17 HR Specialista Shutter

HR specialista – Výrobní společnost

Máte zkušenosti v oblasti personální administrativy a chcete je nadále rozvíjet? Nevadí Vám prostředí výrobní společnosti a komunikace s manažery? Chcete nám pomoct nastavit řád do vzdělávání a jiných oblastí? Pak jste ta správná osoba, kterou hledáme! Neváhejte a pošlete mi Váš životopis.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha, Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Co Vás bude čekat za náplň práce:
  • Zpracování personální agendy ve společnosti – zpracování dokumentů k nástupům, výstupům apod.
  • Zajištění náboru vybraných pozic – jak dělnické pozice, tak hledání specialistů do výroby
  • Spolupráce na systému vzdělávání – dát tomu nějaký řád a pravidelnost
  • Komunikace napříč odděleními

Jaké předpoklady k tomu potřebujete:
  • Zkušenosti z personální agendy – zpracování smluv nebo náboru, ve výrobním prostředí
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikativní, proaktivní osobnost

Co z toho budete mít:
  • Společnost Vám poskytne stabilní zázemí, kde je možné podílet se na nových věcech a tím i osobní růst
  • Výborná nadřízená a fajn kolektiv
  • 5 týdnů dovolené, odměnu na dovolenou a na Vánoce, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy a další zajímavé věci