25 konstruktér Shutter

Inženýr výroby – HYBRIDNÍ AUTOMOBILY

  • Homeoffice

Jsme mezinárodní společnost oblasti automobilového průmyslu. Specializujeme se zejména na výrobu Elektro komponentů pro hybridní pohony. Díky novým projektům rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Inženýr výroby. Snažíme se rozvíjet mladé lidi a zkušeným kolegům dáváme prostor pro vlastní inovace a nápady. Dávají Vám smysl hybridní automobily?Pokud ano, rádi Vás přivítáme do našeho moderního prostředí.

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Důležitým bodem Vaší práce bude zlepšovat ukazatele kvality a produktivity a zároveň podporovat výrobní oddělení (příprava výrobních dat, správa systému, aktualizace a příprava dat)
  • Zodpovědnost za správu systému pro výrobní dokumentace, tvorba průvodek pro naše komponenty
  • příprava reportů na měsíční a půlroční bázi, následně jejich vyhodnocení.
  • Budete spolupracovat také s oddělením kvality (podpora při realizaci projektů, zavádění nových procesů a zodpovědnost za nápravná opatření)

Vaše zkušenosti:
  • SŠ technického směru
  • Zkušenost na podobné roli alespoň 1 rok
  • AJ na komunikativní úrovni – Jsme mezinárodní prostředí
  • Orientace ve výrobní dokumentaci

Co můžeme nabídnout:
  • Setkáte se se zcela novým produktem a novými technologiemi pro hybridní pohony
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. plat zakotvený ve smlouvě
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Penzijní připojištění
  • Možnost vzdělávacích kurzů