Kontakt

Kde nás najdete

mBlue Czech, s.r.o.

Explora Business Center (přímý vchod z vnitrobloku)

Fakturační údaje

mBlue Czech, s.r.o.

Se sídlem na adrese: Řeporyjská 490/17 Praha 158 00

Faktury posílejte na: fa@mblue.cz

IČ: 241 93 119

DIČ: CZ241 93 119

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro firmy

Potřebujete lidi k Vám do firmy? Chcete optimalizovat HR procesy? Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze Kockové na 724 914 180 nebo zanechte na sebe kontakt, my se vám ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pro uchazeče

Hledáte lepší pracovní uplatnění? Chcete, abychom vám dali vědět, až se pro vás vhodná pozice otevře? Nahrajte nám, prosím, váš životopis.

Vložením CV souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Jak se k nám
dostanete

mhd

MHD

  • Nejsnadněji metrem, žlutá trasa „B“ Nové Butovice, výstup možný na obě strany, je to jen 100 m pěšky.
  • Pokud zvolíte výstup z metra východem „Bus Motol“, vyjděte ven směrem „Petržílkova ulice“, venku zabočte doprava, podejděte silniční viadukt a hned za ním doleva po eskalátorech do atria budovy Explora, Bucharova 14. Pokud vyjdete druhým výstupem z metra, dejte se doleva kolem budovy s dřevěným obložením a pak vyjeďte po eskalátorech na úroveň hlavní silnice.
  • Přímý vchod do mBlue naleznete vpravo ve vnitrobloku budovy.
car

AUTOMOBILEM

  • Parkovat můžete 3 hodiny zdarma v obchodním centru Galerie Butovice, Radlická 117, Praha 5. Naše kanceláře na adrese Bucharova 14 jsou vzdáleny cca 400 metrů.
  • Z OC Butovice vyjděte ven hlavním vchodem, podejděte podchodem směrem k benzínové pumpě, čerpací stanici budete mít stále po pravé straně.  Na kopečku projděte druhým podchodem a po kovovém schodišti mezi kancelářské budovy. Za autobusovým nádražím uvidíte kancelářský komplex s dřevěným obložením. Přímý vchod do mBlue je ve vnitrobloku budovy.
  • Pro hosty máme k dispozici i 2 parkovací stání přímo u naší budovy. Požádejte konzultanta, se kterým máte schůzku, ať vám předem zajistí rezervaci. Vjezd na toto parkoviště je z ulice Tichnova. U závory pouze oznamte, že jedete k nám, ostraha vám umožní vjezd.