HR Specialista

  • Homeoffice

Pro lukrativní společnost, která je průkopníkem ve vyvíjení nových technologií a služeb pro efektivní mobilitu lidí a jejich zboží působící na trhu již 150 let, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Specialista.Máte zkušenosti s vedením HR projektů? Umíte si svou práci dobře zorganizovat a anglicky se domluvíte bez problémů? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

  • Mzda dohodou
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Kompletní zastřešení HR projektů (např. zajištění získání pracovníků ze zahraničí), jak v rámci závodu, tak i korporátu
  • Podpora v oblasti náboru – řešení možnosti inzerce, kampaní, zviditelnění značky, spolupráce s agenturami
  • Spolupráce s centrálním nákupem ohledně smluv a dodatků pro dodavatele
  • Spolupráce a podpora celého HR týmu
  • Příprava akcí na školách a zajištění praxe studentů
Co od Vás požadujeme?
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Komunikativní znalost AJ (slovem i písmem)
  • Výborné organizační a prezentační dovednosti
  • Příjemné vystupování
Co nabízíme?
  • Možnost vzdělávání, profesního a osobního rozvoje
  • Skvělou praxi v mezinárodní společnosti
  • Individuální na míru šitý rozvojový plán
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • Atraktivní roční bonusy + příspěvky na dětskou rekreaci až 20 750kč/rok
  • Příspěvky na sportovní aktivity + Benefit plus kartu 6500kč/rok
  • Závodní stravování + stravenky
  • Skvělá dostupnost autem i MHD z Prahy (Letňany) do 15 min
Veškeré pohovory probíhají aktuálně on-line, máte tak stále příležitost získat práci podle svých představ a zároveň si vyzkoušíte, jak probíhá nábor s využitím moderních technologií.
Klíčová slova: HR projekty, rozvoj a vzdělávání, personalistika, lidské zdroje, support