O koho se staráme?

Naše služby využívá více než 300 společností.

  Další zákazníci
  Zobrazit méně

  Reference

  Firemní zákazníci

  Uchazeči

  Profesionálové, kteří doporučují Executive Search

  • miroslav-kos

   Ing. Miroslav Kos

   Personální ředitel, HOCHTIEF CZ

   Naše spolupráce s mBlue začala v roce 2021 při hledání vhodného kandidáta na pozici ředitele divize. Již od počátku jsem byl přesvědčen, že jsme se rozhodli pro správného partnera. To se plně potvrdilo, spolupráce vyústila v úspěšné obsazení pozice v poměrně krátkém čase. I v době hodně složitého pracovního trhu se nám následně, za výrazného přispění paní Valachové, podařilo obsadit další tři klíčové pozice ve vedení divize, závodu a projektu. Oceňuji vysokou profesionalitu, porozumění našim požadavkům, dobrý odhad prezentovaných kandidátů a hlavně otevřenou a proaktivní komunikaci. Těším se na další společně realizované projekty.

  • Eliška_Haus

   Eliška Hausnerová

   Group HR Director, Business Lease Group

   Pod tlakem nabídky služeb různých personálních společností je velmi těžké najít skutečného „business partnera“. Lucie Mašková ale toto partnerství naplňuje na 100%. Velmi si vážím její odbornosti, našemu segmentu rozumí, vždy cítím silnou potřebu pochopit naší potřebu. Vím, že kandidáti od mBlue prošli skutečným výběrovým procesem a v přehledné zprávě jsme upozorněni na všechny jejich silné a slabé stránky.  Oceňuji i partnerství s kandidáty a následnou profesionální péči o ně po nástupu. S mBlue spolupracuji velmi ráda a vřele ji doporučuji.

  • jakoubek kulata

   Jiří Jakoubek

   Partner, Grant Thornton CZ

   I have been relying on Martin’s services for over 8 years. His ability to act quickly, flawlessly, and diplomatically, while maintaining a sense of ease and humour, makes a great impression on both, us as his clients, and the candidates he addresses for us. In that way too, mBlue helps us to strengthen our employer brand outside our reach. The candidates he recommends consistently meet the requirements and qualifications of the roles. In addition, Martin’s skills and knowledge are a valuable asset to the overall recruitment consultancy.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují Recruitment

  • Sedova Heineken

   Lenka Šedová

   Recruiter & Talent Sourcer, Heineken ČR

   S mBlue jsme spolupracovali na obsazení pozice SAP konzultanta, což dnes není zrovna jednoduché zadání. Konzultantka Kristýna Veverková nám byla po celou dobu podporou, má velký přehled o situaci na trhu a o požadavcích zaměstnanců. Doporučovala nám pouze relevantní kandidáty, čehož si vážím, protože jsem se nemusela pročítat množstvím neodpovídajících CV. Zároveň udržovala pravidelný kontakt i po nástupu doporučeného zaměstnance a přinášela nám tak důležitou zpětnou vazbu. V případě potřeby se určitě rádi na tuto společnost znovu obrátíme.

  • Eliška_Haus

   Eliška Hausnerová

   Group HR Director, Business Lease Group

   Pod tlakem nabídky služeb různých personálních společností je velmi těžké najít skutečného „business partnera“. Lucie Mašková ale toto partnerství naplňuje na 100%. Velmi si vážím její odbornosti, našemu segmentu rozumí, vždy cítím silnou potřebu pochopit naší potřebu. Vím, že kandidáti od mBlue prošli skutečným výběrovým procesem a v přehledné zprávě jsme upozorněni na všechny jejich silné a slabé stránky.  Oceňuji i partnerství s kandidáty a následnou profesionální péči o ně po nástupu. S mBlue spolupracuji velmi ráda a vřele ji doporučuji.

  • vlckova

   Hana Vlčková

   Senior HR Business Partner, Provident Financial

   Ráda bych touto cestou poděkovala za skvělou spolupráci s paní Terezou Klivanovou, se kterou úspěšně obsazujeme pozice od roku 2020, kdy jsem se stala součástí HR týmu v Providentu. Na spolupráci s paní Klivanovou oceňuji profesionální přístup, perfektní komunikaci a spolehlivost. Zároveň paní Klivanová je skutečným HR partnerem v oblasti náboru pro naší společnost, protože spolupráce s ní je téměř zárukou úspěšného obsazení pozice tím správným uchazečem.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují HR Poradenství

