

  Specialistka v oblasti personálních procesů. Zkušenosti nasbírala především ve strojírenské výrobní společnosti. Během své praxe se setkala s náborem, vzděláváním zaměstnanců, nastavováním odměňovacího systému nebo nastavováním KPI´s. Podílela se také na vedení mezinárodních projektů zaměřených na strategii společnosti a interní komunikaci. Své dovednosti dále rozvíjí aktuálně především v oblasti koučování.

 • Osoby Martin Strnad

  Ing. Martin Strnad

  HR Partner 

  HR profesionál s 30letou praxí v managementu nadnárodních korporací (DHL, UNIQA) i lokálních společnostech. Od roku 2014 působí na poli personalistiky a specializuje se na recruitingové projekty a outplacement. Cílem Martina je řešit zadání klienta konzultačně obchodním přístupem a drží se motta: „Odborné zkušenosti a lidský přístup přináší úspěch a přitom pohodu v jednání.“

Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze Kockové na 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
38 Nákupčí Shutter

Kde jsme psali o Outplacementu?