19 IT administrator Bigstock

IT specialist(k)a

Pro našeho klienta, výrobní společnost působící v okolí Písku, hledáme do týmu kolegu/kolegyni, který/á by zajistil/a IT podporu konečným uživatelům. Pracovali jste ve výrobní firmě a chcete se dál posouvat ve své kariéře?Pak neváhejte a zašlete nám Vaše CV.

  • Mzda dohodou
  • Jihočeský kraj
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Budete lokálně podporovat PC uživatele a systém výroby – úroveň L1
  • Nastavíte sítě, zajistíte bezpečnost v rámci IT
  • Budete řešit problémy uživatelů, ať už s HW nebo SW
  • Budete mít podporu jak kolegů v týmu, tak IT odborníků na centrále

Co byste měl/a umět?
  • Máte zkušenost s obdobnou pozicí – alespoň 3 roky
  • Zvládnout se domluvit anglicky – denní komunikace s kolegy
  • Zkušenost s virtualizací
  • Zkušenost s administrací Windows serverů a mít přehled o síťové infrastruktuře
  • Komunikativní, ochotný/á a schopnost fungovat pod tlakem

Na co se můžete těšit?

Seniorní a stabilní tým v lokálním závodu – učit se máte tedy od koho
Budete pracovat s nejmodernějšími IT technologiemi – ať už v rámci uživatelů, nebo výroby
Společnosti dost záleží na tom, abyste se neustále zlepšoval/a a posouval/a
Možnost podílet se na projektech v rámci digitalizace.
Vyberete si ze spousty benefitů – 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijko, dojíždění atd.

Jste náš člověk? Těšíme se na Vaše CV!

Klíčová slova: IT podpora, IT support, IT specialista, IT support, IT administrátor, system administrator, administrátor MS, Windows, IT systémy, hardware, software, servery, sítě, virtualizace, VMware, IT, angličtina, english, Cisco, switch, IT specialista, IT specialist