23 IT Security Shutter

IT SECURITY MANAGER

Pro globální společnost ze segmentu stavebnictví hledáme odborníka na IT Security, který je manažersky, ale zároveň i technicky orientovaný.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha

Co Vás čeká?
  • Zodpovědnost za IT Security pro pobočky v regionu CEE
  • Implementace bezpečnostních politik
  • Zaštítění bezpečnostního hlediska v rámci probíhajících IT projektů
  • Posouzení dodavatelů IT služeb
  • Správa bezpečnostní dokumentace a dohled nad dodržováním
  • Konzultace v oblasti bezpečnosti napříč mezinárodními týmy
  • Správa bezpečnostních nástrojů a vyhodnocování bezpečnostních incidentů
Jaké zkušenosti a dovednosti u Vás oceníme?
  • Praxe z obdobně zaměřené seniorní pozice v rámci velké společnosti
  • Znalost IT Security nástrojů
  • Zkušenost s řešením pokročilých bezpečnostních incidentů
  • Znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilý mluvčí + znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 (komunikativní mluvená i písemná forma)
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Práci s mezinárodním záběrem, ve společnosti, která pravidelně investuje do nových technologií, ale i do svých lidí
  • Podporu managementu, spolupráce s profesionály
  • Možnost dalšího vzdělávání v rámci IT Security
  • Firemní automobil i k soukromému využití
  • Možnost využití home office
  • Další benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, kafeterie, výuka anglického jazyka, příspěvky na stravování atd.)