O společnosti mBlue

banner fin

Propojujeme svět firem s příběhy zaměstnanců

Naším posláním je lidi propojovat. V oceánu lidských schopností, zkušeností, talentů a osudů hledáme osobnosti, které budou největším přínosem pro týmy našich firemních zákazníků.  A uchazečům o zaměstnání hledáme pracovní prostředí a týmy, ve kterých nejlépe uplatní svůj potenciál a budou se cítit příjemně. Propojujeme potřeby firem s potřebami zaměstnanců

V personalistickém pojetí se tomu říká recruitment. V mBlue ale k náboru i řízení lidí přistupujeme trochu jinak, než je obvyklé. Zkušenost nás naučila, že nestačí jen obsadit volnou pozici vhodným kandidátem, má-li to skončit úspěšným partnerstvím. Aby to opravdu fungovalo, je nutné přidat k tomu ještě něco navíc.

Proces náboru totiž vyžaduje komplexní přístup. Firma musí mít nastavené systémy pro řízení lidí, jako jsou organizační struktura, cíle, systém hodnocení zaměstnanců, rozvoj a vzdělávání. Aby když už najdeme na dané místo ideálního zaměstnance, přinesl firmě své maximum a naplno v ní rozvinul svůj potenciál. 

mBlue v číslech

 • Návrhová plocha 4

  300 klientů

  Tolika firmám pomáháme najít vhodné zaměstnance a správně je řídit.

 • Návrhová plocha 5

  2 000 nástupů

  Tolik lidí s námi odstartovalo další kariéru u nového zaměstnavatele.

 • Návrhová plocha 6

  40 odborníků

  Tolik lidí se v mBlue stará o spokojenost našich klientů.

Investujeme do vztahů, kvality a inovací

Od svého založení v roce 2011 jsme si vybudovali pozici přední personálně-poradenské společnosti. Otázky personalistiky a lidských zdrojů pomáháme řešit jak českým firmám, tak mezinárodním korporacím, náš tým tvoří ti nejlepší profesionálové v oboru, vyvinuli jsme unikátní postupy a nástroje. V našem segmentu patříme k tahounům na poli inovací.

Orientujeme se na výsledek a například jako jedni z mála na trhu garantujeme zákazníkům obsazení zadané pozice. Klademe ale také velký důraz na porozumění potřebám našich klientů, kvalitu komunikace, spolehlivost a osobní přístup. Díky tomu se nám daří s většinou obchodních partnerů spolupracovat dlouhodobě a udržovat nadstandardní vztahy. 

Chcete se o tom přesvědčit? Ozvěte se nebo nás přijďte navštívit. Už teď se na vás těšíme. 

Přinášíme výsledky a garantujeme je

 • Návrhová plocha 3

  100 % garance

  Garantujeme, že se nám podaří ve spolupráci s vámi zadanou pozici obsadit.

 • Návrhová plocha 2

  3 až 9 měsíců záruka

  V případě, že by zaměstnanec během této doby odešel, najdeme vám zdarma jiného.

 • Návrhová plocha 1

  35 zdrojů kandidátů

  Při hledání vhodných kandidátů využíváme zdroje, které možná ani neznáte.

Management
mBlue

Zakladatelé
mBlue

 • Osoby Kamil Mahovsky

  Ing. Kamil Mahovský

  Generální manažer a zakladatel

  Investor a od roku 2016 generální manažer mBlue. Před tím pět let generální ředitel výrobní firmy FV- Plast, sedm let zástupce ředitele firemního bankovnictví v České spořitelně, tři roky account manažer v auditorské firmě AZ-Audit a 2 roky v mezinárodní reklamní agentuře EURO RSCG.

 • Osoby Milan Mahovsky

  Mgr. Milan Mahovský

  Zakladatel

  Zakladatel a do roku 2016 ředitel mBlue. Před tím šest let jednatel a spoluvlastník personální agentury DRILL B.S.  Čtyři roky Recruitment a Personální Manažer v dnešní Telefonica O2.

Náš úspěch
má silné kořeny

 • mission

  Vize

  Chceme být externí HR Business partner první volby. Být nejlepší v tom, co děláme.

 • vision

  Mise

  Dáváme náboru a řízení lidí smysl.

 • worth

  Hodnoty

  Vstřícnost, Spolehlivost, Vytrvalost, Otevřená komunikace


Novinky
z mBlue

nabor inzerat square B

Poutavý náborový inzerát

Mít kvalitně napsaný náborový inzerát se rozhodně vyplatí. Zejména v dnešní době. Spousta lidí novou práci aktivně nehledá, ale ze zvědavosti se sem tam podívají na pracovní příležitosti, které jsou…

07.09.2021 Celý článek
Staveb square c

HR výzvy ve stavebnictví

Vzhledem k současnému stavebnímu boomu je na trhu nedostatek zkušených stavebních odborníků. Poptávka po zaměstnancích převyšuje nabídku, počet kandidátů klesá, nedaří se je přesvědčit ke změně. Za tím stojí nízká…

17.08.2021 Celý článek