59 Security Bigstock

EHS specialista – hezké benefity

Znáte principy v oblasti healthy a safety? Je EHS to, čím žijete, a v čem se chcete rozvíjet? Pak nám pošlete Váš životopis!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?

  • Kompletní agenda BOZP a PO (Centrála + 2 závody v ČR)
  • Návrhy, implementace a řízení legislativních změn
  • Provádění auditů
Jaké jsou naše požadavky?

  • Min. 2 roky v oblasti EHS ve výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost AJ
  • Osvědčení OZO v BOZP a osvědčení technika PO
  • Komunikativnost, samostatnost
Co Vám nabídneme?
  • Samostatnou a zodpovědnou pozici v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenkovou kartu, penzijní připojištění, firemní svačinky, slevy na firemní výrobky, 13. plat, výbornou jídelnu a kávu atd.
Klíčová slova: EHS, HSE, bezpečnost, security, healthy, BOZP, PO, Klatovy, Ostrava, OZO, ISO 45001, 14001, angličtina, potravinářství, FMCG, směrnice