39 Obchodni manažer Shutter

Business Development Manager – startup

  • Homeoffice

Nechceš být svázán pravidly korporátu, umíš se pro věc nadchnout a máš drive? Tak to seš tady na správném místě! 🙂

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek
Mám zájem o pozici

Líbí se ti představa moderního pracovního prostředí, kde se nečeká, až bude vše vypiplané k dokonalosti, ale kde se projekty prostě spustí v tu nejvhodnější chvíli? Láká tě prostředí fintechového startupu a máš chuť věci měnit a posouvat k lepšímu? Proudí ti v žilách krev akvizitora a máš zkušenosti s B2B? Samá ANO? Pak seš náš člověk!
Na co se u náš můžeš těšit?
Ve zkratce u nás budeš hledat nové příležitosti, díky kterým společně porosteme – budeš akvírovat nové partnery a rozšiřovat tak portfolio klientů, kteří využívají naši průlomovou službu. V mezičase dobiješ baterky ovocem, které ti bude vždy k dispozici, případně si dojdeš oddechnout k našim psím parťákům.
Bez čeho se tady neobejdeš?
Nepotřebujeme žádnou Oxford English, ani absolventa s 10letou praxí, kromě podobně naladěného mindsetu se u nás ale neobejdeš bez nějaké zkušenosti s B2B a s e-commerce.
Jak dobře se u nás budeš mít?
Doufáme, že co nejlépe! K tomu by ti kromě výše zmiňovaného mohla napomoct smlouva na dobu neurčitou, kvartální bonusy, které můžeš ovlivnit svou aktivitou, týden dovolené navíc, pokrytí pracovní neschopnosti, preferovaná spolupráce na IČO a samozřejmě multisportka a zvýhodněný mobilní tarif.
A to určitě není všechno, pošli mi svoje CV a řekneme si víc. Budu se na tebe těšit.