Executive Search

Garantujeme obsazení manažerské pozice do 10 týdnů

banner web mBlue-ExecutiveSearch final

Naši specialisté na Executive Search neboli „headhunteři” se opírají o mnohaleté zkušenosti, inovativní technologie i širokou síť kontaktů. Proto vám dokážeme garantovat obsazení i vysoce kvalifikovaných pozic v rekordním čase.

 

 • Návrhová plocha 3

  100% garance

  Garantujeme, že se nám podaří ve spolupráci s vámi zadanou pozici obsadit.

 • Návrhová plocha 4

  9 měsíců záruka

  V případě, že by manažer během této doby odešel, najdeme vám zdarma jiného.

 • Návrhová plocha 2

  6 až 10 týdnů

  To je doba, během které se nám v průměru daří danou pozici obsadit.

Aktivní vyhledávání
managementu

Klasický recruitment pracuje s kandidáty, kteří aktuálně hledají zaměstnání a lze je tedy oslovit pomocí inzerce. Executive Search (tzv. „headhunting”) má situaci podstatně obtížnější a jedná se o skutečně královskou personalistickou disciplínu.

Profesionálů, kteří mohou zastávat určité vedoucí pozice, se na pracovním trhu vyskytuje jen velmi omezený počet a zpravidla jsou „rozebraní” na roky dopředu. Namísto inzerce je tedy třeba zapojit sofistikované vyhledávací metody a využít široké sítě profesních kontaktů. Naši zákazníci tuto službu objednávají nejen, když potřebují obsadit místo v top managementu svých firem, ale často také jako součást monitoringu pracovního trhu. Získají tak přehled, jaký okruh odborníků pro určitou oblast je aktuálně na trhu k dispozici.

Přímé oslovení zaměstnaných jinde

Těžko obsaditelné pozice specialistů

Těžko obsaditelné pozice specialistů Direct Search
JakoRecruitment Premiuma k tomu navíc:
 • Částečný scan trhu
 • Vytipování 20-30 firem vhodných k oslovení kandidátů mimo volný trh práce
 • Průběžný reporting

Strategické pozice top managementu

Strategické pozice top managementu Executive Search
JakoDirect Searcha k tomu navíc:
 • Úplný scan trhu
 • Vytipování 100-200 firem vhodných k oslovení kandidátů mimo volný trh práce
 • Zastřešuje jeden z nejlepších headhunterů v ČR JUDr. Jan Vymětal

Naši specialisté
na Executive Search

Službu Executive Search mají v mBlue na starosti ti nejzkušenější a nejtalentovanější personalisté. Dokážou vytipovat a oslovit vhodné kandidáty diskrétně a s náležitým taktem, přesto neztratit ze zřetele orientaci na výsledek.

 • Honza2

  JUDr. Jan Vymětal

  25 let v oblasti Executive Search

  „Najít pro vás ředitele či špičkového manažera splňujícího vaše očekávání pokládám za záležitost své profesní cti.“

 • Tereza Kocková V2021

  Bc. Tereza Kocková

  10 let v oblasti Executive Search

  „Nalezení kandidáta do středního a top managementu, který splní vaše představy a očekávání, považuji za svůj osobní závazek.“

mBlue
reference

Přečtěte si, jak naši zákazníci hodnotí svou zkušenost se službou Executive Search.

 • miroslav-kos

  Ing. Miroslav Kos

  Personální ředitel, HOCHTIEF CZ

  Naše spolupráce s mBlue začala v roce 2021 při hledání vhodného kandidáta na pozici ředitele divize. Již od počátku jsem byl přesvědčen, že jsme se rozhodli pro správného partnera. To se plně potvrdilo, spolupráce vyústila v úspěšné obsazení pozice v poměrně krátkém čase. I v době hodně složitého pracovního trhu se nám následně, za výrazného přispění paní Valachové, podařilo obsadit další tři klíčové pozice ve vedení divize, závodu a projektu. Oceňuji vysokou profesionalitu, porozumění našim požadavkům, dobrý odhad prezentovaných kandidátů a hlavně otevřenou a proaktivní komunikaci. Těším se na další společně realizované projekty.

 • hlinková

  Alžběta Hlinková

  HR Manager, ELIT CZ/SK

  S mBlue spolupracujeme již od roku 2013, kdy se naším hlavním partnerem stal Lukáš Faifr. Za tuto dobu jsme vyzkoušeli všechny možné formy spolupráce a mBlue se stalo naším velmi silným partnerem v HR. Společně se nám podařilo obsadit jak IT pozice, tak i důležité pozice do managementu. Pokud potřebujeme dosadit pro nás klíčovou pozici, vím, že vždy se mohu obrátit na Lukáše. Jeho práce je precizní a velmi aktivní. Oceňuji především jeho vysokou míru profesionality jak vůči nám, tak kandidátům, kdy vždy vše běží jako na drátkách.

 • Andreas

  Andreas Giebisch

  General Manager, Sonavox Europe

  Based on our cooperation regarding the position of Plant Manager, I can confirm mBlue did a very professional work. They came up fast with several appropriate candidates, with an own comprehensive summary, advise and suggestion. Therefore, we found the right candidate within a very short time with exactly the requirements we had. If we have to search again for a vacant position, I would consult mBlue in any case again.


Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze na 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
38 Nákupčí Shutter

Kde jsme psali o Executive Search?