14 Finanční manažer Bigstock

Ekonom/Hlavní účetní – automobil i pro soukromé účely

  • Homeoffice

Rozšiřujeme tým profesionálů Staňte se novým členem našeho týmuFirma PB SCOM s.r.o. je významná společnost s bohatou více než pětadvacetiletou historií a perspektivní budoucností. Jsme špičkoví specialisté na speciální demoliční a zemní práce, dopravní stavby, ekologické stavby a vodohospodářské stavby.Společnost PB SCOM s.r.o. disponuje rozsáhlým strojním a dopravním parkem, servisními dílnami včetně vlastního zázemí. Hledáme kolegyni/kolegu na pozici EKONOM / HLAVNÍ ÚČETNÍMísto výkonu práce: Hranice

  • Mzda dohodou
  • Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Náplň práce:
• Zpracování účetnictví společnosti, výkazy, audity, uzávěrky
• Fakturace ukončených zakázek
• Řešení pohledávek a závazků, pozastávek
• Komunikace s bankami, úvěry
• Řízení ekonomiky společnosti ve spolupráci s jednatelem
• Sestavování a řízení CF, controlling
• Vyřizování dotací a financování nákupu majetku
• Spolupráce s vedením společnosti na vytváření finančních plánů firmy, vyhodnocování
Požadavky:
• SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru
• Praxe na obdobné pozici min. 5 let
• Znalost zákonu o DPH, účetnictví a dani z příjmů
• Praktická orientace v účetnictví
• Znalost podnikového informačního systému, Helios výhodou
• Dobré analytické myšlení a komunikační schopnosti
• Týmový hráč, loajálnost
• Řidičský průkaz sk. BP
Nabízíme:
• Mzda 40-50 tis. Kč, roční odměny dle výsledků společnosti
• Stabilní zázemí ve stále se rozvíjející firmě
• Odborné školení, možnost osobního profesního růstu
• Osobní automobil, k dispozici i pro soukromé účely
• Notebook, mobilní telefon
• Stravenky
• Firemní akce
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED