mBlue reference

Profesionálové, kteří doporučují Executive Search

I had a pleasure to cooperate with mBlue many times. They are professional in personal recruitment, very strategic and long-term result oriented. Especially Headhunter Tereza Kocková is full of energy, drive, and never exhausting enthusiasm. I appreciated her attention to detail, communication skills and people skills.
7. února 2019
Based on our cooperation regarding the position of Plant Manager, I can confirm mBlue did a very professional work. They came up fast with several appropriate candidates, with an own comprehensive summary, advise and suggestion. Therefore, we found the right candidate within a very short time with exactly the requirements we had. If we have to recruit again for a vacant position, I would consult mBlue in any case again.
3. srpna 2018
Společnost mBlue můžu jen doporučit, spolupráce s nimi i s naší kontaktní osobou paní Čápovou byla vždy profesionální a na vysoké úrovni. V poslední době nám pomohli přivézt do firmy nového obchodního ředitele. Vím zcela určitě, že bych se na ně obrátil v případě potřeby znovu.
14. listopadu 2017
Lenka Hauptmanová, Country Talent Acquisition Manager, Faurecia
Being a longterm client of Eva Hnilicová, I can only express my admiration and satisfaction. Eva is very professional, calm and willing to help you at any stake. Working with Eva means to have longterm relationship with someone, who knows what she is doing and is able to provide the best service possible.
 
31. července 2017
S Lukášem Faifrem se nám daří obsazovat i technické pozice, což je v dnešní době velmi obtížné. Našel nám mimo jiné výborného kandidáta na pozici konstruktéra do našeho nového týmu mechaniky. Investuje čas do setkání s manažerem, do návštěv u nás ve firmě, aby pochopil naši kulturu a naše potřeby. Myslím, že i díky tomu nabízí kandidáty, kteří se nám líbí.
2. března 2017
Se společností mBlue spolupracujeme již od roku 2013, kdy se naším hlavním partnerem stal Lukáš Faifr. Za tuto dobu jsme, dá se říci, vyzkoušeli všechny možné formy spolupráce, a mBlue se stalo velmi silným partnerem naší společnosti v personální oblasti. Společně se nám podařilo obsadit jak pozice do IT oddělení, tak i důležité pozice do ostatních oddělení či managementu, a to nejen zde v České Republice, ale od roku 2016 i na Slovensku. Pokud potřebujeme dosadit pro nás klíčovou a velmi specifickou pozici, vím, že vždy se mohu obrátit na Lukáše. Jeho práce je precizní a velmi aktivní. Oceňuji především jeho vysokou míru profesionality jak vůči nám, tak kandidátům, kdy vždy vše běží jako na drátkách.    
21. března 2016
Lenka Vrabcová, HR Specialist, Faurecia
„S Evou Hnilicovou z mBlue spolupracujeme na Executive Search i recruitment pozicích posledních 1,5 roku. Eva nám pomohla s obsazením obtížně obsaditelných pozic v oblasti IT v našem výrobním závodě a Shared service centru v Bezděčíně. Spolupráce s Evou probíhala bezproblémově, co slíbí, to dodrží. Velmi si cením jejího osobního přístupu, rychlé reakce a především zasílání vhodných profilů, což je v HR nejdůležitější. Evo, jen tak dál. “
4. listopadu 2015
Bohuslava Adamová, Supply Chain Manager Central Europe, JACOBS DOUWE EGBERTS
Blanka is one of the few recruiters I can recommend with absolutely clear conscience. She and mBlue have done a terrific job in helping us in very uneasy recruiting tasks, organizing assessment centers and testing the candidate´s hard skills. Blanka has been a reliable partner for me, doing the utmost to satisfy the requirements that I was placing on the positions in search. She has always behaved in very open and professional manner, and was delivering right profile candidates on time.
17. srpna 2015
"Za dva roky spolupráce se Zuzkou jsem v ní našla odborného a spolehlivého HR partnera na straně personální agentury, která se s námi pravidelně pouští do nelehkého hledání talentů. Cením si její empatie, otevřenosti, nadšení a nejvíce pak její korektnosti a spolehlivosti v tom, že co se řekne, to platí."
10. srpna 2015
Since we have started to cooperate I fully appreciate Eva´s strong focus on customer needs, business sense, understanding of each advertised position and also the company and its culture and friendly (but professional) approach. I find the cooperation very useful and helpful for us. I strongly recommend Eva as a partner for recruiting and headhunting.
28. dubna 2015
Eva Hnilicova has a sincere and genuine interest in other people and a strong, intuitive understanding of them. Her drive is altruistic, directed at working for others. It is very beneficial for her Key Account Manager's position. Being Eva's /mBlue/ client was a real pleasure as cooperation on SAP recruitment project was smooth, effective, friendly and very successful. I would like to highly recomment Eva and mBlue for a partnership as based on my experience they provide outstanding service to clients and are always prepared to go the extra mile to fulfill their requirements. I am looking forward to next project!
10. listopadu 2014
Petr Draxler, Group HR Director, GTS Central Europe
S Milanem Mahovským v oblasti "direct-search" spolupracuji již přes 10 let a to jak v rámci mého dřívějšího působení ve společnosti IBM, tak i v mém současném působení ve společnosti GTS. Na Milanovi, i na jeho kolegyních, oceňuji především znalost místního trhu, profesionální přístup a schopnost poradit si s náborem i velmi úzkoprofilových odborníků. Veškeré otevřené pozice, které jsem Milanovi a jeho spolupracovníkům zadal, byly úspěšně a včas obsazeny kvalitními kandidáty.
6. února 2014
Marketa Matejkova, Customer Service Manager, Johnson & Johnson
Doporučuji tento produkt.
18. října 2013
Miroslav Kral, Managing Partner, MarketUP s.r.o.
Doporučuji tento produkt.
5. září 2013
Ales Picl, Country Sales Manager Czech & Slovakia, D-link Europe
S Milanem Mahovským jsem několikrát spolupracoval při náboru zaměstnanců a vyhovoval mi jeho profesionální, otevřený a spíše neformální přístup. Schopnost poradit při definici požadavků a komunikace, resp. reporting během hledání kandidátů bylo přidanou hodnotou, kterou jsem hledal. Najít lidi na IT trhu je hodně těžké a Milan Mahovský mi vždy pomohl.
6. února 2012
V mBlue jsem v oblasti Executive Search našel z pohledu zákazníka při definování zakázky profesionalitu, porozumění specifickým rysům dané pozice a odvětví; při realizaci zakázky rychlý a flexibilní přístup spojený s dobrým odhadem prezentovaných kandidátů a v neposlední řadě přátelský přístup. Týmu přeji mnohu zdaru!
31. března 2014

Profesionálové, kteří doporučují Recruitment

Martin Holeček, Machine Learning Researcher, Cintera - Amp Energy
S mBlue se mi spolupracovalo velice dobře - měl jsem volnost v termínech telefonátů; vycházeli mi vždy vstříc a mohl jsem se spolehnout, že mi dobře poradí. Jednání mi navíc maximálně personalizovali, takže jsem byl i na osobní stránce spokojený. Ve finále jsem s mBlue prošel 2 výběrovými řízeními ke 2 nabídkám, které se pro mě obě ukázaly jako nejlepší (proti cca 5 jiným).
24. března 2020
Markéta Hojková, Account Receivables Manager , TNT Express Worldwide
Dobrý den, paní Knopová, po pravdě jste asi nejpříjemnější agentura, s kterou jsem se prošla výběrové řízení. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak aktivním přístupem.
13. května 2019
Daniel Strádal, HR Business Partner, Alpiq
I have been cooperating with Tereza Kockova for 3 years already and all these years are absolutely fruitfull! Tereza is a person who react very fast and she always proposes candidate profiles that match with defined requirements. During last years we had several successful placements and all recommended candidates by Tereza are still Alpiq employees! This is real proof how successful is our cooperation... Thank you so much Tereza!
12. prosince 2018
Michal Bergr, Key Account Manager, BV Sale
Chtěl bych poděkovat za profesionální a přátelský přístup slečny Maškové, slečny Čapové a  celkově týmu společnosti mBlue. Jsou to lidé na svém místě.
13. listopadu 2018
Martin Užák, Senior Backend Developer, OSVČ
Chcem vyjadrit, ze ma Vasa platforma mProfil prijemne prekvapila. User friendly (dotaznik sa dal rychlo a jednoducho vyplnit) a bez nutnosti duplikovat informacie z LinkedIn. Je to prvy krat, co takato platforma recruitingovej firmy na mna zanechala dobry dojem.
23. října 2018
Zuzana přistupuje ke své práci v oblasti konzultací velmi profesionálně, je odborníkem na svém místě. Vždy připravená dobře poradit.
20. října 2018
Hledat si nového zaměstnavatele po 3leté pracovní pauze (mateřská) není úplně jednoduché, ale s Klárou se to povedlo. První kontakt jsme navázaly 23.8. přes LinkedIn a během měsíce jsem podepsala pracovní smlouvu. Velice oceňuji její pracovní zkušenosti, erudici, zájem o člověka, příjemné vystupování, schopnost naslouchat, rychlost.  Klára je profesionál a je vidět, že jí práce baví a za to jí patří můj velký DÍK!    
15.října 2018
Karla Padalová, Executive Assistent pro Top Management, HOPI
Ráda bych vám ještě jednou poděkovala za ohromující spolupráci a velmi pozitivní první zkušenost s personální agenturou mBlue Czech.  Na setkání jsem se cítila velmi mile, i přes mé velké obavy po mateřské komunikační prodlevě "se světem". Následná komunikace, rady, informovanost, rychlost jednání a průběžná péče byla naprosto profesionální a překvapivá. Cítila jsem, že jsem pro někoho důležitá a pomohlo mi to v sebevědomí při pohovoru již v dané společnosti.
1.října 2018
Musím pochválit za zpracované hodnocení kandidáta - toto jsem na MBlue vždy měla ráda, jak skvěle pracujete s uchazeči a dáváte hodnocení zákazníkům 😉 Sama sem si vyzkoušela obě role, jak uchazeče, tak zákazníka. Díky tomu mohu objektivně posoudit, že MBlue je profesionální společnost, která poskytuje 100% služby - opravdu s uchazečem pracují a následně posílají hodnocení zákazníkovi dle jeho zadání, na rozdíl od jiných, které přepošlou pouze životopis, aniž by uchazeče prověřili. Vřele doporučuji!
23. srpna 2018
I cooperated with Kristýna on recruitment projects - three Key Account Manager roles in electrotechnics industry. The most suitable profiles were identified in short period and selected applicants are still part of our sales teams. Due to mBlue’s market knowledge as well as the professional approach & processes, I can highly recommend cooperation with them! I found Kristýna very communicative, professional and quickly understanding our needs. Kristýna made utmost effort to fill the positions. At the moment we are working together on the other role and I believe it will be filled soon.  
2. srpna 2018
Radek Jech, Manager of Planning, Tranport, Statistic & Customs teams , DHL
Setkání s Barborou bylo velmi příjemné, profesionální a inspirativní. Spolupráce probíhala na velmi vysoké profesionální úrovni s empatickým přístupem, vstřícností a ochotou. Spolupracovat s Barborou má smysl. Barboro jen tak dal. To, co a jak děláte, má přínos pro nás, co hledáme nové výzvy.
29. června 2018
Filip Weber, Jednatel, Compunet, s.r.o.
Naše společnost strmě roste a nabíráme nové pracovníky. Pohovory s uchazeči, získanými běžnou inzercí, jsem věnoval většinu svého času a bylo to velmi neefektivní. Od pana Tomáše Hilgarda z mBlue mi přicházejí uchazeči odfiltrováni a máme vysokou úspěšnost ve výběru. A já se mohu věnovat obchodu.
27. června 2018
Markéta Beaujardová, Jednatelka společnosti/CEO, IDEAL ČESKÁ s.r.o.
Spolupráce s paní Klárou Vojtíškovou je na vysoké úrovni, protože přesně pochopila, koho naše společnost potřebuje a hledá, předávané informace jsou vždy pravdivé. Je spolehlivá a ihned zodpoví na všechny Vaše dotazy. Je radost s ní pracovat.
21. června 2018
I have been cooperating with Tereza Kockova/ The mBlue company close to 1,5 years and they have always been able to deliver high qualified candidates according to our needs. I do as well appreciate the open communication, trust and human touch, which I do consider as essentials enabling us reaching set targets. It was never my aim to have a wide portfolio of no name companies solving our recruitment, but just a minimum number of those we can rely on. Tereza and the mBlue company are definitely one of them and I do hope in future cooperation, covered positions, assigned candidates, this in general resulting in both companies satisfaction.
24. května 2018
Lukáš Zadražil pro MPU potvrdil vysoké hodnocení svých kolegů v mBlue. Plně navázal na vysoké standardy servisu agentury po dlouholeté manažerce Zuzce Paulové. Lukáš je orientovaný na výkon. Plně respektuje zadání klienta. Jeho velkou předností je perfektní znalost našich náborových potřeb. Ze strany kandidátů je hodnocen vždy velmi pozitivně. S Lukášem budu vždy rád spolupracovat.
18. května 2018
Velmi korektní a přátelské vystupování v rámci řízení. Plná spokojenost a vysoká míra profesionality.
17. května 2018
Rickie Vale, FX Sales & Dealing, SAB
My experience dealing with Lukáš Zadražil was an absolute pleasure. His support and efficient communication made the recruitment process stress-free and ensured that I felt prepared for every stage. Lukáš would be my first recommnendation for your next job search.
20. dubna 2018
Martina Mózová, Finančný riaditeľ , HOLLEN s.r.o.
Dobrý deň, pán Curych,
dovol'te mi pod'akovat' sa vám za skvelú spoluprácu a aktívny prístup pri riešení našej nepriaznivej situácie s hl'adaním účetní s praxou. Verím, že sme vašou zásluhou našli vhodnú kandidátku, ktorá bude prínosem na oddelení účtovníctva ale aj celej spoločnosti HOLLEN CZ. Dokonca uvažujeme aj o d'alšej vašej kandidátke, ktorú by sme prijali na spracovanie miezd.
 
7. září 2017
Jakub Will Loos, Marketing Director, ClaimAir

Dobrý večer, pane Strnade,

Chtěl jsem Vám poděkovat za dnešní velice příjemný rozhovor. Váš zápal do toho, co děláte a Vaše prezentace mě natolik zaujala, že jsem chvíli přemýšlel nad tím, že bych s Vámi chtěl pracovat. Třeba se k tomu také jednou propracuji, kdo ví.

6. září 2017

Jindra Hůlová from mBlue contacted me regarding a great career opportunity that she'd found for me. She clearly explained all the key points of the role and had a great energy. mBlue offered me guidance and support through the interview process and were always on hand for any questions I had. After accepting the offer, mBlue were available to help me in the transition from my previous employer. I really liked the informal approach and personal touch that mBlue used and the support they offered throughout the recruitment process.

