64 specialista marketingu Shutter

Hledáme Junior produkt manažera/-ku – vhodné i pro absolventy!

Jste komunikativní a zodpovědný/á? Máte zájem o technické produkty a práci v mezinárodním prostředí? Pak je tato pozice pro vás!

  • Mzda dohodou
  • Ústecký kraj
  • Plný úvazek

Náplň práce:
  • Komunikace se stávajícími i novými zákazníky a zahraničními partnery
  • Technická podpora a zpracovávání obchodně-technických nabídek
  • Rozvoj produktové skupiny ve spolupráci s marketingovým oddělením
Požadujeme:
  • SŠ s maturitou / VŠ technického zaměření (ideálně elektro)
  • Velmi dobrá znalost AJ (plus NJ výhodou)
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Proaktivní přístup, komunikativnost, zodpovědnost, svědomitost
  • “Tah na bránu”, reprezentativní vystupování
  • Ochota učit se novým věcem
  • Praxe technického směru je výhodou, ne však podmínkou
  • ŘP sk. B
Nabízíme:
  • Motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou
  • Možnost podílet se na zajímavých průmyslových projektech
  • Technicky zajímavé produkty s potenciálem na trhu
  • Školení v Čechách i v zahraničí (technická, obchodní, jazyková)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní stravování
Zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaše reakce!