O koho se staráme?

Naše služby využívá více než 300 společností.

  Další zákazníci
  Zobrazit méně

  mBlue
  reference

  Jak hodnotí naši klienti spolupráci s mBlue?

  • hynkova

   Petra Hynková

   Head of HR Business Partners, Unicredit Bank

   S mBlue spolupracujeme formou outsourcingu části recruitment procesu v rámci pre-screeningu kandidátů, kteří reagují na pracovní inzeráty, zároveň využíváme jejich služby pro aktivní oslovování kandidátů. Spolupráce trvá již 5.rokem a za tu dobu jsme obsadili stovky pozic. mBlue konzultanti mají profesionální přístup, výhodou je i jejich znalost bankovním sektoru. Konzultanti jednají s kandidáty jménem naší banky a zároveň komunikují přímo s liniovými manažery. Oceňujeme zejména stabilní dlouhodobou spolupráci a včasné obsazování pozic kvalitními kandidáty.

  • Sedova Heineken

   Lenka Šedová

   Recruiter & Talent Sourcer, Heineken ČR

   S mBlue jsme spolupracovali na obsazení pozice SAP konzultanta, což dnes není zrovna jednoduché zadání. Konzultantka Kristýna Veverková nám byla po celou dobu podporou, má velký přehled o situaci na trhu a o požadavcích zaměstnanců. Doporučovala nám pouze relevantní kandidáty, čehož si vážím, protože jsem se nemusela pročítat množstvím neodpovídajících CV. Zároveň udržovala pravidelný kontakt i po nástupu doporučeného zaměstnance a přinášela nám tak důležitou zpětnou vazbu. V případě potřeby se určitě rádi na tuto společnost znovu obrátíme.

  • miroslav-kos

   Ing. Miroslav Kos

   Personální ředitel, HOCHTIEF CZ

   Naše spolupráce s mBlue začala v roce 2021 při hledání vhodného kandidáta na pozici ředitele divize. Již od počátku jsem byl přesvědčen, že jsme se rozhodli pro správného partnera. To se plně potvrdilo, spolupráce vyústila v úspěšné obsazení pozice v poměrně krátkém čase. I v době hodně složitého pracovního trhu se nám následně, za výrazného přispění paní Valachové, podařilo obsadit další tři klíčové pozice ve vedení divize, závodu a projektu. Oceňuji vysokou profesionalitu, porozumění našim požadavkům, dobrý odhad prezentovaných kandidátů a hlavně otevřenou a proaktivní komunikaci. Těším se na další společně realizované projekty.