3. srpna 2017
Tomas Zezula, Lead Software Engineer, Panaseer
It was my pleasure to work with Tomas Hilgard during my recent job search. I very much enjoyed his professionalism, in-depth knowledge about the local job market and exemplary commitment. Tomas’ expertise and considerate approach proved invaluable. I especially appreciate his excellent advice and support on all levels of the hiring process.
28. června 2017
Zdeněk Bílý, Chief Sales Officer and Member of the Board of Directors, UniCredit Factoring Czech Republic and Slovakia, a.s.
S Lukášem Faifrem jsem obsazoval pozice obchodníků pro Českou a Slovenskou republiku. Na Lukášovi oceňuji, že si našel čas, aby si hned na začátku naší spolupráce vyslechl, jaké kandidáty hledám a jaká bude jejich náplň práce. Přestože factoringový trh v České a Slovenské republice je relativně malý, Lukáš dokázal v krátké době najít téměř dvě desítky vhodných kandidátů, kteří měli zkušenosti buď přímo z factoringu nebo z korporátního bankovnictví. V průběhu výběrového řízení aktivně komunikoval jak se mnou tak s uchazeči a dokázal mi dobře poradit, když jsem váhal, kterého z uchazečů si vybrat.
8. června 2017
Petr Škaloud, PR & Marketing Manager, Sony Europe Limited
S mBlue - Terezou Kockovou jsme začali spolupracovat ve chvíli, kdy jsme několik měsíců poptávali specifickou pozici Online marketing specialisty, a stále se nedařilo najít optimálního kandidáta. Po definici požadavků s Terezou jsme do týdne obdrželi několik zajímavých profilů, z čehož jsme byli schopni po dvoukolovém výběrovém řízení vybrat vhodného kandidáta a pozici tak velmi rychle obsadit. Na této spolupráci si tak cením zejména velmi kvalitního předvýběru odborníků na danou pozici, rychlosti a efektivní komunikace.
7. března 2017
S Lukášem spolupracuji zejména na IT pozicích, ale i řadě dalších pozic v jiných oborech. Pozice, které jsme měli otevřené opravdu dlouho a ke kterým nám ostatní personální agentury říkaly, že na ně vhodní lidé na trhu nejsou, dokázal Lukáš najít kandidáty během pár měsíců poté, co na nich začal pracovat. Mluvím teď například o pozici technika s francouzským jazykem na rodilé úrovni a zároveň komunikativní angličtinou. Sehnal dokonce  více kandidátů a mohli jsme si vybrat toho nejlepšího. Lukáš dokáže najít relevantní kandidáty a zároveň poměrně dobře odhadnout, zda by kandidát mohl k nám do společnosti zapadnout i po osobnostní stránce. Spolupracujeme velmi blízce, Lukáš chodí poměrně často k nám do společnosti a u nových pozic si volá s manažery, aby slyšel jejich představu o ideálním kandidátovi rovnou od zdroje. Dokáže nám také dobře poradit, jakým způsobem hledat kandidáty na jednotlivé pozice tak, aby to bylo co nejefektivnější a mohu se spolehnout na to, že i ty nejzapeklitější pozice dokáže obsadit.
2. března 2017
Spolupráce s Terkou Kockovou a jejím současným zaměstnavatelem personální agenturou mBlue je naprosto skvělá. Oceňuji rychlou komunikaci, naprostou profesionalitu jednání a dodání opravdových odborníků na danou pozici. Této spolupráce si opravdu vážím.
2. prosince 2016
Na základě mých dosavadních zkušeností mohu zodpovědně říct, že Zuzana Paulová je pro mě prototypem profesionální konzultantky. Jedna z hlavních věcí, kde, výrazně převyšuje průměr, je její schopnost efektivní a přesto milé komunikace. Zuzana je schopná velmi rychle pochopit situaci klienta a následně přijít s vlastním, v mnoha případech i vhodnějším řešením. Těším se na další spolupráci a děkuji!
18. července 2016
S Janem Skovajsou z mBlue spolupracujeme exkluzivně na obtížně obsaditelných pozicích z oblasti IT. Jan nám vždy pomohl se všemi typy pozic od ERP konzultantů, přes obchodníky až po programátory. Naše vzájemná spolupráce byla vždy založena na důvěře, rychlé komunikaci a velmi vysoké kvalitě dodaných služeb
10. února 2016
Jan Rajdl, Brand Manager, IT Trade, a.s.
Spolupráce se Zuzanou byla pro naší firmu jednou z prvních zkušeností s HR agenturou. S nevelkým odstupem času můžu říct, že tou nejlepší kterou jsme si mohli představit. Na Zuzce oceňuji nejvíce její nasazení, péči a naprosto nepodmínečnou pro-zákaznickou orientaci. Zároveň vstřícnou a pečlivou komunikaci a v neposlední řadě naprosto profesionální přístup při výběru a hodnocení kandidátů. Pokud budeme v budoucnosti hledat kandidáty na pracovní pozice s těmi nejvyššími nároky, obrátíme se opět na Zuzku.
7. prosince 2015
Jana Holešovská, Vedoucí personálního oddělení, Erwin Junker Grinding Technology a.s.
„Blanka je profesionálem v oblasti recruitmentu. Kandidáti, které doporučuje, odpovídají zadání. Umí citlivě jednat jak s uchazeči, tak se zadavatelem. Přála bych si ji mít ve svém týmu.“
3. listopadu 2015
Markéta Šulcová, HR Generalist/Consultant & Coach, Jacobs Douwe Egberts
"I cooperated with Eva in the area of recruitment for Douwe Egberts in last 2 years and I can recommend Eva indeed. I appreciated her enthusiasm, excellent communication skills and absolute reliability. She was a great partner to discuss and also to solve our recruitment needs."
21. října 2015
Zuzana je příkladný profesionál s velkým rozhledem, vysokým pracovním nasazením a prozákaznickou orientací. Kandidáti, které doporučuje na vybrané pozice, splňují vysoké nároky a jsou zpravidla pečlivě cíleni na specifikované požadavky. Spolupráce s ní je zárukou toho, že pro nalezení vhodného kandidáty bude vždy učiněno maximum.
3. června 2015
S Evou Hnilicovou z mBlue jsme zahájily spolupráci v oblasti recruitmentu v listopadu 2013. Pracovaly jsme společně na více projektech, převážně v oblasti logistiky a IT. V průběhu roku jsme úspěšně obsadily 5 pozic. Musím konstatovat, že v průběhu celé spolupráce jsem ocenila zejména kreativní přístup a spolehlivost Evy i celého týmu mBlue. Tímto bych jim chtěla poděkovat za přínos pro naši firmu.
22. října 2014
Petra Kruzberská, HR and Staffing Maneger, SAB Finance
Zuzka Paulová z mBlue je výjmečná svým přístupem v hledání kandidátů. Pracuje vždy maximálně profesionálně, zároveň je vstřícná a otevřená novým podnětům, velmi flexibilní. Umí výborně balancovat požadavky kandidáta a potřeby společnosti. Pamatuje na všechny detaily a dotahuje věci do konce. Velmi Zuzce děkuji za její práci a přístup.
10. října 2014
The cooperation with mBlue has been very good and smooth. It has met our target and in a very short time been able to find good candidates for a position of Senior Purchasing Specialist.
26. března 2014
I can confirm very good cooperation with mBlue.They are quick, reliable and follow the candidate brief carefully. I appreciate their professional and correct approach.
4. června 2013
Simona Marčíková, Head of the HR and organization department, F.X. Meiller Slaný s.r.o.
We started cooperation 10 month ago and and we have been cooperating on position requiring high-qualified people with special skills and experience. Where other agencies stopped with "there aren't such people", mBlue was able to find relevant candidates and successfully occupy most of these position. They are quick, reliable and very well-communicating. All this is exactly we need and expect from an HR Supplier. The candidates seem also satisfied with their approach. I can highly recommend them.
2. května 2013
We started to cooperate with mBlue on position which is extreme difficult to occupy and we were surprised how fast mBlue was able to find relevant candidates and speed up whole process. This is exactly what company need from HR Supplier.
11. ledna 2013
mBlue mohu doporučit pro jejich profesionální, rychlý, ale zároveň stále lidský přístup jak k zákazníkovi ( tedy firmám nabízejícím pracovní uplatnění), tak i k těm, kteří hledají práci.
11. prosince 2012
We were looking for a specific job role which combined the expertise in a specific SW area and the person to be bilingual Slovak / Hungarian. we got it in two months with mBlue after trying for more than 6 months before.    
13. září 2012
Tamara Šindelářová, Head of Business Unit Training, Palatinum
I have been cooperating with mBlue, namely with Radka Lankasova over two years on sales positions. Radka has been able to provide me high quality candidates which allowed me to choose the right ones I needed for my team. Cooperation has always been professional, open, friendly and in timely manner.
22. dubna 2014

