23 IT Security Shutter

IT SECURITY OFFICER

Pro globální, technicky zaměřenou výrobní společnost, hledáme novou posilu pro oblast IT Security. Není pro nás podstatná dlouholetá praxe, rádi dáme příležitost těm, kteří prokážou hlavně dobré povědomí o fungování kybernetické bezpečnosti, schopnost uplatnit tyto znalosti v praxi a motivaci se rozvíjet.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha

Co Vás čeká?
  • Koordinace IT Security na lokální i mezinárodní úrovni
  • Spolupráce s mezinárodními týmy
  • Zaštítění bezpečnostního hlediska v rámci probíhajících IT projektů
  • Posouzení dodavatelů IT služeb
  • Správa bezpečnostní dokumentace a dohled nad dodržováním
  • Správa bezpečnostních nástrojů a vyhodnocování bezpečnostních incidentů
Jaké zkušenosti a dovednosti u Vás oceníme?
  • Praxe v IT Security v mezinárodním prostředí
  • Znalost IT Security nástrojů
  • Zkušenost s řešením pokročilých bezpečnostních incidentů
  • Obecné znalosti v rámci IT, znalost fungování IT infrastruktury
  • Znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilý mluvčí + znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 (komunikativní mluvená i písemná forma)
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Práci s mezinárodním záběrem, ve společnosti, která pravidelně investuje do nových technologií, ale i do svých lidí
  • Podporu managementu, spolupráce s profesionály
  • Možnost kariérního posunu
  • Možnost dalšího vzdělávání v rámci IT Security
  • Firemní automobil i k soukromému využití
  • Možnost využití home office
  • Další benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, kafeterie, výuka anglického jazyka, příspěvky na stravování atd.)