Kariéra v mBlue

Je pro nás důležité, s kým pracujeme.

Náš úspěch bude i tvým úspěchem.

New Idea Concept With Crumpled Office Paper And Light Bulb. Top

Je pro nás důležité, s kým pracujeme

 • Máme smysluplnou práci, u které vidíme výsledky.
 • Rádi se učíme novým věcem a sledujeme nejnovější trendy v oboru.
 • Jsme tým poskládaný z chytrých a kultivovaných lidí, kteří vynikají ve spolupráci .
Koho právě hledáme

Benefity aneb jak se
v mBlue staráme

Neslibujeme věci jako dynamický kolektiv, multikulturní týmy ani zvýhodněný nákup produktů. Zaměřujeme se na to, co je v každodenní práci opravdu podstatné.

 • Ruce nahoře 3M4A1399 (kopie)

  Fajn lidi

  Základní hodnoty – vstřícnost, spolehlivost, vytrvalost a otevřená komunikace – se projevují nejen směrem ke klientům, ale i v rámci interních vztahů. To není fráze, noví kolegové vysokou profesní úroveň a přátelskou náladu oceňují na prvním místě.

 • respekt shutterstock_557759122

  Respekt k tvému životu

  Umožníme ti skloubit práci s  tvým volným časem díky flexibilní pracovní době a možnosti home office. V závislosti na firemních výsledcích máš 5 až 7 týdnů dovolené.  

 • equipemnt shutterstock_1006655878

  Místo, kde se cítíte dobře

  Pracujeme na moderních slim noteboocích v  nových kancelářích hned u výstupu zmetra s mnoha restauracemi vokolí. Nenutíme ti určený typ mobilu, vybereš si ten svůj bez omezeníKdo jezdí do práce autem, může zaparkovat u firmy za poloviční cenu, druhou půlku zaplatí mBlue. 

 • Teamwork Couple Helping Hand, Trust In Mountains. Team Of Climbe

  Podporujeme rozvoj a vzdělávání

  Po nástupu čeká každého Induction Program v rozsahu několika hodin týdně po dobu dvou měsíců. Následují pravidelná celofiremní školení, individuální školení na míru či jazykové kurzy.  

 • rawpixel-653764-unsplash

  Platíme dobře a včas

  Dbáme na to, aby naši lidé dostávali takové finanční ohodnocení, aby neměli touhu pokukovat po práci jinde. Odměna se vztahuje na výsledky a systém vedení a vzdělávání zaručuje, že výsledků tu dosahujeme všichni.  


Reální lidé a reálné
důvody proč mBlue

Co nás vedlo k tomu začít pracovat v mBlue?

 • RL Tereza Kockova 450X450

  Tereza Kocková

  Head of HR Partners, mBlue

  Moje generace chce hlavně tři věci: flexibilitu, možnost růstu a rozvoje, a smysluplnou práci, která je bude bavit. V mBlue jsem od roku 2011, protože mi tohle všechno umožňuje. Protože mě dokázalo motivovat po celou dobu mého postupného přerodu z čerstvého absolventa VŠ na manažera 9-členného, úspěšného týmu. Těším se na všechny další výzvy, které přede mě mBlue postaví.  

 • RL Lucka Mašková 450X450

  Lucie Mašková

  Researcher, mBlue

  Do mBlue jsem nastoupila v roce 2018 po dokončení VŠ s nulovými zkušenostmi v oblasti náboru. V  současné době mám na starosti výběr vhodných kandidátů, jejich prescreening a komunikaci  s nimi v průběhu celého výběrového řízení. To, že je mBlue správná volba, jsem věděla hned po nástupu do společnosti. Panuje tu příjemná atmosféra, nebyla jsem vhozena do vody, ale vše jsem se postupně učila a můj nástup mi usnadnil i výborný induction program v  prvních dvou měsících. 

 • RL Marie Hořáková

  Marie Hořáková

  HR Consulting, mBlue

  Když jsem po 20 letech strávených na manažerských pozicích v interním HR hledala práci, přemýšlela jsem, co dál. Toužila jsem po práci, která by byla zajímavá, proměnlivá, s maximální mírou svobody a flexibilní pracovní dobou, aby se dala kombinovat s přednášením na VŠE. Přesně takovou práci jsem našla v mBlue a nádavkem k ní dostala báječné kolegy a přátelské prostředí.