Profesionálové, kteří doporučují Assessment Centrum

Lenka Pospíchalová, Department Manager, HR CZ, Orifarm
Odborníci z mBlue připravili pro naše vedoucí zaměstnance Development centrum. Pracovali na vysoké profesní úrovni, zohlednili veškeré naše požadavky a byli vždy zcela k dispozici. Vše navíc velmi příjemně okořenili svěžím humorem a lidským přístupem. Výstupy z Development centra byly zcela relevantní, na jejich základech můžeme pracovat na dalším konkrétním rozvoji našich zaměstnanců. Chci poděkovat paní Marii Hořákové, panu Zdeňku Vaškovi a paní Kristýně Veverkové za jejich podporu a poradenství při výběru testovaných kompetencí, komunikaci s našimi zaměstnanci, přípravě centra a školení hodnotitelů. V neposlední řadě si vážím velmi pečlivě, odborně a přehledně zpracovaných výstupů a jejich interpretaci jak účastníkům, tak také vedení naší společnosti. Naše zkušenost je jednoznačně pozitivní. Těším se na další spolupráci založenou na tak vysoké úrovni expertnosti a citlivému a lidskému jednání. Děkuji.
20.1.2019
Jana Šobrová, Marketing manager, HRS
V nedávné době jsem se zúčastnila assessment centra v mBlue. Přiznám se, že jsem byla zvědavá, zda celý den strávený na assessment centru bude mít smysl. Teď vím, že ano. Celý den proběhl ve velmi přátelské a příjemné atmosféře sídla společnosti mBlue a všichni zúčastnění, jak ze strany personální agentury, tak ostatní uchazeči byli velmi otevření. Díky tomu tento den nebyl jen o výběru vhodného uchazeče, ale také o možnosti sdílení zkušeností s lidmi ze stejného oboru a v neposlední řadě o otestování sama sebe v rámci několika testů a modelových situací. Celkově mohu zhodnotit, že toto assessment centrum změnilo můj pohled na tento způsob výběrového řízení. Je to velmi efektivní a rychlý způsob nejen pro firmy, ale také výborná zkušenost s okamžitou zpětnou vazbou pro uchazeče.
7. února 2017
Chtěla bych za společnost BONATRANS GROUP a.s. Bohumín poděkovat paní Evě Hnilicové za organizaci ASSESSMENT CENTRA při výběru pozice do naší společnosti. Vše bylo precizně zorganizováno. Vyzdvihuji profesionalitu a velice příjemné jednání paní Evy.
4. listopadu 2016
Zuzana Krajícová, Office/Facility Manager, BearingPoint
Vážený týme agentury mBlue, ráda bych Vám poděkovala, popřípadě se podělila o své dojmy ze spolupráce s Vámi. Byla jsem po 22 letech poprvé nezaměstnaná (propuštění z organizačních důvodů), když jsem začala ve svém středním služebním věku hledat nové zaměstnání. Prošla jsem několika pohovory s personálními agenturami, a také několika pohovory u potenciálních zaměstnavatelů. Tedy mohu porovnávat – jak kvalitu přístupu, tak způsob a kritéria, kterými si zaměstnavatelé vybírají své uchazeče. S Vaší agenturou jsem poprvé zažila Assessment Centrum, které se i k mému sluchu dostalo v podobě nedefinovaného strašáka. Jako nejspíš většina uchazečů, i já jsem pátrala na internetu po různých informacích ohledně tohoto nástroje výběru. Popis průběhu AC na Vašem webu, a velmi vstřícný a osobní přístup Vaší poradkyně, mi pomohly nemít předem obavy a cítit se dobře, když jsem na AC šla. Samotné AC mě velmi příjemně překvapilo. Váš tým je vysoce profesionální a zároveň lidský. Atmosféra AC byla pro mě osobně přátelská a uvolněná. Jakkoliv nemohu rozporovat, že jednotlivé bloky jsou náročné na pozornost a soustředění, můj celkový dojem byl jednoznačně pozitivní. Ráda bych všechny uchazeče, kteří mají z AC obavu, podpořila v jejich záměru najít práci, která se pro ně bude opravdu hodit. To je totiž aspekt, který bezesporu AC přináší. Na základě podrobné analýzy v oblastech psychologie, znalostí i schopností, může tento nástroj přesně určit, jestli právě tato pozice je to pravé pro kandidáta, a kandidát to pravé pro zaměstnavatele. Většina těch, kteří si hledají novou práci, reaguje z důvodů časového tlaku i na nabídky, které necítí jako svoje optimální uplatnění, ale jako šanci na další trvalý pracovní poměr. V takovém případě bude AC fungovat jako sebepoznávací nástroj. I uchazeči, kteří nejsou prostřednictvím AC vybráni, mají možnost využít zkušenost AC a jeho výsledek ve formě psychoanalýzy, pro další, ještě efektivnější a lepší kroky při hledání svého vysněného zaměstnání. Ráda bych uvedla, že ani já jsem nebyla prostřednictvím AC vybrána pro zvolenou pozici. I přesto považuji tuto zkušenost za jednu z nejlepších a nejpřínosnějších v oblasti sebepoznání, jaké jsem vůbec kdy měla. AC mi dalo novou jasnost v mnoha aspektech – v názoru na sebe, své volby a svá rozhodnutí, i v možnostech a kvalitě komunikace s ostatními. A to je hodnota, kterou lze využívat v každodenním životě a všech vztazích, nejen v pracovních. Ještě jednou, moc Vám všem děkuji. Pokud bych ještě někdy byla nezaměstnaná, obrátila bych se rovnou na Vás, nikde jinde už bych nehledala.
26. září 2016
Společnost mBlue a spolupráce s Milanem Mahovským a Ivanou Spoustovou nám umožnila jiný pohled na nábor kandidátů. Trh práce trpí nedostatkem kvalitních kandidátů a je potřeba se umět této situaci přizpůsobit. Díky analýze náborového procesu se nám povedlo zvýšit počty relevantních kandidátů a nastavením kompetenčního modelu a využitím Assessment Centre od mBlue dokážeme vybírat lidi s potenciálem a dále s nimi cíleně pracovat. Spolupráci s touto společností mohu doporučit.
15. února 2016
Milan Mahovský realizoval pro společnost EMPIRE s.r.o. v rámci výběrového řízení nového managementu společnosti Assessment centrum. Díky této spolupráci se nám podařilo vybrat nejvhodnější kandidáty na top manažerské pozice a zároveň nám Milan Mahovský pomohl definovat silné stránky i rezervy pro další rozvoj manažerů společnosti EMPIRE.
29. března 2012
Assessment centrum vedené Milanem Mahovským z mBlue bylo velmi profesionálně řízené a efektivní. Nejen, že jsme identifikovali ideální kadidáty, ale Milan také výrazně přispěl k pozitivnímu vnímání naší společnosti jako zaměstnavatele. Naše manažery v průběhu assessment centra navíc konzultacemi posunul v oblasti práce s lidmi a identifikace talentů. Přizvání mBlue do assessment centra je rozhodně přidanou hodnotou a mohu jej doporučit.
7. července 2014