  • Lenka Pospíchalova

   Lenka Pospíchalová

   HR Manager, Orifarm

   Odborníci z mBlue připravili pro naše vedoucí zaměstnance Development centrum. Chci poděkovat Marii Hořákové, Zdeňku Vaškovi a Kristýně Veverkové za jejich vysokou profesní úroveň při výběru testovaných kompetencí, komunikaci s našimi zaměstnanci, přípravě centra a školení hodnotitelů. V neposlední řadě si vážím velmi pečlivě, odborně a přehledně zpracovaných výstupů a jejich interpretaci jak účastníkům a vedení naší společnosti. Výstupy z Development centra byly zcela relevantní, na jejich základech můžeme pracovat na dalším konkrétním rozvoji našich zaměstnanců. Naše zkušenost je jednoznačně pozitivní.

  • múúú2

   Jaroslav Šafařík

   Generální ředitel, MASO UZENINY PÍSEK a.s.

   Spolupráce s paní Hořákovou z mBlue je na maximální úrovni. Její znalosti a způsoby komunikace jsou opravdu nadstandardní, vyřazuje z ní vysoká profesionalita, velice snadno dokáže u zákazníka vzbudit pocit, že jedinou její touhou je splnit všechny úkoly a překonat všechny překážky, které se objeví. Vím, že je to Váš obor a Vy si samozřejmě řeknete: „Tak se chováme běžně, to je náš způsob práce“, ale já jsem přesvědčen, že jde o vyšší úroveň spolupráce, a že jste nad úrovní Vaší konkurence. Jednoduše řečeno děláte svoji práci na výbornou a já jsem Vám to chtěl sdělit.

  • Romana Richterová

   Romana Richterová

   HR Manager, Mlékárna Klatovy

   Se Zuzkou jsem se potkala na školení na téma LinkedIn. Mohu určitě doporučit – školení bylo věcné, srozumitelné a obohacené o spoustu zajímavých rad a tipů vhodných pro praktické využití. Děkuji za včerejšek!

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují Interim

  • kuncova novavax

   Eva Kuncová

   Finance and HR Director, NOVAVAX CZ a.s.

   V době našeho dynamického růstu jsme mBlue požádali o rychlé dodání manažerů pro projektovou spolupráci, tzv. Interim Managery, a to jak v technické oblasti, tak v HR, kvalitě nebo nákupu. Šlo o posily, které pomáhaly řídit rozšíření našeho výrobního závodu u Prahy. mBlue nám velmi rychle dodalo výborné odborníky, kteří své projekty úspěšně zvládli. Některým z nich jsme nakonec nabídli i trvalé zaměstnání. Jsme rádi, že nyní naše spolupráce s mBlue úspěšně pokračuje i v oblasti recruitmentu.

  • Radek Váňa

   Radek Váňa

   HR Director, Bobcat

   Milan Vondráček dokázal navázat velmi dobré vztahy s hiring managery naší společnosti a porozumět nejen profilům obsazovaných pozic, ale i specifickým požadavkům na osobnost kandidáta, tak aby kandidát dobře zapadl do konkrétního prostředí. Kontakty a zkušenosti, které Milan u nás ve společnosti získal, byť již jeho interim mise u nás skončila, využijeme nyní v klasickém dodavatelském vztahu, kdy Milan bude naším kontaktem na druhé straně v personální agentuře. Věříme, že znalost prostředí výrazně zkvalitní a zefektivní proces náboru zaměstnanců.

  • Petr Draxler

   Petr Draxler

   HR Director, Fortuna

   Veronika díky svým bohatým zkušenostem s náborem kvalifikovaných IT specialistů se rychle zorientovala v potřebách Fortuny a velice nám tak pomohla se zajištěním interim specialistů v době, kdy naše vlastní kapacita v této oblasti byla omezená.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují RPO

  • hynkova

   Petra Hynková

   Head of HR Business Partners, Unicredit Bank

   S mBlue spolupracujeme formou outsourcingu části recruitment procesu v rámci pre-screeningu kandidátů, kteří reagují na pracovní inzeráty, zároveň využíváme jejich služby pro aktivní oslovování kandidátů. Spolupráce trvá již 5.rokem a za tu dobu jsme obsadili stovky pozic. mBlue konzultanti mají profesionální přístup, výhodou je i jejich znalost bankovním sektoru. Konzultanti jednají s kandidáty jménem naší banky a zároveň komunikují přímo s liniovými manažery. Oceňujeme zejména stabilní dlouhodobou spolupráci a včasné obsazování pozic kvalitními kandidáty.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují Školení HR a náboru

  • Jarmila Dubová

   HR Manager, Jacobs Douwe Egberts

   mBlue připravilo jednodenní školení náborových dovedností pro naše managery. Marie je zkušený lektor, s pedagogickou praxí na VŠ, zná očekávání zaměstnanců. Zkombinovala naše náborové materiály se svými zkušenostmi a realitou na trhu práce. Vše bylo perfektně připraveno včetně zajímavé a zábavné prezentace nebo videa s názornými příklady. Na základě pozitivního hodnocení účastníků na jejich žádost připravujeme s mBlue pokračování školení.

