71 Účetní Shutter

Daňový specialista pro přední českou společnost

  • Homeoffice

Máte zkušenost se zpracováním daní? Jste důsledný/á a máte ekonomické vzdělání? Chtěli byste pracovat pro významnou nadnárodní společnost? Pokud ano, tak na pozici Daňový Specialista hledáme právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Moravskoslezský kraj
  • Plný úvazek

Jaká by byla náplň práce?
  • Administrace a zpracování vybraných skupin daní a daňových účtů
  • Prověřování smluv z hlediska daňových povinností
  • Kontrola a úprava daňových odpisů v registru majetku, řešení případných chyb přes service desk
  • Analýza účtů a spolupráce na přípravě DPPO
  • Připrava podkladů pro local file
  • Sledování legislativních změn v oblasti daní a účetnictví
Co budete ideálně potřebovat?
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Minimálně 3 roky praxe v daňové problematice
  • Samostatnost a schopnost přijít s návrhem řešení
  • Znalost MS Office (Excel a Word)
  • Schopnost číst a analyzovat smlouvy z daňového hlediska, zvláště z pohledu DPH
  • AJ alespoň na písemné úrovni
  • Orientace v účetnictví
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Moderní kanceláře v centru Ostravy s parkováním zdarma
  • Atraktivní mzdové ohodnocení a odměny
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost využívat home office
  • Podporu profesního vzdělávání a osobního růstu
  • Další skvělé benefity (Cafeterie, příspěvky na děti, 6 týdnů dovolené, stravenky, úrazové pojištění, bezúročné půjčky, zvýhodněný tarif, zábavné firemní akce atd.)
Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Klíčová slova: Daňový specialista, Tax Specialist, daňový konzultant, daňový expert, daň, daně, tax, taxes, smlouvy, účty, local file, DPH, DPPO, MS Office, Excel, Helios, Ostrava, Moravskoslezský kraj