Profesionálové, kteří doporučují Outplacement

Jan Porš, Personální ředitel, The Royal Bank of Scotland ČR
Naše banka se rozhodla uzavřít svoji pobočku v ČR. Máme sice k dispozici programy Outplacementu připravené naší centrálou, rozhodl jsem se ale pro lokální řešení. Na základě dlouhodobějších pracovních vztahů jsem oslovil pana Mahovského s požadavkem na Outplacement, upravený pro naše specifické potřeby. Podle očekávání jsme dostali velmi kvalitní službu, která spolu s vysoce profesionálním přístupem školitelů (ing. Martin Strnad a Radka Lankašová) jednoznačně pomohla všem zaměstnancům v jejich snaze uspět při při hledání nového uplatnění na pracovním trhu. Kromě praktických seminářů zaměřených na tvorbu CV, přípravu na interview, zásady sebeprezentace a praktické využití LinkedInu, zaměstnanci velice ocenili i možnost následné individuální konzultace jejich specifické situace. Společnost mBlue mohu vřele doporučit všem, kteří hledají profesionální služby v oblasti HR.
10. května 2017
Roman Fink, Chief Executive Officer, DIRECT Pojišťovna
Službu outplacementu jsem využil při hledání nového zaměstnání. Oceňuji individuální, flexibilní a profesionální přístup Radky Lankašové zaměřený na reálné situace.
7. října 2014
Službu Outplacement jsme využili pro jednoho našeho zaměstnance. Velmi jsme ocenili hlavně vysoce profesionální přístup konzultantů a flexibilitu v možnostech individuálního přístupu. Odborné konzultace jistě ocení každý člověk, který se octne v obdobné situaci, a praktické rady profesionálů, například při tvorbě CV, prezentace na výběrovém řízení atp., jsou velmi nápomocné při hledání dalšího pracovního uplatnění. Tuto službu můžu všem vřele doporučit!
17. června 2014
Služby společnosti mBlue mi zprostředkovala společnost ve chvíli, kdy došlo ke zrušení oddělení, ve kterém jsem pracovala. Velice oceňuji komplexní a užitečné informace, které využiji při hledání nového zaměstnání. Školení bylo vedeno v přátelské atmosféře, vše bylo srozumitelné a prakticky využitelné. Velice oceňuji možnost následné pomoci např. při tvorbě CV a potřebných telefonických konzultacích.
18. listopadu 2013
Pavel Žák, Provozní manažer/ Regionální manažer, Chance a.s./ Loterie Korunka a.s.
Služeb společnosti mBlue využila naše firma ve chvíli, kdy se rušilo provozní oddělení. Byl jsem velmi potěšen přátelskou atmosférou. Přístup Blanky Janečkové a Petry Valentinové byl naprosto profesionální. Školení bylo připraveno na velmi vysoké úrovni, všichni dostali naprosto vyčerpávající informace, jak najít co nejrychleji nové zaměstnání a jak se orientovat na trhu práce. Zároveň byla našim zaměstnancům nabídnuta pomoc i v budoucnu. Všem vřele doporučuji spolupráci s touto společností.
8. listopadu 2013
Služeb společnosti mBlue jsme využili v oblasti Outplacementu pro naše dva zaměstnance. S velkým potěšením mohu řici, že spolupráce byla nejen velmi profesionální, ale též velice flexibilní (možnost individuálního počtu hodin pro jednotlivé zaměstnance). Lidský přístup paní Radky Lankašové vyhovoval nejen naší společnosti, ale ocenili jej i oba naši zaměstnanci. Během velmi krátké doby oba našli nová zaměstnání a jsou spokojeni. Vřele doporučuji!
12. února 2013

Profesionálové, kteří doporučují IT BODYSHOPPING

Martin Holeček, Machine Learning Researcher, Cintera - Amp Energy
S mBlue se mi spolupracovalo velice dobře - měl jsem volnost v termínech telefonátů; vycházeli mi vždy vstříc a mohl jsem se spolehnout, že mi dobře poradí. Jednání mi navíc maximálně personalizovali, takže jsem byl i na osobní stránce spokojený. Ve finále jsem s mBlue prošel 2 výběrovými řízeními ke 2 nabídkám, které se pro mě obě ukázaly jako nejlepší (proti cca 5 jiným).
24. března 2020
Marek Podlešák, ICT TeamLeader, Quadient
Shrnuto v kostce: 1) Perfektní komunikace – co se domluví to platí, je to osobní 2) mBlue umí dodat vhodného kandidáta i mimo Prahu 3) Transparentní podmínky
3. června 2019
Petra Vahalová, Senior HR Business Partner, AVG Technologies
S Lukášem již 2. rokem spolupracujeme v agenturním zaměstnávání. Prostřednictvím společnosti mBlue je u nás dočasně přiděleno kolem 15 specialistů, zejména v oblasti IT. Díky velmi kvalitní komunikaci se stávajícími i nově přidělenými zaměstnanci a výborné péči o ně, probíhá celý proces naprosto hladce. mBlue disponuje profesionálním zázemím jak po legislativní, tak administrativní stránce. Díky tomu jsou schopni vyřešit velmi promptně všechny naše potřeby a požadavky na změny. Se spoluprací jsem velmi spokojena.
21. září 2016
Na základě mých dosavadních zkušeností mohu zodpovědně říct, že Zuzana Paulová je pro mě prototypem profesionální konzultantky. Jedna z hlavních věcí, kde, výrazně převyšuje průměr, je její schopnost efektivní a přesto milé komunikace. Zuzana je schopná velmi rychle pochopit situaci klienta a následně přijít s vlastním, v mnoha případech i vhodnějším řešením. Těším se na další spolupráci a děkuji!
18. července 2016
Dan Cisar, MBA, Senior IT projektový manažer | Management Konzultant, Techdata
Upon my career changing step from permanent to contract work, mBlue was excellent partner helping me to arrange all necessary. Smooth discussion, no surprises, fair negotiation .. Much appreciate approach. Great service.
19. února 2014
We were looking for a SW professional in a specific area and expected bilingual person speaking Slovak and Hungarian, after more than 6 months of effort, we contacted mBlue and got the person in 1 month. Excellent.
13. září 2012

Profesionálové, kteří doporučují Školení a poradenství v Recruitmentu

Vladislav Král, CEO, Locksley CZ s.r.o.
Byli jsme velmi spokojeni se školením Umění náboru. Šlo o to, že náš start up neměl žádné HR, a potřeboval jsem si udělat dobrou představu o celkovém procesu získání nových lidí do firmy. Cíl byl splněn beze zbytku. Po detailní diskusi o potřebách naší firmy jsme dostali strukturovaný přehled jak o recruitmentu (Tomáš), tak o procesu přijímání (Marie), který byl průběžně zohledňován na naše specifické potřeby a možnosti. Jsem přesvědčen, že jsme si ušetřili mnohé tápání a získali jsme jistotu tam, kde bychom jinak váhali nebo museli zkušenosti sami pracně nabývat.
14. května 2019
V minulém týdnu jsme ve firmě prošli školením na LinkedIn, které Zuzana vedla. Bylo fajn se dozvědět nové věci ohledně podrobného nastavení profilu - to mě osobně pomohlo. Jinak bylo setkání v příjemném duchu.
24. září 2018
Hana Senková, HR Specialist, Lactalis CZ
Minulý týden u nás ve firmě školila Zuzka Paulová téma LinkedIn. Za sebe mohu říci, že obsah školení odpovídal přesně tomu, co jsem aktuálně potřebovala. Její přístup byl velmi profesionální, a přitom velmi otevřený ke všem dotazům, které jsme jí s kolegyněmi kladly. Děkujeme.
22. července 2018
Se Zuzkou jsem se potkala na školení na téma LinkedIn. Mohu určitě doporučit - školení bylo věcné, srozumitelné a obohacené o spoustu zajímavých rad a tipů vhodných pro praktické využití. Děkuji za včerejšek!
18. května 2018
Zuzana Paulová je opravdová profesionálka ve svém oboru, její školení bylo rozhodně přínosné.
19. dubna 2018
Nina Česneková, HR Manager for CZ business at Fortuna Group, Fortuna Group
Včerejší trénink byla první moje zkušenost s prací Zuzany a velmi pozitivní. Děkuji za perfektní trénink s prozákaznickým a osobitým přistupem, kterého si vážím. Musím říct, že jsem nečekala, že bude o tréninku přemýšlet ještě večer a celou cestu metrem:-). díky a těším se na další spolupráci v oblasti HR. Prima dny a ať se daří. Nina
14. února 2018
S mBlue jsme začali nejprve při obsazení jedné z volných pracovních pozic, nicméně záhy jsme se začali zajímat také o další služby, které nám byly na prvním jednání prezentovány. Naše spolupráce se nakonec začala ubírat ještě jiným směrem a počátkem roku 2017 jsme zrealizovali dva zcela klíčové projekty pro naší rostoucí skupinu firem. První se zaměřil na popis pracovních činností, vytvoření efektivní organizační struktury, nastavení základních HR směrnic a systému interních porad. Druhý projekt následoval krátce po dokončení prvního a řešil motivaci našich zaměstnanců formou nastavení KPI. Bylo nesmírně fascinující pochopit význam HR a jeho uplatnění ve středně velkém podniku, pozorovat nadšení zaměstnanců už jen proto, že pro ně vzniká něco nového a s odstupem času současně vidíme, kolik práce si dnes ušetříme tím, že nám mblue pomohla vše nastavit. Děkujeme celému týmu, jmenovitě Monice Čápové, Josefu Fidlerovi a Kamilu Mahovskému za jejich profesionalitu, důslednost a lidskost. Velmi také oceňujeme jejich následnou péči a zájem o náš vývoj a práci s nově nastavenými procesy po skončení obou projektů.    
9. listopadu 2017
Školení bylo moc fajn. Radka i Michal jsou profesionálové – doslova nám otevřeli oči a uvedli do světa LinkedIn, za což jim velmi děkuji.
4. listopadu 2016
Doporučuji tento produkt.
13. března 2013
Martina Podhorská, Specialista pro vzdělávání a rozvoj, GTS Czech
Školení od pana Mahovského na téma "Využívání sociálních sítí při náboru nových zaměstnanců" bylo skvěle připravené, vše jsme si s kolegyněmi mohly ihned na školení vyzkoušet. Moc se nám líbil interaktivní způsob školení, které nám pan Mahovský "ušil přímo na míru". Oceňujeme, že je s námi pan Mahovský i nadále v kontaktu a poskytuje nám rady i po skončení školení. Všem personalistům a manažerům můžu školení doporučit.  
24. října 2012
Igor Hromada, Recruiter, consultant, trainer, H.R.OMADA
Školenie môžem vrelo doporučiť začínajúcim i skúseným personalistom. Tí prví si v ňom nájdu množstvo postupov, ktoré môžu efektívne uplatniť v praxi. Tí skúsenejší si určite ujasnia svoje priority, vyladia vlastný proces a nájdu inšpiráciu pre svoju ďalšiu prácu. Takže školenie a poradenstvo od Milana Mahovského vrelo doporučujem!
18. června 2012
Anikó Pathóová, Deputy Manager, Farmia s.r.o.
Školenie bolo prispôsobené aktuálnym potrebám účastníkov školenia v rámci vypísanej tematiky s možnosťou sa pýtať aj na iné témy spojené s HR. Veľmi profesionálny prejav, zaujímavý prednes teoretických znalostí podložené s príkladmi z praxe. Vcelku inšpirujúce školenie ktoré môžem len a len doporučiť.
18. června 2012
Lukas Kure, Senior Producer, Ubisoft
Ze školení jsem měl dobrý pocit. Bylo dobře připravené, obsahovalo příklady z praxe a bylo výživné. Z mého pohledu bylo konstatování "Naučte se lépe nabírat své zaměstnance a snižte své náklady na nábor" rozhodně naplněno.
17. června 2012
Školení, které pan Milan Mahovský pro kolegyně z personálního útvaru MAFRY připravil, bylo pečlivě připravené a obsahově výživné. Tím, že bylo pojaté velmi prakticky, kolegyně dodnes na něj (myšleno školení:) rády vzpomínají. Od školení uplynul téměř rok, a v kanceláři máme stále vyvěšené zásady a strategie náboru. Potvrdilo se mi také, že doma není nikdo prorokem. Pro kolegyně bylo mnohem přijatelnější, když je na základní návyky a dovednosti "efektivního recruitera" školil externí lektor.
1. února 2012

Profesionálové, kteří doporučují 1 Hour Free HR Consulting

Lenka Pospíchalová, Department Manager, HR CZ, Orifarm
Odborníci z mBlue připravili pro naše vedoucí zaměstnance Development centrum. Pracovali na vysoké profesní úrovni, zohlednili veškeré naše požadavky a byli vždy zcela k dispozici. Vše navíc velmi příjemně okořenili svěžím humorem a lidským přístupem. Výstupy z Development centra byly zcela relevantní, na jejich základech můžeme pracovat na dalším konkrétním rozvoji našich zaměstnanců. Chci poděkovat paní Marii Hořákové, panu Zdeňku Vaškovi a paní Kristýně Veverkové za jejich podporu a poradenství při výběru testovaných kompetencí, komunikaci s našimi zaměstnanci, přípravě centra a školení hodnotitelů. V neposlední řadě si vážím velmi pečlivě, odborně a přehledně zpracovaných výstupů a jejich interpretaci jak účastníkům, tak také vedení naší společnosti. Naše zkušenost je jednoznačně pozitivní. Těším se na další spolupráci založenou na tak vysoké úrovni expertnosti a citlivému a lidskému jednání. Děkuji.
20.1.2019
Milan Soldan, HR Manager - CZ and SEE region, Motorola Solutions
Za celý HR tým Motorola Solutions CZ děkuji Milanovi Mahovskému z mBlue za velmi přínosný workshop, který byl zaměřen na praktické využití Linkedin při aktivním vyhledávání kandidátů.
7. května 2012
Alena Vlcková, HR Manager, E4T
Poradenství, které mi Milan Mahovský z mBlue poskytl, bylo pro mne vynikající možností konzultovat a mít oponenta pro plánované kroky v HR oblasti při akvizici mého bývalého zaměstnavatele jinou společností. Možnost konzultovat zdarma a získat jiný úhel pohledu pro mne bylo velmi cenné, abych lépe nastavila strategii HR pro minimalizaci negativních dopadů při spojování dvou společností.
23. října 2012

