O koho se staráme?

Spolupracujeme s více než 220 klienty.

  Další klienti
  Zobrazit méně

  Reference

  Firemní zákazníci

  Uchazeči

  Profesionálové, kteří doporučují Executive Search

  • Jan Havel

   Jan Havel

   CEO, Loterie Korunka

   V mBlue jsem v oblasti Executive Search našel z pohledu zákazníka při definování zakázky profesionalitu, porozumění specifickým rysům dané pozice a odvětví; při realizaci zakázky rychlý a flexibilní přístup spojený s dobrým odhadem prezentovaných kandidátů a v neposlední řadě přátelský přístup. Týmu přeji mnohu zdaru!

  • Monika Rousová

   Monika Rousová

   HR Director, 2N TELEKOMUNIKACE

   S Lukášem Faifrem se nám daří obsazovat i technické pozice, což je v dnešní době velmi obtížné. Našel nám mimo jiné výborného kandidáta na pozici konstruktéra do našeho nového týmu mechaniky. Investuje čas do setkání s manažerem, do návštěv u nás ve firmě, aby pochopil naši kulturu a naše potřeby. Myslím, že i díky tomu nabízí kandidáty, kteří se nám líbí.

  • frantisek radek

   František Řádek

   Plant Manager, Simoldes Plasticos Czech

   Spolupracovali jsme se společností mBlue na obsazení klíčové pozice Quality Managera v našem závodě. Rád bych vyzdvihl zejména osobní přístup a zapojení Moniky Čápové. Spolupráce s ní byla velmi profesionální. Mohu potvrdit, že hodnocení kandidátů od mBlue, které jsme obdrželi na začátku výběru, se téměř 100% shodovaly s realitou, kterou jsme si osobně ověřili. V případě dalších výběrů nechám oslovit opět společnost mBlue.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují HR Poradenství

  • Lenka Pospíchalova

   Lenka Pospíchalová

   HR Manager, Orifarm

   Odborníci z mBlue připravili pro naše vedoucí zaměstnance Development centrum. Chci poděkovat Marii Hořákové, Zdeňku Vaškovi a Kristýně Veverkové za jejich vysokou profesní úroveň při výběru testovaných kompetencí, komunikaci s našimi zaměstnanci, přípravě centra a školení hodnotitelů. V neposlední řadě si vážím velmi pečlivě, odborně a přehledně zpracovaných výstupů a jejich interpretaci jak účastníkům a vedení naší společnosti. Výstupy z Development centra byly zcela relevantní, na jejich základech můžeme pracovat na dalším konkrétním rozvoji našich zaměstnanců. Naše zkušenost je jednoznačně pozitivní.

  • Romana Richterová

   Romana Richterová

   HR Manager, Mlékárna Klatovy

   Se Zuzkou jsem se potkala na školení na téma LinkedIn. Mohu určitě doporučit – školení bylo věcné, srozumitelné a obohacené o spoustu zajímavých rad a tipů vhodných pro praktické využití. Děkuji za včerejšek!

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují Interim

  • Radek Váňa

   Radek Váňa

   HR Director, Bobcat

   Milan Vondráček dokázal navázat velmi dobré vztahy s hiring managery naší společnosti a porozumět nejen profilům obsazovaných pozic, ale i specifickým požadavkům na osobnost kandidáta, tak aby kandidát dobře zapadl do konkrétního prostředí. Kontakty a zkušenosti, které Milan u nás ve společnosti získal, byť již jeho interim mise u nás skončila, využijeme nyní v klasickém dodavatelském vztahu, kdy Milan bude naším kontaktem na druhé straně v personální agentuře. Věříme, že znalost prostředí výrazně zkvalitní a zefektivní proces náboru zaměstnanců.

  • Semrád

   Miroslav Semrád

   CEO, OnSite Power Holding

   S mBlue  úspěšně spolupracujeme již 4. rokem a jsou pro nás klíčovým partnerem v HR oblasti. Jsme menší firma (50 zaměstnanců) a nemáme HR, na jaře 2018 jsme řešili problém v náboru – obchodní a technické pozice, a zároveň jsme potřebovali vyřešit klíčovou roli Obchodního ředitele. S Tomášem Hilgardem jsme spolupracovali formou Interim HR. Úspěšně navázal komunikaci se všemi manažery, porozuměl našim potřebám a díky velmi dobré znalosti trhu dokázal ve velmi krátkém čase kvalitně obsadit všechny volné pozice.

