14 Finanční manažer Bigstock

Junior Finance Manager

Staňte se součástí menšího týmu financí ve zahraniční společnosti působící v odvětví budoucnosti.

  • Mzda dohodou
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Náplň práce:
  • Interní a externí reporting, příprava finančních výkazů
  • Spolupráce s mateřskou společností v Německu (treasury, reporting, podklady pro IFRS konsolidaci, …)
  • Spolupráce s auditorem, příprava a podpora tvorby podkladů pro audit a komunikace s dalšími externími subjekty (daňový poradce, finanční úřad atd.)
  • Příprava rozpočtů, plánů a ekonomických analýz
  • Podpora přípravy měsíčních finančních výkazů
  • Analýza trendů klíčových ukazatelů výkonnosti, zejména pokud jde o finanční ukazatele jako jsou tržby, výdaje, náklady, ziskovost a pracovní kapitál
Požadavky:
  • Vzdělání ekonomického směru
  • Praxe 5 let na pozicích v Controllingu, Reportingu, Financích
  • Znalost účetních SW a pokročilá znalost Excel
  • Komunikativní AJ (denní kooperace se zahraniční centrálou)
Nabídneme Vám:
  • Práci v zajímavém oboru mimo korporátní prostředí
  • Další osobní rozvoj – pravidelná školení se zaměřením na finance a produkty společnosti
  • Menší pracovní kolektiv s fajn atmosférou
  • Notebook + telefon
  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • Možnost vzdělání formou lekcí AJ
  • Stravenkový paušál
  • Fitness na pracovišti