40 Obchodní manažer farmacie Bigstock

Key Account Manager pro farmacii

  • Homeoffice

Pro farmaceutickou společnost zastupující originální zahraniční farmaceutické firmy v ČR hledáme zkušeného kandidáta na pozici Key Account Manager pro oblast Adiktologie. Máte-li zkušenost na obdobné pozici, pošlete mi Váš životopis!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Nastavování a řízení obchodní strategie v rámci ČR (převážně Praha)
  • Aktivní kontakt s odpovědnými osobami a hledání nových příležitostí
  • Rozvíjení vztahů se zákazníky
  • Spolupráce napříč společností – marketing, logistika, finance, controlling apod.
Jaké jsou naše požadavky?
  • Praxe minimálně 5 let na obdobné pozici
  • Umět navazovat a rozvíjet kontakty
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Výborné komunikační dovednosti
Co Vám nabídneme?
  • Velmi příjemné prostředí moderních kanceláří v centru Prahy
  • Auto i k soukromým účelům je samozřejmostí
  • Bonusy / prémie
  • 5 týdnů dovolené
Klíčová slova: key account manager, farmacie, adiktologie