01 Asistentka Bigstock

Administrativní pracovník pro obchodně technický úsek

Firma PB SCOM s.r.o. je významná společnost s bohatou historií a perspektivní budoucností. Jsme špičkoví specialisté na speciální demoliční a zemní práce, dopravní stavby, ekologické stavby a vodohospodářské stavby.Společnost PB SCOM s.r.o. disponuje rozsáhlým strojním a dopravním parkem, servisními dílnami včetně vlastního zázemí.Náš tým zkušených techniků zrealizoval úspěšně stovky staveb v rámci rozšiřování aktivit. Hledáme pro rozšíření týmu nového kolegu/kolegyni na pozici administrativní pracovník pro obchodně technický úsek

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Olomoucký kraj
  • Plný úvazek

Požadavky
• Min. SŠ vzdělání s maturitou
• Praxe min. 2 roky v administrativní činnosti (stavební firma výhodou)
• Práce na PC, WORD, EXCEL, , flexibilita
• Znalost zákona o odpadech výhodou
Náplň práce:
• Vedení poptávkového výběrové řízení v oblasti odpadového hospodářství – ročně 40 projektů
• Komunikace s dodavateli a stavbou
• Plánování odvozů odpadů s dodavateli a stavbou
• Vedení odpadové evidence v systému RSV
• Kontrola přijatých faktur v rámci odpadového hospodářství
• Zpracování dokladové části při odevzdání stavby
• Zakládání referenčních listů do systému RSV
• Zakládání předávacích protokolů do systému RSV
• Evidence archívu zakázek
Nabízíme
• Plat: 25 000,- až 35 000,- + individuální odměny
• Po dohodě lze částečný úvazek
• Benefity – stravenky, náborový příspěvek 5 000,- Kč
• Místo výkonu práce: Hranice na Moravě, Radniční 28 753 01 Hranice
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED