Recruitment

Najdeme zaměstnance s největším přínosem pro vaši firmu

Banner web mBlue-Recruitment final

O zajištění vašich personálních potřeb se v mBlue stará čtyřicet HR odborníků s průměrnou čtrnáctiletou praxí. Naší specializací je nábor vysoce kvalifikovaných pracovníků, k němuž využíváme osvědčeného mixu vyhledávacích metod, interního portfolia 100 000 kandidátů a sofistikovaného systému hodnocení kompetencí.

 • Návrhová plocha 2

  3 dny

  Za tak dlouho od zahájení projektu přijdou v průměru první CV.

 • Návrhová plocha 5

  2 000 pozic

  Tolik kvalifikovaných pracovních pozic jsme už obsadili.

 • Návrhová plocha 4

  3 až 5 měsíců

  Tolik měsíců dáváme záruku na obsazené pozice.

Děláme nábor jinak, a proto můžeme garantovat ty nejlepší výsledky

Recruitment nás baví, a to se odráží nejen na celém procesu, ale i ve výsledcích pro naše klienty. Přemýšlíme o vašich potřebách a podle nich navrhujeme postupy a řešení. Pečuje o vás vždy jedna kontaktní osoba. Průběžně vám tlumočíme zpětnou vazbu z trhu, a když je třeba, jsme diskrétní.   

Naši konzultanti jsou připraveni s vámi sdílet své zkušenosti i personalistické know-how. Dlouholetá práce nám umožnila vyvinout oborová řešení, která respektují specifika jednotlivých oblastí. Unikátní postupy aplikujeme na IT/Telco, výrobu, finance, FMCG a obchod, farmacii, stavebnictví a další segmenty.

Od běžných personálních firem nás odlišuje poradenský přístup. Zajímáme se, proč nového zaměstnance potřebujete. Zjišťujeme, jak je pozice začleněna do organizační struktury a co od přicházejícího člena týmu z krátkodobého i dlouhodobého pohledu očekáváte. To vše vede k vyšší úspěšnosti – i proto na námi obsazené pozice dáváme záruku 3 až 5 měsíců.

Pro obtížně obsaditelné pozice, pro něž na trhu existuje značně omezený počet kandidátů, zapojujeme i specifickou službu s názvem direct search. V těchto případech je nejúčinnější s patřičnou diskrétností a taktem vytipované odborníky oslovit napřímo.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci na exkluzivní bázi. Ta nám dává možnost se zakázce hlouběji věnovat a využít více zdrojů k nalezení vhodného kandidáta.

Naši specialisté na recruitment

Náborové služby mají v mBlue na starosti zkušení personalisté. Dokážou efektivně najít, oslovit a vyhodnotit vhodné kandidáty.

 • Moni square

  Mgr. Monika Čápová

  Head of HR Partners

  Pracuji v mBlue od roku 2015, aktuálně jako Head of HR Partners. Se svým týmem se zaměřuji zejména na nábor rolí do středního a vyššího managementu pro klienty z oblasti výroby a služeb. Jsem velkým zastáncem systematického prohlubování odbornosti, v mBlue vedu projekt interního vzdělávání zaměstnanců a mBlue akademii pro nováčky.

 • Ali square

  Ing. Alica Valachová

  Head of HR Partners

  Být pro Vás partnerem i v nestandardních situacích je pro mě výzvou a zároveň osobním závazkem. Baví mě nacházet společná řešení a hledání lidí na speciální role z oblasti výroby, stavebnictví či obchodu.

 • Osoby Martin Strnad

  Ing. Martin Strnad

  HR Partner

  I po více než 20leté zkušenosti v řízení obchodu a lidí mě stále baví komunikace s klienty a kandidáty. Rád využívám své zkušenosti z různých oborů pro úspěšné náborové a poradenské projekty, zejména v oblasti obchodu, stavebnictví, financí a poradenství.

mBlue
reference

Přečtěte si, jak zákazníci hodnotí svou zkušenost s náborovými službami.

 • Sedova Heineken

  Lenka Šedová

  Recruiter & Talent Sourcer, Heineken ČR

  S mBlue jsme spolupracovali na obsazení pozice SAP konzultanta, což dnes není zrovna jednoduché zadání. Konzultantka Kristýna Veverková nám byla po celou dobu podporou, má velký přehled o situaci na trhu a o požadavcích zaměstnanců. Doporučovala nám pouze relevantní kandidáty, čehož si vážím, protože jsem se nemusela pročítat množstvím neodpovídajících CV. Zároveň udržovala pravidelný kontakt i po nástupu doporučeného zaměstnance a přinášela nám tak důležitou zpětnou vazbu. V případě potřeby se určitě rádi na tuto společnost znovu obrátíme.

 • Franková

  Iveta Franková

  HR Manager, AERO Vodochody

  Spolupráci s mBlue jsme navázali v roce 2021, a od té doby se nám společně podařilo obsadit několik specifických pozic v oboru letectví. Velmi oceňuji přístup Lucie Maškové k jednotlivým pozicím, jejich pochopení, profesionální a příjemnou komunikaci. Vážím si jejího přístupu ke kandidátům a předávání zpětné vazby ohledně aktuálního vývoje náboru. Určitě budeme rádi ve spolupráci pokračovat i nadále.

 • Pavlina Sassmanová

  Pavlina Sassmannová

  Recruiting Manager, L O X X E S S Bor s.r.o.

  S Kristýnou Veverkovou spolupracujeme na obsazování pozic pro naší společnost již několik let. Velice oceňujeme profesionální přístup, příjemnou komunikaci a vstřícnost. Má velký přehled o situaci na trhu a díky porozumění specifickým požadavkům na dané pozice nám vždy doporučila pouze relevantní kandidáty. V průběhu spolupráce se z Kristýny stala podpora našeho HR týmu, na kterou se vždy můžeme obrátit.


Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze na 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
shutterstock_480671788 zásah

Kde jsme psali o Recruitmentu?

online pohovory square

Pohovory po síti

Na toto téma již vyšlo mnoho článků, tipů či rad, jak se na ně připravit a zanechat ten nejlepší dojem. Dnes bychom se s vámi chtěli podívat na tuto problematiku…

22.11.2021 Celý článek