Psychodiagnostika

Cesta do hlubin duše kandidátů i zaměstnanců

PSYCHODIAGNOSTIKA BANNER 1920×366 nahled s modrym kruhem

Životopis a pohovor neodhalí celou pravdu o kandidátovi. Nahlédnout pod povrch vám umožní až komplexní psychodiagnostika. Díky ní zkvalitníte nábor i adaptaci zaměstnanců, odhalíte jejich silné a slabé stránky, sestavíte dobře fungující týmy a získáte spolehlivá vstupní data pro HR analýzy.

 • WEB 20 let

  2O let praxe

  Naši psychologové a konzultanti mají více než 20 let praxe v oblasti psychodiagnostiky.

 • Návrhová plocha 4

  2x spolehlivější

  Využitím psychodiagnostiky se zdvojnásobí spolehlivost výběru zaměstnanců.

 • WEB 80%

  80% přesnost

  Naprostá většina testovaných je překvapena, jak přesně je psychodiagnostika vystihla.

Dělejte správná
HR rozhodnutí

Psychodiagnostika je ideální nástroj při HR rozhodování. Chcete si být jistí, že povýšíte správného člověka? Potřebujete ve své firmě identifikovat talenty a naplánovat jejich rozvoj? Váháte mezi dvěma kandidáty a pomohlo by vám znát jejich slabiny i potenciál? Sety psychodiagnostických testů vám umožní popsat nejen osobnostní profil a identifikovat specifické schopnosti kandidáta či zaměstnance. Popíší také úroveň intelektu a vyhodnotí manažerské a obchodní kompetence.

Při testování využíváme více než 20leté zkušenosti našich konzultantů a psychologů. Ti doporučí a sestaví testovou baterii vždy na míru. Díky tomu získáte odpověď přesně na otázky, které si kladete.

Velmi efektivním způsobem je online testování. Platforma TCC online, kterou používáme, je rychlá a komfortní pro kandidáta a cenově výhodná pro zaměstnavatele. Výstupy dostanete v podobě výstižné zprávy, k níž vám rádi poskytneme odbornou konzultaci. Nabízíme rovněž další metody: tradiční standardizované psychologické testy metodou tužka-papír nebo Hoganovy testy. Pokud si to budete přát, zajistíme i vyhodnocení a interpretaci výsledků psychologem.

Podívejte se na naší infografiku k tomuto tématu.

Naše specialistky
na psychodiagnostiku

Získejte péči nejlepších profesionálů v barvách mBlue s desítkami let praxe a zkušeností.

 • Ludmila Fatkova kulata

  Ing. Ludmila Fatková

  HR Advisory Partner

  Specialistka v oblasti personálních procesů. Zkušenosti nasbírala především ve strojírenské výrobní společnosti. Během své praxe se setkala s náborem, vzděláváním zaměstnanců, nastavováním odměňovacího systému nebo nastavováním KPI´s. Podílela se také na vedení mezinárodních projektů zaměřených na strategii společnosti a interní komunikaci. Své dovednosti dále rozvíjí aktuálně především v oblasti koučování.

Reference

Přečtěte si, jak naši zákazníci hodnotí HR poradenské služby mBlue.

 • Lenka Pospíchalova

  Lenka Pospíchalová

  HR Manager, Orifarm

  Odborníci z mBlue připravili pro naše vedoucí zaměstnance Development centrum. Chci poděkovat Marii Hořákové, Zdeňku Vaškovi a Kristýně Veverkové za jejich vysokou profesní úroveň při výběru testovaných kompetencí, komunikaci s našimi zaměstnanci, přípravě centra a školení hodnotitelů. V neposlední řadě si vážím velmi pečlivě, odborně a přehledně zpracovaných výstupů a jejich interpretaci jak účastníkům a vedení naší společnosti. Výstupy z Development centra byly zcela relevantní, na jejich základech můžeme pracovat na dalším konkrétním rozvoji našich zaměstnanců. Naše zkušenost je jednoznačně pozitivní.


Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze Kockové na 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
38 Nákupčí Shutter

Kde jsme psali o psychodiagnostice?