Buďte správný člověk na správném místě.

Pracovní pozice přesně pro vás. Přednostně. Diskrétně.

mProfil je víc než jen místo k nahrání životopisu.

mProfil na web

3 důvody proč mít mProfil

mProfil je váš vstup do světa pracovních nabídek.

 • rate

  NABÍDKY PŘESNĚ NA MÍRU

  V mProfilu si sami určíte, na které pozici chcete pracovat, v jaké lokalitě a za jakou odměnu. Můžete ho mít celý život a monitorovat, jak se pohybují mzdy ve vaší profesi, a zároveň si hlídat, aby vám neunikla vaše vysněná práce.

 • fast

  DŘÍVE NEŽ OSTATNÍ

  V okamžiku, kdy od některého z našich více než 220 firemních zákazníků získáme podobnou pozici, vám dáme vědět přednostně a způsobem, který si sami v  mProfilu zvolíte.

 • way

  POMŮŽEME VÁM USPĚT

  Jako poděkování za mProfil od nás získáváte e-book Jak Hledat zaměstnání s mnoha tipy, jak se vyvarovat chyb a získat vybranou pracovní nabídku. Pomůžeme vám najít správnou strategii.

Chci si vytvořit mProfil

E-book: Jak hledat zaměstnání

Stáhněte si komplexní příručku zdarma. Stačí si založit mProfil.

Nedělejte chyby aneb průvodce celým procesem získání zaměstnání očima personalistů.


ebook obrazek 1056-849-bily podklad

3 kroky k
mProfilu

Je to snadné a rychlé. Vyzkoušeno. Hotovo za dvě nebo tři minuty.

 1. Vytvořte si přístup

  Můžete se přihlásit pomocí Linkedin, Google nebo Facebook účtu, čímž potvrdíte svoji identitu. Je to nejrychlejší, nejbezpečnější a nejpohodlnější. Druhá, tradiční cesta je do přihlašovacího okna zadat své jméno, příjmení a email. Do vašeho mailu za chvilku dorazí dorazí zpráva s odkazem pro ověření vaší emailové adresy. Následně budete přesměrování k zadání přihlašovacího hesla do mProfilu.

 2. Co hledám

  Žádné přeťukávání údajů z vašeho životopisu. CV nám prozradí, jaké máte pracovní zkušenosti, ale už z něj nevyčteme, na jaké pracovní pozici chcete nyní pracovat, v jaké lokalitě, s jakou dojezdovou vzdáleností či za jakých finančních podmínek. Jste ochotní pracovat i jako kontraktor (OSVČ)? Chcete zkrácený úvazek? Co home office? Dejte nám vědět své preference.

 3. Jak chci být kontaktován

  Diskrétnost je na prvním místě. Zvolte si, zda chcete být s pracovní nabídkou kontaktováni po telefonu, mailem nebo smskou. A je to!

   

Založit mProfil

Reference

Lidé, kteří s mBlue získali nové místo.

 • Martin holecek

  Martin Holeček, Machine Learning Researcher

  S mBlue se mi spolupracovalo velice dobře – měl jsem volnost v termínech telefonátů; vycházeli mi vždy vstříc a mohl jsem se spolehnout, že mi dobře poradí. Jednání mi navíc maximálně personalizovali, takže jsem byl i na osobní stránce spokojený. Ve finále jsem s mBlue prošel 2 výběrovými řízeními ke 2 nabídkám, které se pro mě obě ukázaly jako nejlepší (proti cca 5 jiným).

 • katerina blaskova

  Kateřina Blašková, Key Account Manager

  Dobrý deň, chcem sa Vám podakovať za sprostredkovanie zamestnania a zároveň veľmi oceňujem Vašu starostlivosť počas celého procesu recruitmentu a výberových kôl. S takým profesionálnym prístupom pri spolupráci s Vašou spoločnosťou a konkrétne s p.Čápovou som sa ešte nestretla. Ešte raz ďakujem a prajem Vám v budúcnosti veľa úspechov.

 • Lenka Kalmusová

  Lenka Kalmusová, HR Manager

  Ráda bych poděkovala panu Strnadovi za dosavadní spolupráci, smlouvu se společností Stobart mám již podepsanou. Chtěla bych ocenit profesionální, ale hlavně lidský přístup nejen pana Strnada, ale všech pracovníků společnosti mBlue, se kterými jsem měla možnost komunikovat. A právě toto Vás odlišuje od ostatních personálních agentur.