46 Právník Shutter

Advokát po zkouškách – pojďte budovat svoji kariéru

Složil/a jste nedávno advokátní zkoušky a rád/a byste se pustil/a do kariéry advokacie někde, kde máte potenciál růst, učit se od profesionálů a dostat se k zajímavým klientům s mezinárodním přesahem?

  • 60-90 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha

Náplň práce:
  • Projekty pro privátní TOP klientelu a korporátní podniky
  • Zaměření na několik segmentů s možností se podílet na několika zároveň – fúze a akvizice, nabývání a zcizování majetku, daňové právo a poradenství s přesahem do zahraničí, občanské právo pro TOP klienty
  • Denní využití AJ a NJ s klienty i zahraničními kolegy
  • Práce v týmu, nikoliv individuálně – potrpíme se na kolektivní atmosféru a fyzickou přítomnost v kanceláři
Požadujeme:
  • Německý jazyk slovem i písmem – mezinárodní klientela (budete mluvit každý den), angličtina velkou výhodou
  • Složené advokátní zkoušky, praxe s podobnými projekty vítána
  • Touhu aktivně se spolupodílet na vývoji naší kanceláře a využít výjimečnou platformu pro rozvoj své praxe
Co Vám za to nabídneme?
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení a bonusy na základě odvedené práce – bonusy nemají strop
  • Různorodou práci pro zajímavé a významné klienty
  • Nové butikové kanceláře v centru Prahy s pěkným výhledem na centrum, parkováním a metrem poblíž
  • Příjemnou rodinnou atmosféru a zkušené kolegy
  • Možnost stáží v předních advokátních kancelářích v zahraničí
  • Denní komunikace v cizím jazyce