Profesionálové, kteří doporučují Jak hledat zaměstnání

Martin Holeček, Machine Learning Researcher, Cintera - Amp Energy
S mBlue se mi spolupracovalo velice dobře - měl jsem volnost v termínech telefonátů; vycházeli mi vždy vstříc a mohl jsem se spolehnout, že mi dobře poradí. Jednání mi navíc maximálně personalizovali, takže jsem byl i na osobní stránce spokojený. Ve finále jsem s mBlue prošel 2 výběrovými řízeními ke 2 nabídkám, které se pro mě obě ukázaly jako nejlepší (proti cca 5 jiným).
24. března 2020
Markéta Hojková, Account Receivables Manager , TNT Express Worldwide
Dobrý den, paní Knopová, po pravdě jste asi nejpříjemnější agentura, s kterou jsem se prošla výběrové řízení. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak aktivním přístupem.
13. května 2019
Alžběta Dordová, Scientific Advisor Consumer Health, Bayer
Společností mBlue jsem byla oslovena na základě svého profilu na serveru jobs.cz. Pohovor vedla paní Veverková a jelikož mám jako kandidátka s pohovory v personálních agenturách poměrně značné zkušenosti, mohu konstatovat, že pohovor s ní byl vskutku výjimečný. Nepadly žádné otřepané otázky typu „kde se vidíte za pět let“ nebo „povězte mi o něco svých slabých stránkách“. Paní Veverková je totiž o krok před vámi a vaše silné a slabé stránky v průběhu pohovoru precizně vypozoruje ze stylu vaší komunikace – a nebojí se o nich s vámi v rámci vyžádané zpětné vazby upřímně pohovořit. Ačkoliv jsem nakonec zvolila zaměstnání mimo nabídku mBlue, považuji tento pohovor za velice dobře vedený, poskytující dostatečné množství informací o nabízené pozici i klientovi. Veškeré moje otázky paní Veverková bez váhání zodpověděla a přidala i několik motivačních rad, proč se pro danou pozici zdám být vhodnou kandidátkou právě já. Zároveň jsem si z pohovoru odnesla i zajímavé a hodnotné postřehy k vlastní osobnosti a projevu.
19.2.2019
Michal Bergr, Key Account Manager, BV Sale
Chtěl bych poděkovat za profesionální a přátelský přístup slečny Maškové, slečny Čapové a  celkově týmu společnosti mBlue. Jsou to lidé na svém místě.
13. listopadu 2018
Roman Schanner, General management,
S Lukášem Zadražilem jsme navázali kontakt v souvislosti s hledáním nových pracovních příležitostí. Můžu potvrdit jeho vysoce profesionální způsob v oblasti HR a jeho na 100% férové a etické jednání. Současně jsem vždy ocenil i jeho lidský a empatický přístup, díky kterému jsem s ním vždy byl a i zůstanu v kontaktu.
21. 5. 2018
Ráda bych poděkovala panu Strnadovi za dosavadní spolupráci, smlouvu se společností Stobart mám již podepsanou. Chtěla bych ocenit profesionální, ale hlavně lidský přístup nejen pana Strnada, ale všech pracovníků společnosti mBlue, se kterými jsem měla možnost komunikovat.
A právě toto Vás odlišuje od ostatních personálních agentur. Přeji Vám i Vašim kolegům do nového roku 2017 hodně zdraví, osobní spokojenosti a pracovních úspěchů.
18. ledna 2017
Petr Horák, Commercial Director, VÁGNER POOL
I have had the privilege of cooperating with Mr. Vondráček during my search for new job opportunities. We have met literally by accident, but what followed the coincident was truly amazing: pleasant service, very distinguished manners and fully efficient communication have placed Mr. Vondráček at the top of my "Most Favourite Headhunters" - people I will happily work with again any time in the future. I have not seen such treatment from any other headhunters I encountered throughout my professional career. Therefore I fully recommend Mr. Vondráček to anyone with a guarantee of top class service with a bigh thank you for his assistance.
5. října 2016
Vřele doporučuji i zkušeným profesionálům využít nabídky společnosti mBlue hodinové konzultace zdarma. Nejenže pan Martin Strnad mi věnoval podstatně více času, ale především mi popsal různé scénáře vhodné pro moji osobu, ukázal možnost synergie nástrojů při vyhledávání práce a způsob myšlení lidí, kteří vhodné kandidáty hledají. Přestože jsem se zúčastnil mnoha výběrových řízení, když jsme hledali vhodné kandidáty do firmy, kde jsem pracoval a tudíž jsem se domníval, že už mnoho nového o recruitmentu se nemohu dozvědět, byl jsem velmi překvapen „pohledem z druhé strany“, který mi lépe umožnil pochopit styl  jejich práce a výběru kandidátů. Pevně věřím, že i díky mBlue budu úspěšný při pokračování svojí kariéry.  
19. dubna 2016
Mgr. Lenka Sýkorová, Human Resources Director, DSV Road a.s.
Pečlivě jsem materiál "Jak hledat zaměstnání" prostudovala a je velmi velmi dobrý. Je z něj jednoznačně zřejmé, že návod vychází z praxe a velkých zkušeností. U mnohých odstavců jsem se dost pobavila….. v sekci „co nedělat na interview“ bych měla hodně co doplňovat….:-) Nemám, co bych dodala…. Snad jen – chovejte se přirozeně, chovejte se přirozeně, chovejte se přirozeně!!! Není nic horšího, než když si lidi hrají na něco, co nejsou a v průběhu rozhovoru z role vypadávají….
14. dubna 2016
Hezký den, důvodů odpovědi na Váš inzerát bylo více, přes přesun ze soukromé do korporátní sféry - určitá jistota zaměstnání, ale hlavní důvod proč jsem využil nabídku Vaší společnosti, byli perfektně zpracované www stránky, ze kterých je na první pohled patrný profesionální přístup, jak k uchazečům o zaměstnání, tak k zaměstnavatelům. A na rozdíl od celé řady konkurenčních personálních agentur, kdy je jediným úkolem "rychle udat kus”, zde je poznat perfektní propracovanost pro žadatele o danou pozici, a nejen o ní, kdy žadatel dostává celou řadu důležitých rad, doporučení a nabídek co dělat dál, jak postupovat. Díky za to.
12. dubna 2016
Dobrý deň, chcem sa Vám podakovať za sprostredkovanie zamestnania a zároveň veľmi oceňujem Vašu starostlivosť počas celého procesu recruitmentu a výberových kôl. S takým profesionálnym prístupom pri spolupráci s Vašou spoločnosťou a konkrétne s p. Mesárošovou a p.Čápovou som sa ešte nestretla.
Ešte raz ďakujem a prajem Vám v budúcnosti veľa úspechov.
1. dubna 2016
Michal Rymeš, Business and SW Analysis, Asseco Central Europe, a.s.
Paní Petra Valentinová je pro mě zcela výjimečnou osobností ve světě personalistiky. Přiznám se, že jsem za ta léta v oboru viděl desítky a desítky "lidí z HR". Nezažil jsem ale jediného personalistu s lepší komunikací a citem pro adekvátní uplatnění uchazečů. Komunikovali jsme spolu ohledně pracovních pozic relativně dlouhou dobu a nevzpomínám si, že by kdy měla slabší den. Komunikace byla vždy perfektní, pozitivní a věcná. Vždy mně poskytla pro pohovor dokonalé podklady a já přesně věděl, na co se mám připravit. Je pro mě ctí, že jsem měl příležitost s paní Petrou spolupracovat. Profesionály na tak vysoké úrovni člověk potkává zcela výjimečně.
29. ledna 2015
Marketa Matejkova, Customer Service Manager, Johnson & Johnson
Mám velmi dobrou zkušenost se společností mBlue. Spolupracovala jsem s paní Hnilicovou a paní Janečkovou a obě byly velmi profesionální a zároveň přátelské. Zajímaly se o zpětnou vazbu a i já jsem byla průběžně informována. V poslední době jsem byla v kontaktu s několika společnostmi a mBlue byla jedna z nejprofesionálnějších.
18. října 2013
Rozhodně doporučuji služby společnosti mBlue. Jmenovitě paní Lankašové. Je radost dělat s profesionály na svém místě. Poradily se životopisem i s postupem při dalším ucházení se o pracovní pozici. Profesionální a příjemné jednání.
3. září 2013
Doporučuji tento produkt
4. srpna 2013
Hana Bergerová, Key Account Manager - Enterprise SME Sales & Care, Vodafone Czech Republic, a.s.
Ráda bych poděkovala Radce Lankašové, její přístup je profesionální a jednání s ní opravdu velice příjemné. Jsem přesvědčena, že díky vzájemné konzultaci jsem získala mnoho podnětných informací, které přispěli k lepší sebeprezentaci při výběrovém pohovoru. Dále bych ráda poděkovala Petře Valentinové za spolupráci.
12. července 2013
Tomáš Šelepa, Student, Slezská univerzita v Opavě
Musím vyjádřit naprostou spokojenost a nevýslovné ,,díky,, paní Lankašové. Profesionální přístup, otevřenost a uvedení věcí na pravou míru jsem velmi ocenil. Děkuji za Vaši pomoc. Vřele doporučuji každému, kdo hledá nové zaměstnání a chce 100% uspět.
12. července 2013
Jindrich Dohnal, Project Manager, Tovek s.r.o.
Byl jsem se službami nadmíru spokojen.
13. června 2013
Veškeré služby MBlue a hlavně p.Radku Lankašovou vřele doporučuji !! Je krásné setkat se v dnešní době s tak vstřícným a ochotným přístupem zaměřeným na kladný výsledek. Vřele doporučuji !!
21. května 2013
Michal Felix, Svářečský inženýr IWE, Demag Cranes & Components
Upřímně chci poděkovat firmě mBlue, a zvláště paní Lankašové, která mi pomohla uspět při vstupním interview na odbornou pracovní pozici. Během konzultace jsem byl upozorněn, jak v životopise zdůraznit konkrétní zkušenosti z praxe, a jak neformálně vystupovat při výběrovém řízení. Zkrátka - "jak se umět prodat". Uvědomil jsem si, jaké, zdánlivě drobné chyby, rozhodují o přijetí či nepřijetí na novou pozici, a hlavně - jak se jich příště vyvarovat. Děkuji.
22. března 2013
Martin Veber, NephroCare Specialist, Fresenius Medical Care
Služby mBlue a hlavně Radky Lankašové mohu vřele doporučit. Než jsem se k mBlue dostal,nevěděl jsem jak cenné rady zde získám. Radka mi pomohla s životopisem, který teď vypadá opravdu profesionálně. Pomáhá mi také s přípravou na pohovory a získal jsem od ní spoustu potřebných rad a doporučení jak a na cose na pohovorech zaměřit. Děkuji a určitě doporučuji.
19. února 2013
Oceňuji profesionální jednání a odbornost Radky Lankašové a Milana Mahovského při konzultaci v personálních otázkách. Radko děkuji Vám za příjemný a uvolněný rozhovor.
January 31, 2013
Simona Červenková, Mortgage advisor, Hypocentrum Modré pyramidy a Komerční banky
Velice bych chtěla poděkovat paní Radce Lankašové za vstřícnost a profesionální služby v oblasti personálního poradenství, které mi poskytla. Po desetiletém působení u jednoho zaměstnavatele jsem se ocitla na pracovní trhu na straně poptávající práci a s neznalostí, jak dnešní pracovní trh funguje. Paní Radka mi pomohla, jakým směrem se orientovat a upravila mi životopis tak, abych zdůraznila své znalosti a dovednosti a byla zajímavá pro budoucího potencionálního zaměstnavatele. Doporučuji všem.
July 29, 2013
Jiří POHL, Senior Customer Service Specialist, Husqvarna
Příjemnou schůzku s panem Milanem Mahovským považuji za oboustranně přínosnou a vzal jsem si z ní krom několika postřehů a profi rad k nezaplacení i další sílu a motivaci. Děkuji velmi pěkně.
January 24, 2013
Reinwetter Milos, Civil Works Manager for region West and South Europe (WSE), Nokia Siemens Networks Czech Republic, s.r.o.
Děkuji za velmi profesionální a podnětnou konzultaci s mBlue reprezentovanou panem Milanem Mahovským a Radkou Lankašovou. Získal jsem tímto mnoho cenných informací a tipů při hledání vhodné pracovní pozice. Musím rovněž ocenit velmi příjemné a neformální jednání. mBlue tímto mohu vřele doporučit.
January 31, 2013
Jan Kopecký, Technologist and head of water jet cutting machine, Profinit
Pan Milan Mahovsky mně předal přátelským projevem cenné informace jak správně postupovat při hledání zaměstnání. Tímto mu děkuji a vřele doporučuji jeho služeb!
24. ledna 2013

Profesionálové, kteří doporučují TOP a HR Management – poradenství při hledání zaměstnání

Lukáš Havlena, Head of Marketing, OEZ s.r.o.
I thank Radka for my current role, as a Head of Marketing at Siemens company, OEZ. She followed me through the whole interview process, always making sure that both sides of the table are satisfied and up to date. She is kind and empathetic and I thank her that she introduced me to the job I love.
21. června 2018
Martin Smrt, Operation Director, Agmo
Milan was extremely helpful with finding professionals for my team, and also provided me with valuable advice for my personal and professional development. Milan demonstrated very high competence at all times and showed that he has a wide overview of the HR area -- he was able to see things in context and come up with new, interesting ideas. Milan always delivered more than I asked him. It is always a pleasure for me to collaborate with him.
27. února 2013
Filip Caba, Director, Controlling & Planning, Telefónica O2
I can recommend Milan Mahovsky as a proffesional in job searching area. In the course of relatively short cooperation I got a lot of invaluable advices and methods showing me how to tackle the issue of finding new job.
20. ledna 2013
I would like to recommend and highly appreciate approach of mBlue and Milan Mahovský in person. It´s unusual that headhunter and HR consulting firm is providing a candidate with support in organisation and sophisticated plan what to do in searching new job as they did. Milan was gave me valuable advices, consultancy and "manual" with steps to do. Milan is top professional with friendly attitude.
4. srpna 2012
Daniel Votápek, Executive Director ICT Development, KBC Global Shared Services (ČSOB)
I appreciate the professional and pragmatic approach Milan M. will give you. You won't get standard HR consulting services but rather a professional and very personal treatment. He gives you help that fits your situation and helps you to solve your problem.
16. července 2012

Profesionálové, kteří doporučují Interim recruitment

Miroslav Semrád, Founder, CEO & Chairman of the Board, OnSite Power Holding a.s.
S mBlue  úspěšně spolupracujeme již 4. rokem a jsou pro nás klíčovým partnerem v HR oblasti. Jsme menší česká firma (do 50 zaměstanců) a nemáme HR, na jaře 2018 jsme řešili problém v náboru – obchodní pozice, technické pozice, a zároveň jsme potřebovali vyřešit klíčovou roli Obchodního ředitele. S Tomášem Hilgardem jsme spolupracovali formou Interim HR Consultanta, zastřešil nám kompletní nábor pro naší společnost. Úspěšně navázal komunikaci se všemi manažery, porozuměl našim potřebám, zadání rolím a díky velmi dobré znalosti trhu dokázal ve velmi krátkém čase kvalitně obsadit všechny volné pozice.
27. července 2018
Kenneth Collins, Business Programme Manager​, Fortuna Group
I have had the pleasure of working with Veronika at Fortuna Group, a leading Sports Betting company, on a major Business Change and Transformation Programme in the Czech Republic. A team of ten Czech based English speaking Business analysts was created in a month exceeding all expectations. From the outset I was impressed by the hard working pro-active ‘can do’ approach adopted by Veronika in responding to changes in the recruitment brief and by her professionalism under pressure, excluding and re-prioritizing candidates smoothly and effectively as needed. With excellent knowledge of the local market and excellent English language skills I would not hesitate to employ Veronika as the recruitment specialist on any future hiring requirement.
20. ledna 2016
Petr Draxler, Human Resources Director, Fortuna Entertainment Group​
„Veronika díky svým bohatým zkušenostem s náborem kvalifikovaných IT specialistů se rychle zorientovala v potřebách Fortuny a velice nám tak pomohla s náborem těchto specialistů v době, kdy naše vlastní kapacita v této oblasti byla omezená."
Prohlédněte si kompletní inspiraci z praxe ve formátu PDF
19. října 2015
Radek Váňa, Human Resources Director, Doosan/Bobcat
„Milan Vondráček dokázal návázat velmi dobré vztahy s hiring managery naší společnosti a porozumět nejen profilům obsazovaných pozic, ale i specifickým požadavkům na osobnost kandidáta, tak aby kandidát dobře zapadl do konkrétního prostředí. Jako zkušený personální manažer se stal opravdovým business partnerem v oblasti recruitmentu pro manažery splolečnosti a pro nás v HR  týmovým hráčem a velmi vítanou pomocí. Kontakty a zkušenosti, které Milan u nás ve společnosti získal, byť již jeho interim mise u nás skončila, využijeme nyní v klasickém dodavatelském vztahu, kdy Milan bude naším kontaktem na druhé straně v personální agentuře. Věříme, že znalost prostředí, lidí a kultury naší společnosti, kterou Milan má, výrazně zkvalitní a zefektivní proces náboru zaměstnanců.“
Prohlédněte si kompletní inspiraci z praxe ve formátu PDF
20. října 2015