O koho se staráme?

Naše služby využívá více než 300 společností.

  Další zákazníci
  Zobrazit méně

  Reference

  Firemní zákazníci

  Uchazeči

  Profesionálové, kteří doporučují Executive Search

  • frantisek radek

   František Řádek

   Plant Manager, Simoldes Plasticos Czech

   Spolupracovali jsme se společností mBlue na obsazení klíčové pozice Quality Managera v našem závodě. Rád bych vyzdvihl zejména osobní přístup a zapojení Moniky Čápové. Spolupráce s ní byla velmi profesionální. Mohu potvrdit, že hodnocení kandidátů od mBlue, které jsme obdrželi na začátku výběru, se téměř 100% shodovaly s realitou, kterou jsme si osobně ověřili. V případě dalších výběrů nechám oslovit opět společnost mBlue.

  • Andreas

   Andreas Giebisch

   General Manager, Sonavox Europe

   Based on our cooperation regarding the position of Plant Manager, I can confirm mBlue did a very professional work. They came up fast with several appropriate candidates, with an own comprehensive summary, advise and suggestion. Therefore, we found the right candidate within a very short time with exactly the requirements we had. If we have to search again for a vacant position, I would consult mBlue in any case again.

  • hlinková

   Alžběta Hlinková

   HR Manager, ELIT CZ/SK

   S mBlue spolupracujeme již od roku 2013, kdy se naším hlavním partnerem stal Lukáš Faifr. Za tuto dobu jsme vyzkoušeli všechny možné formy spolupráce a mBlue se stalo naším velmi silným partnerem v HR. Společně se nám podařilo obsadit jak IT pozice, tak i důležité pozice do managementu. Pokud potřebujeme dosadit pro nás klíčovou pozici, vím, že vždy se mohu obrátit na Lukáše. Jeho práce je precizní a velmi aktivní. Oceňuji především jeho vysokou míru profesionality jak vůči nám, tak kandidátům, kdy vždy vše běží jako na drátkách.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují HR Poradenství

  • Lenka Pospíchalova

   Lenka Pospíchalová

   HR Manager, Orifarm

   Odborníci z mBlue připravili pro naše vedoucí zaměstnance Development centrum. Chci poděkovat Marii Hořákové, Zdeňku Vaškovi a Kristýně Veverkové za jejich vysokou profesní úroveň při výběru testovaných kompetencí, komunikaci s našimi zaměstnanci, přípravě centra a školení hodnotitelů. V neposlední řadě si vážím velmi pečlivě, odborně a přehledně zpracovaných výstupů a jejich interpretaci jak účastníkům a vedení naší společnosti. Výstupy z Development centra byly zcela relevantní, na jejich základech můžeme pracovat na dalším konkrétním rozvoji našich zaměstnanců. Naše zkušenost je jednoznačně pozitivní.

  • múúú2

   Jaroslav Šafařík

   Generální ředitel, MASO UZENINY PÍSEK a.s.

   Spolupráce s paní Hořákovou z mBlue je na maximální úrovni. Její znalosti a způsoby komunikace jsou opravdu nadstandardní, vyřazuje z ní vysoká profesionalita, velice snadno dokáže u zákazníka vzbudit pocit, že jedinou její touhou je splnit všechny úkoly a překonat všechny překážky, které se objeví. Vím, že je to Váš obor a Vy si samozřejmě řeknete: „Tak se chováme běžně, to je náš způsob práce“, ale já jsem přesvědčen, že jde o vyšší úroveň spolupráce, a že jste nad úrovní Vaší konkurence. Jednoduše řečeno děláte svoji práci na výbornou a já jsem Vám to chtěl sdělit.

  • Romana Richterová

   Romana Richterová

   HR Manager, Mlékárna Klatovy

   Se Zuzkou jsem se potkala na školení na téma LinkedIn. Mohu určitě doporučit – školení bylo věcné, srozumitelné a obohacené o spoustu zajímavých rad a tipů vhodných pro praktické využití. Děkuji za včerejšek!

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují Interim

  • kuncova novavax

   Eva Kuncová

   Finance and HR Director, NOVAVAX CZ a.s.

   V době našeho dynamického růstu jsme mBlue požádali o rychlé dodání manažerů pro projektovou spolupráci, tzv. Interim Managery, a to jak v technické oblasti, tak v HR, kvalitě nebo nákupu. Šlo o posily, které pomáhaly řídit rozšíření našeho výrobního závodu u Prahy. mBlue nám velmi rychle dodalo výborné odborníky, kteří své projekty úspěšně zvládli. Některým z nich jsme nakonec nabídli i trvalé zaměstnání. Jsme rádi, že nyní naše spolupráce s mBlue úspěšně pokračuje i v oblasti recruitmentu.

  • Radek Váňa

   Radek Váňa

   HR Director, Bobcat

   Milan Vondráček dokázal navázat velmi dobré vztahy s hiring managery naší společnosti a porozumět nejen profilům obsazovaných pozic, ale i specifickým požadavkům na osobnost kandidáta, tak aby kandidát dobře zapadl do konkrétního prostředí. Kontakty a zkušenosti, které Milan u nás ve společnosti získal, byť již jeho interim mise u nás skončila, využijeme nyní v klasickém dodavatelském vztahu, kdy Milan bude naším kontaktem na druhé straně v personální agentuře. Věříme, že znalost prostředí výrazně zkvalitní a zefektivní proces náboru zaměstnanců.