  • josef

   Josef Kreische

   Vedoucí oddělení personální strategie, ČD Cargo

   Kurz náborových dovednostní hodnotím jednoznačně pozitivně. Oceňuji podrobné studijní materiály, výuka byla rozdělena do jednotlivých modulů, byla jasná a pochopitelná. Celá problematika náboru byla podána srozumitelně a následně v praktických úkolech procvičena. Za velmi přínosné taky považuji možnost diskuze s lektorkou Simonou Caidlerovou, která problematiku doplnila spoustou příkladů z praxe. Kurz bych určitě doporučoval pro jeho příjemnou atmosféru a také pro vstřícné jednání a ochotu lektorky.

  Zobrazit více referencí

  Reální lidé a reálné důvody, proč hledali práci s mBlue

  Kandidáti, kteří díky mBlue našli nové pracovní uplatnění. Nebo třeba i našli jinde, ale přesto neváhali a napsali nám zpětnou vazbu na naše služby.

  • Martin holecek

   Martin Holeček

   Head of AI

   S mBlue se mi spolupracovalo velice dobře – měl jsem volnost v termínech telefonátů; vycházeli mi vždy vstříc a mohl jsem se spolehnout, že mi dobře poradí. Jednání mi navíc maximálně personalizovali, takže jsem byl i na osobní stránce spokojený. Ve finále jsem s mBlue prošel 2 výběrovými řízeními ke 2 nabídkám, které se pro mě obě ukázaly jako nejlepší (proti cca 5 jiným).

  • nataly kulata

   Nataly Hlinková

   Project Manager

   Chcela by som touto formou pochváliť prístup pani Theunissen. Dlho som nezažila taký príjemný pohovor. Nepadali otázky, ktoré padajú na každom pohovore. Snažila sa ísť viac do hĺbky a kandidáta pochopiť s veľmi ľudským prístupom. Preto som sa rozhodla poslať tento e-mail. Veľakrát človek je rád za pozitívnu spätnú väzbu, ktorej sa nie vždy dostáva.

  • katerina blaskova

   Kateřina Blašková

   Key Account Manager

   Dobrý deň, chcem sa Vám podakovať za sprostredkovanie zamestnania a zároveň veľmi oceňujem Vašu starostlivosť počas celého procesu recruitmentu a výberových kôl. S takým profesionálnym prístupom pri spolupráci s Vašou spoločnosťou a konkrétne s p.Čápovou som sa ešte nestretla.

   Ešte raz ďakujem a prajem Vám v budúcnosti veľa úspechov.
  • Lenka Kalmusová

   Lenka Kalmusová

   HR Manager

   Ráda bych poděkovala panu Strnadovi za dosavadní spolupráci, smlouvu se společností Stobart mám již podepsanou. Chtěla bych ocenit profesionální, ale hlavně lidský přístup nejen pana Strnada, ale všech pracovníků společnosti mBlue, se kterými jsem měla možnost komunikovat.
   A právě toto Vás odlišuje od ostatních personálních agentur.
  • Dana Polivkova

   Dana Polívková

   Hlavní účetní

   Ráda bych poděkovala společnosti mBlue, obzvláště paní Kubáskové a Šuttové. Díky jejich profesionálnímu i osobnímu přístupu jsem změnila názor na služby personální agentury. Při mém hledání nového zaměstnání byly jediné z agentur, které v podstatě obratem reagovaly na zaslané CV a aktivně se mnou moji pracovní situaci řešily. Nakonec jsem díky nim měla dvě nabídky, a doufám, že jsem zvolila tu správnou.

  • Klara_Kotas

   Klára Kotas

   Marketing Specialist

   Děkuji za zprostředkování zaměstnání a oceňuji Vaši péči během celého procesu recruitmentu. Vše proběhlo s profesionálním přístupem při spolupráci s Vaší společností a konkrétně s paní Jesenkovou. Vážím si toho, že paní Jesenková mi poskytla individuální přístup a pomohla mi na cestě k vysněné práci.