Blog mBlue

22. 05. 2018

Blízkost Prokopského údolí, co by kamenem dohodil od kanceláří mBlue, je za hezkého počasí nedoceněná výhoda. Happiness team dnes zorganizoval neformální oběd uprostřed přírody. Nápad vyjít na čerstvý vzduch a spojit obědovou pauzu s piknikem se setkal s velkým ohlasem. Určitě zase zopakujeme. 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci!

14. 05. 2018

Květen je měsícem lásky. Patří k jaru, kdy se probouzí příroda, rodí se mláďata, vznikají nové lásky. Lásce bychom přirozeně neměli věnovat pozornost jen v tomto období, ale květen se k tomu obzvlášť nabízí.

Vzhledem ke svátkům, které se tento měsíc slaví, bychom chtěli zdůraznit vícero forem lásky. V práci, doma, vlastně každý den.

Příští rok to bude neskutečných vpravdě neuvěřitelných 25 let, kdy jsem se přidal na palubu těch, kteří se zabývají vyhledáváním a náborem nových zaměstnanců. Vzpomínám na tyto začátky, pro nás tehdy normální, ale pro mé současné kolegy určitě úsměvné, zábavné či dokonce archaické. „Inu minulé tisíciletí “, říkám jim s nadsázkou. Paradoxně trh v té době poněkud připomínal současnou situaci: z pohledu velkého množství volných míst oproti neadekvátní nabídce trhu.  

Tento týden to bude přesně měsíc, co jsme přesídlili z vily v Řeporyjské ulici do větších prostor administrativního komplexu Explora ve vedlejší Bucharově ulici na Praze 5. Nové prostory mají plochu 500 m2 a poskytují dostatečný prostor pro team skoro 40 zaměstnanců.

Designovou vilu, kterou mBlue zakoupilo před 4 lety a s architektonickým studiem Arch. Aulíka ji kompletně zrekonstruovalo, nyní nabízí k pronájmu.

Na spokojené teamy našich HR konzultantů a na to, jak to vypadalo v útrobách mBlue vily, se níže můžete podívat virtuálně v 3D.

Pokud hledáte vhodné komerční prostory pro Vaší firmu přímo u metra, máte rádi neotřelý design a líbilo by se Vám parkovat na vlastním pozemku? Nám kanceláře nám již prostorově nestačily, právě jsme se přestěhovali a prostory jsou od dubna volné.

Vila z 20. století po kompletní rekonstrukci v roce 2015 situovaná 2 minuty chůze od zastávky metra B - Nové Butovice. Čtyřpodlažní vila disponuje zahradou a parkovacím stáním pro 10 aut. Rekonstrukce vily z architektonického studia známého Arch. Aulíka zahrnovala novou střechu, kompletní zateplení domu, předokenní automatické rolety, kompletně nový interiér. Ve vile se nachází 11 kanceláří s případnou variabilitou úpravy dispozice. Prostory jsou klimatizované. Vila je vhodná pro přibližně 30 zaměstnanců.