Rozvoj a vzdělávání

Rozvíjejte talenty, posilujte tým.

Vzdělávání a rozvoj

S naším odborným poradenstvím a cílenými školeními otevřete brány k neomezenému potenciálu vašich zaměstnanců. Odhalte skutečné talenty ve vaší firmě a povzbuďte je k vzestupu na manažerské pozice. Vybudujte si tým plný loajálních a motivovaných profesionálů, kteří se neustále rozvíjejí a učí.

Naši specialisté
na HR poradenství

Získejte péči nejlepších profesionálů v barvách mBlue s desítkami let praxe a zkušeností.

 • Ludmila Fatkova kulata

  Ing. Ludmila Fatková

  HR Advisory Partner

  Specialistka v oblasti personálních procesů. Zkušenosti nasbírala především ve strojírenské výrobní společnosti. Během své praxe se setkala s náborem, vzděláváním zaměstnanců, nastavováním odměňovacího systému nebo nastavováním KPI´s. Podílela se také na vedení mezinárodních projektů zaměřených na strategii společnosti a interní komunikaci. Své dovednosti dále rozvíjí aktuálně především v oblasti koučování.

 • Blanka square

  Mgr. Blanka Mesárošová

  HR Manager

  Vystudovala personalistiku a v oblasti HR působí již 15 let. Od roku 2012, kdy se stala prvním zaměstnancem společnosti mBlue, jejím hlavním cílem je budování týmu a podílení se na vytváření strategii firmy.  Klientům pomáhá  s náborem,  headhuntingem, AC/DC, nastavováním adaptačního programu, kariérní a motivační strategií, talent managementem nebo outplacementem. Zakládá si na individuálním a vstřícném přístupu ke kolegům, klientům či kandidátům.

Zavolejte naší obchodní ředitelce Tereze Kockové na 724 914 180

nebo nám na sebe nechte kontakt, my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
38 Nákupčí Shutter