17 HR Specialista Shutter

HR Business Partner – Part time

Pro našeho klienta v oblasti financí hledáme novou posilu na pozici HR Business Partner, zatím je pozice na part time.Máte zkušenost z pozice HR Business Partner dva roky a chcete se posunout dál? Chcete komunikovat s manažery, být jim poradcem v oblasti Zákoníku práce, podílet se na adaptaci nováčků a také se věnovat náboru?Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Jihomoravský kraj

Co od Vás očekáváme?
• Zkušenost na pozici HR BP dva roky
• Pozice má i náborovou náplň, takže by Vás nábory měly bavit
• Budete podporou manažerům v oblasti rozvoje lidí, adaptace a také podpora manažerů u výběrových řízení
• Když budete chtít, můžete se účastnit mezinárodních HR projektů
• Budete úzce spolupracovat s HR týmem, který pečuje o zaměstnance v dalších lokalitách ČR vč. Prahy, kam jednou za měsíc vyrazíte, abyste se s kolegy lépe poznali
• Budete se také účastnit např. veletrhů práce a vymýšlet nové cesty, jak oslovit kandidáty a celkově sledovat nové trendy v HR
Jaké jsou předpoklady pro pozici?
• Alespoň středoškolské vzdělání
• Středně pokročilá angličtina
• Znalost Zákoníku práce
• Ochota občas cestovat (5%)
• Výborná komunikace, proaktivní přístup, dlouhodobý zájem o oblast HR, pozitivní přístup
• Zkušenost na pozici HR BP
• Ochota pracovat na part time
Lokalita práce: Brno
V případě, že Vás pozice zaujala, neváhej nám poslat životopis a my se ozveme!