Kontakt


mBlue Czech, s.r.o.
Tel: 601 345 424
Explora Business Center 
(přímý vchod z vnitrobloku)
Bucharova 14 / 2641
158 00 Praha 5
Fakturační adresa:
 

Naplánujte si Vaši trasu (View larger map). Popis cesty do našich nových kanceláří najdete níže.

Pro firmy

Potřebujete lidi k Vám do firmy? Chcete optimalizovat Vaše HR procesy? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Nenašli jste vhodnou pozici? Zašlete nám své CV přes formulář mProfiluSami si nastavíte, které příležitosti Vás zajímají a jakou formou o nich chcete být informováni.

 

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce

 

Jak se k nám dostanete

MHD

  • Nejsnadněji metrem, žlutá trasa „B“ Nové Butovice, výstup možný na obě strany, je to jen 100 m pěšky. Pokud zvolíte výstup z metra východem „Bus Motol“, vyjděte ven směrem „Petržílkova ulice“, venku zabočte opět doprava, podejděte silniční viadukt a hned za ním doleva po eskalátorech do atria budovy Explora, Bucharova 14. Přímý vchod do mBlue naleznete vpravo ve vnitrobloku budovy.

Automobilem

  • Parkovat můžete (3 hodiny zdarma) v obchodním centru Galerie Butovice, Radlická 117, Praha 5. Naše kanceláře na adrese Bucharova 14 jsou vzdáleny cca 400 metrů. Vyjdete hlavním východem, dáte se směrem doprava k benzinové pumpě, projdete podchodem, čerpací stanici budete mít stále po pravé straně.  Na kopečku projdete druhým podchodem a jste v ulici Bucharova. U autobusového nádraží najdete kancelářský komplex s dřevěným obložením. Přímý vchod do mBlue naleznete v přízemí vnitrobloku budovy.

Vstup z atria

  • Přímý vchod do mBlue naleznete v přízemí vnitrobloku budovy.

Fakturační údaje

mBlue Czech, s.r.o.
se sídlem na adrese:
Řeporyjská 490/17
Praha 158 00
Faktury posílejte na: fa@mblue.cz
IČ: 241 93 119
DIČ: CZ 241 93 119