75 Zdravotní pracovník Shutter

Hospodyně / Chůva

  • Homeoffice

Pro našeho VIP klienta hledáme šikovnou a především hodnou paní do domácnosti.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha

Do české rodiny žijící v Praze hledáme milou a pracovitou paní pro úklid domácnosti, vaření, péči o prádlo a pravidelné hlídání. Pracovní režim pondělí – pátek (k dispozici samostatný pokoj pro přespání), víkendy volné, pouze 1x / měsíc odpolední hlídání v sobotu.
Jaká bude Vaše náplň práce?
  • péče o domácnost
  • pravidelný úklid, vaření
  • hlídání malého dítěte
Naše očekávání:
  • pečlivost, důraz na detail při úklidu
  • znalost vaření
  • trpělivost, vřelý vztah k dětem
  • ochota přespávat během týdne v domě klientky
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenosti s hlídáním dětí a dobré reference
Co Vám můžeme nabídnout?
  • příjemné pracovní prostředí
  • dlouhodobou spolupráci, ubytování v Praze mimo víkendů
  • občerstvení na pracovišti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • nástup ihned
Budeme se těšit na Váš životopis!

Alena