Jak najít zaměstnání

Každý z nás touží po smysluplné práci, která ho bude bavit,
kde může prosadit své nápady, cítit od ostatních respekt
a kde bude mít šanci se profesně rozvíjet.

Jak hledat zaměstnání

Kde
hledat

Lidé nejčastěji hledají novou práci na různých pracovních serverech. Podvědomě preferují odpovědi na inzeráty konkrétních firem před těmi, které zveřejňují personální agentury. Právě poradenský servis kvalitní agentury je ale často to, co kandidáta ve výběrovém řízení posune do vítězného finále. mBlue prostředí svých klientů dobře zná a pomůže vám se strategií.

E-book: Jak hledat zaměstnání

Stáhněte si komplexní příručku zdarma. Stačí si založit mProfil.

Nedělejte chyby aneb průvodce celým procesem získání zaměstnání očima personalistů.


ebook obrazek 1056-849-bily podklad

3 důvody proč mít mProfil

mProfil je váš vstup do světa pracovních nabídek.

 • rate

  NABÍDKY PŘESNĚ NA MÍRU

  V mProfilu si sami určíte, na které pozici chcete pracovat, v jaké lokalitě a za jakou odměnu. Můžete ho mít celý život a monitorovat, jak se pohybují mzdy ve vaší profesi, a zároveň si hlídat, aby vám neunikla vaše vysněná práce.

 • fast

  DŘÍVE NEŽ OSTATNÍ

  V okamžiku, kdy od některého z našich více než 220 firemních zákazníků získáme podobnou pozici, vám dáme vědět přednostně a způsobem, který si sami v  mProfilu zvolíte.

 • way

  POMŮŽEME VÁM USPĚT

  Jako poděkování za mProfil od nás získáváte e-book Jak Hledat zaměstnání s mnoha tipy, jak se vyvarovat chyb a získat vybranou pracovní nabídku. Pomůžeme vám najít správnou strategii.

Chci si vytvořit mProfil

Jak se připravit
na výběrové řízení

 • Job Seeker And Applicant Writing His Resume And Cv With Laptop.

  Váš životopis

  Dobře strukturovaný životopis odpovídající požadavkům pozice je nutnou podmínkou pro to, abyste získali pozvání na schůzku. Nevhodná fotografie, nerelevantní údaje nebo nelogická struktura vás okamžitě zařadí na konec fronty. Zaměstnavatele zajímá především vaše zkušenost za posledních 10 let, na to se zaměřte. Tím, co jste dělali před 25 lety, už většinou neoslníte. Životopis upravte na míru pozici, na kterou se hlásíte, ale vždy dbejte na to, aby odpovídal ivašemu profilu na LinkedIn. O ten určitě průběžně pečujte, udržujte kontakty, získávejte reference. 

 • Motivated Attractive Fit Sporty Caucasian Sportswoman Low Start

  Vaše motivace

  Na seniorní pozice jsou hlavním kritériem prokazatelné manažerské schopnosti a zkušenosti z daného oboru nebo segmentu trhu. Pro všechny pozice ale platí, že nejdůležitější je motivace. Firmy nechtějí zaměstnávat někoho, kdo si chce jen vyzkoušet něco nového a nemá dobrý příběh, proč chce danou práci dělat. To vyžaduje dokonalou přípravu. Prostudujte si předem internetové stránky, sociální sítě nebo výroční zprávy firmy a ve vhodný okamžik během pohovoru získané informace použijte. 

 • Positive Hr Representatives Listening Attentively To Applicant I

  Pohovor

  Na schůzku dorazte s  předstihem, ať máte čas se naposledy upravit. Na pohovoru buďte zdravě sebevědomí, usměvaví a nebojte se ukázat, co všechno jste dokázali. V odpovědích uvádějte příklady, příliš stručné odpovědi, ale ani nekonečné příběhy, nepůsobí dobře. Snažte se protistraně přizpůsobit. Je-li váš protějšek spíše tichý, vaše hlučnost a rozmáchlá gesta ho odradí a naopak. O svých předchozích zaměstnavatelích vždy mluvte s respektem a předem si připravte, na co se chcete zeptat vy.

 • vzdělávání shutterstock_714944602 assessment

  Assessment centrum

  Nebojte se assessment center.Pozitivní a otevřený přístup je klíčem k úspěchuJe třeba si uvědomit, že kandidáti jsou hodnoceni podle předem daných kritérií, nikoliv na základě pouhého srovná mezi sebou. Assessment centrum začíná představením účastníků, následují individuální i týmové hrané i psané aktivity, často jsou zapojeny i písemné psychologické testy. Nebojte se zeptat, co očekávat a zda se můžete na něco připravit. 

 • shutterstock_480671788 zásah

  Služba: příprava na výběrové řízení

  Chcete si najít lepší práci? Nabízíme vám individuální poradenství.  Doporučujeme všem, kterým se nedaří dostat se do posledních kol přijímacích řízení nebo byli opakovaně odmítnuti. 

  S konzultantem proberete své představy o dalším směřování kariéry. Vhodně s vámi upraví stávající CV, společně připravíte kvalitní motivační dopis. Naučí vás strategii, kde práci nejlépe hledat a jak číst mezi řádky pracovního inzerátu. Prozradí tipy a triky na interview, assessment centra nebo vyjednání podmínek nástupu. 

  Kariérní poradenství není finanční výdaj, ale jistá investice. Spočítejte si, kolik peněz získáte, když najdete zaměstnání o měsíc dříve nebo pokud si vyjednáte o  několik tisíc vyšší měsíční plat. 

  Počáteční konzultace v délce 60 min. za 1 900,- Kč vč. DPH.  


Reální lidé a reálné
příběhy o cestě k nové práci

Jaké mají zkušenosti s mBlue?

 • Martin holecek

  Martin Holeček, Machine Learning Researcher

  S mBlue se mi spolupracovalo velice dobře – měl jsem volnost v termínech telefonátů; vycházeli mi vždy vstříc a mohl jsem se spolehnout, že mi dobře poradí. Jednání mi navíc maximálně personalizovali, takže jsem byl i na osobní stránce spokojený. Ve finále jsem s mBlue prošel 2 výběrovými řízeními ke 2 nabídkám, které se pro mě obě ukázaly jako nejlepší (proti cca 5 jiným).

 • katerina blaskova

  Kateřina Blašková, Key Account Manager

  Dobrý deň, chcem sa Vám podakovať za sprostredkovanie zamestnania a zároveň veľmi oceňujem Vašu starostlivosť počas celého procesu recruitmentu a výberových kôl. S takým profesionálnym prístupom pri spolupráci s Vašou spoločnosťou a konkrétne s p.Čápovou som sa ešte nestretla. Ešte raz ďakujem a prajem Vám v budúcnosti veľa úspechov.

 • Lenka Kalmusová

  Lenka Kalmusová, HR Manager

  Ráda bych poděkovala panu Strnadovi za dosavadní spolupráci, smlouvu se společností Stobart mám již podepsanou. Chtěla bych ocenit profesionální, ale hlavně lidský přístup nejen pana Strnada, ale všech pracovníků společnosti mBlue, se kterými jsem měla možnost komunikovat. A právě toto Vás odlišuje od ostatních personálních agentur.