Inspirativní online snídaně mBlue

03.11.2022
snidane 1_11
Markéta Krása
Markéta Krása Marketing mBlue

V rámci našich služeb realizujeme jako jednu z forem poradenství inspirativní mBlue snídaně. Okolnosti nás na jaře 2020 přinutily změnit přístup, a tak jsme se spustili online vysílání. A ohlas je veliký, že jsme u tohoto formátu již zůstali a pravidelně každý měsíc věnujeme jednu středu v měsíci novému tématu. Možnost připojit se na online snídani nabízíme primárně firemním zájemcům z řad našich klientů, ale zdarma se mohou účastnit i manažeři z jiných firem, které dané téma osloví.

Připravovaná témata:

  • 22.2.2023, 9:00 – 11:00 hod. HR Snídaně 39: Predikce vývoje pracovního trhu pro rok 2022. Registrační formulář bude k dispozici v prosinci.

Jak se registrovat?

Zaregistrujte se prosím pomocí odkazu u jednotlivých vypsaných termínů. Obratem vám přijde pozvánka s odkazem od Microsoft Teams.

Již realizovaná témata:

Je možné, že vás zaujmou některá naše předchozí témata. Záznam z vybraných přednášek najdete také na Youtube.

Mohlo by vás zajímat

Interim square

Obliba Interim recruiterů roste

Když se řekne Interim manager, první asociace bývá mylně spojována v České republice pouze s krizovým managementem. Skutečnost je ovšem taková, že v současnosti interim manažer bývá najímán do firmy mnohem častěji za…

24.09.2018
Celý článek

Pro firmy

Potřebujete lidi k Vám do firmy? Chcete optimalizovat Vaše HR procesy? Kontaktujte nás, ozveme se vám co nejdříve zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pro uchazeče

Hledáte lepší pracovní uplatnění? Chcete, abychom vám dali vědět, až se pro vás vhodná pozice otevře? Nahrajte nám, prosím, váš životopis.

Vložením CV souhlasíte se zpracováním osobních údajů