07 Compliance Bigstock

Compliance specialist

  • Homeoffice

Láká Vás práce pro jednu z nejprestižnějších bankovních institucí v České republice a rádi hrajte podle pravidel? Máte zkušenosti s právní podporou, regulatorikou a Excel Vám také není cizí? Pak hledáme možná právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Na jakou náplň práce se můžete těšit?
  • Implementace, aktualizace a dozor nad regulatorikou nastavenou orgány dohledu
  • S tím související tvorba a revize interních předpisů a metodických postupů
  • Školení a podpora kolegů v dané problematice
  • Nastavování a kontrola opatření proti praní špinavých peněz a financování terorismu
  • Součinnost s orgány dohledu/regulátory
Co u Vás proto oceníme?
  • Minimálně 5leté zkušenosti s compliance, ideálně v oboru financí
  • VŠ vzdělání právního, případně ekonomického směru
  • Praxi s analýzou rizik a implementací regulatorních požadavků
  • Pokročilou práci s Excelem
Co Vám za to můžeme nabídnout?
  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Prostředí specifického, stabilního a jistého zaměstnavatele
  • Týden dovolené navíc + sick days
  • Možnost home office
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci v centru Prahy
  • Příspěvek na vzdělávání/odborný růst
Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám své životopisy!

Klíčová slova: bank, bankovnictví, banking, Compliance, ATM, anti money laundering, regulatorika, regulace, právo, směrnice, předpisy, kontrola, ČNB, česká národní banka, FAÚ, finanční analytický úřad, ÚOOÚ, Úřad pro ochranu osobních údajů, GDPR, Praha, Prague, angličtina, čeština, english, czech