  • Vladislav Král

   Vladislav Král

   CEO, Locksley

   Obrátil jsem na mBlue s nadstandardním požadavkem na předání umění náboru.  Náš start up neměl žádné HR a  potřeboval jsem si udělat dobrou představu o celkovém procesu získání nových lidí. Cíl byl splněn beze zbytku. Po detailní diskusi o pozici a potřebách naší firmy jsme dostali strukturovaný přehled jak o Recruitmentu (Tomáš), tak o procesu přijímání (Marie), který byl průběžně zohledňován na naše specifické potřeby a možnosti.  Naše předchozí praktické zkušenosti rezonovali s novými informacemi a jsem přesvědčen, že jsme si ušetřili mnohé tápání.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují Recruitment

  • veronika janeckova

   Veronika Janečková

   HR Manager, Business Lease

   S mBlue spolupracuje naše firma již od roku 2015. Stále v ní nacházíme spolehlivého partnera, pro kterého je stejně jako pro nás dlouhodobý vztah s klienty i zaměstnanci velice důležitý. U uchazečů hledají nejen odborné znalosti, ale i soulad s naší kulturou, hodnotami, lidmi. Díky jejich stabilnímu týmu máme na straně mBlue vždy dlouhodobého partnera, který má o naší firmě maximum informací, které dokáže uchazečům vždy výborně představit.

  • Jan Šlajchr

   Jan Šlajcher

   HR Manager, Erwin Junker

   I have been cooperating with mBlue since 2016 and they have always been able to deliver high qualified candidates according to our needs. I appreciate the open communication, trust and human touch, which I do consider as essentials enabling us reaching set targets. It was never my aim to have a wide portfolio of no name companies solving our recruitment, but just a minimum number of those we can rely on. Tereza and the mBlue company are definitely one of them and I do hope in future cooperation, covered positions, assigned candidates, this in general resulting in both companies satisfaction.

  • Vlasta Paáchová

   Vlasta Páchová

   HR Business Partner, České Radiokomunikace

   Spolupráce s Terkou Kockovou a jejím současným zaměstnavatelem personální agenturou mBlue je naprosto skvělá. Oceňuji rychlou komunikaci, naprostou profesionalitu jednání a dodání opravdových odborníků na danou pozici. Této spolupráce si opravdu vážím.

  Zobrazit více referencí

  Profesionálové, kteří doporučují RPO

  • Petra Hynková

   Head of HR Business Partners, Unicredit Bank

   S mBlue spolupracujeme formou outsourcingu části recruitment procesu v rámci pre-screeningu kandidátů, kteří reagují na pracovní inzeráty, zároveň využíváme jejich služby pro aktivní oslovování kandidátů. Spolupráce trvá již 5.rokem a za tu dobu jsme obsadili stovky pozic. mBlue konzultanti mají profesionální přístup, výhodou je i jejich znalost bankovním sektoru. Konzultanti jednají s kandidáty jménem naší banky a zároveň komunikují přímo s liniovými manažery. Oceňujeme zejména stabilní dlouhodobou spolupráci a včasné obsazování pozic kvalitními kandidáty.

  Zobrazit více referencí

  Reální lidé a reálné důvody, proč hledali práci s mBlue

  Kandidáti, kteří díky mBlue našli nové pracovní uplatnění. Nebo třeba i našli jinde, ale přesto neváhali a napsali nám zpětnou vazbu na naše služby.

  • Martin holecek

   Martin Holeček, Machine Learning Researcher

   S mBlue se mi spolupracovalo velice dobře – měl jsem volnost v termínech telefonátů; vycházeli mi vždy vstříc a mohl jsem se spolehnout, že mi dobře poradí. Jednání mi navíc maximálně personalizovali, takže jsem byl i na osobní stránce spokojený. Ve finále jsem s mBlue prošel 2 výběrovými řízeními ke 2 nabídkám, které se pro mě obě ukázaly jako nejlepší (proti cca 5 jiným).

  • katerina blaskova

   Kateřina Blašková, Key Account Manager

   Dobrý deň, chcem sa Vám podakovať za sprostredkovanie zamestnania a zároveň veľmi oceňujem Vašu starostlivosť počas celého procesu recruitmentu a výberových kôl. S takým profesionálnym prístupom pri spolupráci s Vašou spoločnosťou a konkrétne s p.Čápovou som sa ešte nestretla.

   Ešte raz ďakujem a prajem Vám v budúcnosti veľa úspechov.
  • Lenka Kalmusová

   Lenka Kalmusová, HR Manager

   Ráda bych poděkovala panu Strnadovi za dosavadní spolupráci, smlouvu se společností Stobart mám již podepsanou. Chtěla bych ocenit profesionální, ale hlavně lidský přístup nejen pana Strnada, ale všech pracovníků společnosti mBlue, se kterými jsem měla možnost komunikovat.
   A právě toto Vás odlišuje od ostatních personálních agentur.