O společnosti mBlue

banner fin

Propojujeme svět firem s příběhy zaměstnanců

Naším posláním je lidi propojovat. V oceánu lidských schopností, zkušeností, talentů a osudů hledáme osobnosti, které budou největším přínosem pro týmy našich firemních zákazníků.  A uchazečům o zaměstnání hledáme pracovní prostředí a týmy, ve kterých nejlépe uplatní svůj potenciál a budou se cítit příjemně. Propojujeme potřeby firem s potřebami zaměstnanců

V personalistickém pojetí se tomu říká recruitment. V mBlue ale k náboru i řízení lidí přistupujeme trochu jinak, než je obvyklé. Zkušenost nás naučila, že nestačí jen obsadit volnou pozici vhodným kandidátem, má-li to skončit úspěšným partnerstvím. Aby to opravdu fungovalo, je nutné přidat k tomu ještě něco navíc.

Proces náboru totiž vyžaduje komplexní přístup. Firma musí mít nastavené systémy pro řízení lidí, jako jsou organizační struktura, cíle, systém hodnocení zaměstnanců, rozvoj a vzdělávání. Aby když už najdeme na dané místo ideálního zaměstnance, přinesl firmě své maximum a naplno v ní rozvinul svůj potenciál. 

mBlue v číslech

 • Návrhová plocha 4

  300 klientů

  Tolika firmám pomáháme najít vhodné zaměstnance a správně je řídit.

 • Návrhová plocha 5

  2 000 nástupů

  Tolik lidí s námi odstartovalo další kariéru u nového zaměstnavatele.

 • Návrhová plocha 6

  40 odborníků

  Tolik lidí se v mBlue stará o spokojenost našich klientů.

Investujeme do vztahů, kvality a inovací

Od svého založení v roce 2011 jsme si vybudovali pozici přední personálně-poradenské společnosti. Otázky personalistiky a lidských zdrojů pomáháme řešit jak českým firmám, tak mezinárodním korporacím, náš tým tvoří ti nejlepší profesionálové v oboru, vyvinuli jsme unikátní postupy a nástroje. V našem segmentu patříme k tahounům na poli inovací.

Orientujeme se na výsledek a například jako jedni z mála na trhu garantujeme zákazníkům obsazení zadané pozice. Klademe ale také velký důraz na porozumění potřebám našich klientů, kvalitu komunikace, spolehlivost a osobní přístup. Díky tomu se nám daří s většinou obchodních partnerů spolupracovat dlouhodobě a udržovat nadstandardní vztahy. 

Chcete se o tom přesvědčit? Ozvěte se nebo nás přijďte navštívit. Už teď se na vás těšíme. 

Přinášíme výsledky a garantujeme je

 • Návrhová plocha 3

  100 % garance

  Garantujeme, že se nám podaří ve spolupráci s vámi zadanou pozici obsadit.

 • Návrhová plocha 2

  3 až 9 měsíců záruka

  V případě, že by zaměstnanec během této doby odešel, najdeme vám zdarma jiného.

 • Návrhová plocha 1

  35 zdrojů kandidátů

  Při hledání vhodných kandidátů využíváme zdroje, které možná ani neznáte.

Management
mBlue

Zakladatelé
mBlue

 • Osoby Kamil Mahovsky

  Ing. Kamil Mahovský

  Generální manažer a zakladatel

  Investor a od roku 2016 generální manažer mBlue. Před tím pět let generální ředitel výrobní firmy FV- Plast, sedm let zástupce ředitele firemního bankovnictví v České spořitelně, tři roky account manažer v auditorské firmě AZ-Audit a 2 roky v mezinárodní reklamní agentuře EURO RSCG.

 • Osoby Milan Mahovsky

  Mgr. Milan Mahovský

  Zakladatel

  Zakladatel a do roku 2016 ředitel mBlue. Před tím šest let jednatel a spoluvlastník personální agentury DRILL B.S.  Čtyři roky Recruitment a Personální Manažer v dnešní Telefonica O2.

Náš úspěch
má silné kořeny

 • mission

  Vize

  Chceme být externí HR Business partner první volby. Být nejlepší v tom, co děláme.

 • vision

  Mise

  Dáváme náboru a řízení lidí smysl.

 • worth

  Hodnoty

  Vstřícnost, Spolehlivost, Vytrvalost, Otevřená komunikace


Novinky
z mBlue

9-12-snidane_socky

Inspirativní online snídaně mBlue

V rámci našich služeb realizujeme jako jednu z forem poradenství inspirativní mBlue snídaně. Okolnosti nás na jaře 2020 přinutily změnit přístup, a tak jsme se spustili online vysílání. A jsme za…

20.05.2021 Celý článek