  • Petr Draxler

   Petr Draxler

   HR Director, Fortuna

   Veronika díky svým bohatým zkušenostem s náborem kvalifikovaných IT specialistů se rychle zorientovala v potřebách Fortuny a velice nám tak pomohla se zajištěním interim specialistů v době, kdy naše vlastní kapacita v této oblasti byla omezená.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují Recruitment

  • Vlasta Paáchová

   Vlasta Páchová

   HR Business Partner, České Radiokomunikace

   Spolupráce s Terkou Kockovou a jejím současným zaměstnavatelem personální agenturou mBlue je naprosto skvělá. Oceňuji rychlou komunikaci, naprostou profesionalitu jednání a dodání opravdových odborníků na danou pozici. Této spolupráce si opravdu vážím.

  • filip kořinek

   Filip Kořínek

   Starosta Černošic u Prahy

   Spolupráce s mBlue nám ušetřila čas, přinesla větší množství kvalitních kandidátů a profesionální pomoc s jejich hodnocením a předvýběrem. Velmi jsem ocenil zájem dobře pochopit a zohlednit nejen naše formální kritéria, ale i naše preference a představy. Komunikace byla vždy pozitivní, vstřícná a rychlá. Na závěrečnou otázku, co by ještě mohli zlepšit, jsem nic neměl – což je samo o sobě dost vypovídající. Mimochodem, reference dávám, jen když jsem opravdu spokojený.

  • Miroslav Petráš

   Miroslav Petras

   General Manager, Aflofarm CR

   Spolupracoval jsem s Kristýnou Veverkovou na obsazení strategických rolích v managementu farmaceutické společnosti. Nejvhodnější kandidáti byly identifikováni v krátkém období a vybraní uchazeči jsou součástí naší společnosti doposud. Rád bych vyzdvihl zejména osobní přístup a zapojení do celého procesu Kristýny Veverkové. Spolupráce s ní byla a je velmi otevřená a profesionální. V tuto chvíli pracujeme společně na další roli a jsem si jist, že bude brzy naplněna.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují RPO

  • hynkova

   Petra Hynková

   Head of HR Business Partners, Unicredit Bank

   S mBlue spolupracujeme formou outsourcingu části recruitment procesu v rámci pre-screeningu kandidátů, kteří reagují na pracovní inzeráty, zároveň využíváme jejich služby pro aktivní oslovování kandidátů. Spolupráce trvá již 5.rokem a za tu dobu jsme obsadili stovky pozic. mBlue konzultanti mají profesionální přístup, výhodou je i jejich znalost bankovním sektoru. Konzultanti jednají s kandidáty jménem naší banky a zároveň komunikují přímo s liniovými manažery. Oceňujeme zejména stabilní dlouhodobou spolupráci a včasné obsazování pozic kvalitními kandidáty.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují Školení HR a náboru

  • jarmila dubová JPG2

   Jarmila Dubová

   HR Manager, Jacobs Douwe Egberts

   mBlue připravilo jednodenní školení náborových dovedností pro naše managery. Marie je zkušený lektor, s pedagogickou praxí na VŠ, zná očekávání zaměstnanců. Zkombinovala naše náborové materiály se svými zkušenostmi a realitou na trhu práce. Vše bylo perfektně připraveno včetně zajímavé a zábavné prezentace nebo videa s názornými příklady. Na základě pozitivního hodnocení účastníků na jejich žádost připravujeme s mBlue pokračování školení.

  Zobrazit více referencí

  Reální lidé a reálné důvody, proč hledali práci s mBlue

  Kandidáti, kteří díky mBlue našli nové pracovní uplatnění. Nebo třeba i našli jinde, ale přesto neváhali a napsali nám zpětnou vazbu na naše služby.

  • katerina blaskova

   Kateřina Blašková

   Key Account Manager

   Dobrý deň, chcem sa Vám podakovať za sprostredkovanie zamestnania a zároveň veľmi oceňujem Vašu starostlivosť počas celého procesu recruitmentu a výberových kôl. S takým profesionálnym prístupom pri spolupráci s Vašou spoločnosťou a konkrétne s p.Čápovou som sa ešte nestretla.

   Ešte raz ďakujem a prajem Vám v budúcnosti veľa úspechov.
  • Lenka Kalmusová

   Lenka Kalmusová

   HR Manager

   Ráda bych poděkovala panu Strnadovi za dosavadní spolupráci, smlouvu se společností Stobart mám již podepsanou. Chtěla bych ocenit profesionální, ale hlavně lidský přístup nejen pana Strnada, ale všech pracovníků společnosti mBlue, se kterými jsem měla možnost komunikovat.
   A právě toto Vás odlišuje od ostatních personálních agentur.
  • Dana Polivkova

   Dana Polívková

   Hlavní účetní

   Ráda bych poděkovala společnosti mBlue, obzvláště paní Kubáskové a Šuttové. Díky jejich profesionálnímu i osobnímu přístupu jsem změnila názor na služby personální agentury. Při mém hledání nového zaměstnání byly jediné z agentur, které v podstatě obratem reagovaly na zaslané CV a aktivně se mnou moji pracovní situaci řešily. Nakonec jsem díky nim měla dvě nabídky, a doufám, že jsem zvolila tu správnou.

  • Martin holecek

   Martin Holeček

   Machine Learning Researcher

   S mBlue se mi spolupracovalo velice dobře – měl jsem volnost v termínech telefonátů; vycházeli mi vždy vstříc a mohl jsem se spolehnout, že mi dobře poradí. Jednání mi navíc maximálně personalizovali, takže jsem byl i na osobní stránce spokojený. Ve finále jsem s mBlue prošel 2 výběrovými řízeními ke 2 nabídkám, které se pro mě obě ukázaly jako nejlepší (proti cca 5 jiným).