Řízení a hodnocení výkonu

Naučíme vás měřit výkon a motivovat zaměstnance k rozvoji

1920×366 Banner Školení HR a náboru

Zaměstnancům vytyčte cíle, které jsou smysluplné, relevantní a přispívají ke zvýšení efektivity. Benchmarky a komplexní zpětná vazba pomáhají identifikovat oblasti, ve kterých se mohou zlepšit, a motivují je k rozvoji.

Naši specialisté
na zaměstnanecké průzkumy

Všechny zaměstnanecké průzkumy sestavujeme výhradně na míru. Naši odborníci v nich propojují svou schopnost vcítit se do potřeb klienta s dovedností pregnantně interpretovat získaná data.

 • Ludmila Fatkova kulata

  Ing. Ludmila Fatková

  HR Advisory Partner

  Specialistka v oblasti personálních procesů. Zkušenosti nasbírala především ve strojírenské výrobní společnosti. Během své praxe se setkala s náborem, vzděláváním zaměstnanců, nastavováním odměňovacího systému nebo nastavováním KPI´s. Podílela se také na vedení mezinárodních projektů zaměřených na strategii společnosti a interní komunikaci. Své dovednosti dále rozvíjí aktuálně především v oblasti koučování.

 • Blanka square

  Mgr. Blanka Mesárošová

  HR Manager

  Vystudovala personalistiku a v oblasti HR působí již 15 let. Od roku 2012, kdy se stala prvním zaměstnancem společnosti mBlue, jejím hlavním cílem je budování týmu a podílení se na vytváření strategii firmy.  Klientům pomáhá  s náborem,  headhuntingem, AC/DC, nastavováním adaptačního programu, kariérní a motivační strategií, talent managementem nebo outplacementem. Zakládá si na individuálním a vstřícném přístupu ke kolegům, klientům či kandidátům.

Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze Kockové na 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
38 Nákupčí Shutter