Založte si mProfil

a zvyšte svůj náskok na trhu práce.

Získáte přednostní přístup k exkluzivním pracovním nabídkám a špičkový poradenský servis.

mProfil na web

Proč si založit mProfil

Založení mProfilu vám zabere maximálně pár minut. Získáte s ním přednostní přístup k novým pracovním nabídkám i cenným radám.

 • rate

  NABÍDKY PŘESNĚ NA MÍRU

  V mProfilu si určíte pracovní pozici, lokalitu i výši odměny – a podle toho vás budeme oslovovat s novými pozicemi. Dokonce i když zrovna práci nehledáte, můžete pomocí mProfilu monitorovat, jak se pohybují mzdy ve vaší profesi. A zároveň si hlídat okamžik, kdy se objeví opravdu lákavá příležitost.

 • fast

  DŘÍVE NEŽ OSTATNÍ

  V databázi mBlue shromažďujeme pracovní nabídky od více než 300 firem. Jakmile získáme požadavek na obsazení pracovní pozice odpovídající vašemu mProfilu, dáme vám vědět dřív, než inzerát zveřejníme. A to způsobem, který si sami v  mProfilu zvolíte – emailem, zprávou, jak budete chtít.

 • way

  POMŮŽEME VÁM USPĚT

  Při založení mProfilu od nás jako dárek dostanete e-book s názvem „Jak hledat zaměstnání”. V něm najdete mnoho užitečných tipů a rad, jakých chyb se při hledání práce vyvarovat a jak získat požadovanou pozici. Pomůžeme vám také zvolit správnou strategii, případně poskytneme kariérní poradenství.

Chci založit mProfil

E-book: Jak hledat zaměstnání

Stáhněte si zdarma příručku a získejte práci snů. Stačí si založit mProfil.

Procesem hledání pracovního místa vás provedou sami personalisté – tedy ti, kteří o přijetí nových zaměstnanců rozhodují. Naučí vás, jakým chybám se vyhnout, na co se připravit a jak udělat co nejlepší dojem.

ebook obrazek 1056-849-bily podklad

3 kroky k
mProfilu

Výměnou za dvě minuty svého času získáte trvalou výhodu na trhu práce.

 1. Vytvořte si přístup

  Při založení m Profilu máte 2 možnosti. Zaprvé pomocí Linkedin, Google nebo Facebook účtu, kterým potvrdíte svoji identitu. Je to nejrychlejší, nejbezpečnější a nejpohodlnější. Zadruhé můžete postupovat tradiční cestou a zadat své jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Na tu vám za chvilku dorazí zpráva s odkazem, pomocí nějž ověříte svůj e-mail  a následně si zvolíte přihlašovací heslo. A máte založeno.

 2. Zadejte informace o svých pracovních preferencích

  Do mProfilu nahrajte své CV, které nám pomůže vybrat pro vás ty pravé pracovní nabídky. Dále můžete vyplnit, na jaké konkrétní pracovní pozici chcete pracovat, v jaké lokalitě, s jakou dojezdovou vzdáleností či za jakých finančních podmínek. Stejně tak, zda jste ochotni pracovat i jako OSVČ, zajímal by vás zkrácený úvazek, případně byste měli zájem o home office. Čím přesnější údaje zadáte, tím relevantnější pracovní příležitosti vám budeme moci nabídnout

 3. Dejte nám vědět, jak vás máme kontaktovat

  Diskrétnost na prvním místě! Zvolte si, zda chcete být s pracovní nabídkou kontaktováni telefonicky, e-mailem nebo SMS zprávou. Jakmile se objeví pracovní pozice odpovídající vašim požadavkům, dáme vám vědět způsobem, jaký jste si vybrali.

   

Založit mProfil

Reference

Lidé, kteří s mBlue získali nové místo.

 • Martin holecek

  Martin Holeček

  Head of AI

  S mBlue se mi spolupracovalo velice dobře – měl jsem volnost v termínech telefonátů; vycházeli mi vždy vstříc a mohl jsem se spolehnout, že mi dobře poradí. Jednání mi navíc maximálně personalizovali, takže jsem byl i na osobní stránce spokojený. Ve finále jsem s mBlue prošel 2 výběrovými řízeními ke 2 nabídkám, které se pro mě obě ukázaly jako nejlepší (proti cca 5 jiným).

 • katerina blaskova

  Kateřina Blašková

  Key Account Manager

  Dobrý deň, chcem sa Vám podakovať za sprostredkovanie zamestnania a zároveň veľmi oceňujem Vašu starostlivosť počas celého procesu recruitmentu a výberových kôl. S takým profesionálnym prístupom pri spolupráci s Vašou spoločnosťou a konkrétne s p.Čápovou som sa ešte nestretla. Ešte raz ďakujem a prajem Vám v budúcnosti veľa úspechov.

 • Lenka Kalmusová

  Lenka Kalmusová

  HR Manager

  Ráda bych poděkovala panu Strnadovi za dosavadní spolupráci, smlouvu se společností Stobart mám již podepsanou. Chtěla bych ocenit profesionální, ale hlavně lidský přístup nejen pana Strnada, ale všech pracovníků společnosti mBlue, se kterými jsem měla možnost komunikovat. A právě toto Vás odlišuje od ostatních personálních agentur.