20 IT Analytik Shutter

Data Analyst

  • Homeoffice

Chcete pracovat v mezinárodním prostředí? Máte zkušenost s analýzou datových potřeb a anglicky se domluvíte bez problémů? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti financí hledáme zkušené kandidáty / kandidátky na pozici Data Analyst.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
  • Procesní analýza datových potřeb společnosti
  • Navrhovat nová řešení zdrojů dat a jejich využití
  • Spolupráce na návrhu datových struktur a datových toků implementovaného řešení

Co od Vás požadujeme?
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s celým životním cyklem IT projektu
  • Orientace v analýze dat a zkušenost s datovým modelováním

Co Vám nabídneme?
  • Silné zázemí mezinárodní společnosti
  • Propracovaný školící systém, možnost využívat kurzy angličtiny nebo italštiny
  • Bonusy
  • Možnost home office
  • 25 dnů dovolené + 5 sick days
  • Stravenkový paušál
  • Cafetérie

Klíčová slova: data, datový analytik, IT projekt, analýza dat