58 Řízení stavby Bigstock

Konstruktér v oblasti hydraulických komponentů

Jsme výrobní společnost s více než 20 letou praxí v oboru výroby komponent pro oblast komunální techniky. V rámci rozšiřování týmu hledáme do týmu technologií specialistu/tku na hydrauliku.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha, Středočeský kraj
  • Plný úvazek

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Budete tvořit plány pro nové konstrukce, vč. jednotlivých komponent (pomocí 3D CAD softwaru)
  • Tvorba výrobní dokumentace pro zakázkovou výrobu (řešení na míru)
  • Vytváření schémat pro hydraulické obvody
  • Spolupráce s oddělením výroby

POŽADUJEME:
  • 3+ let praxe na obdobné pozici
  • Vzdělání (SŠ, VŠ) se zaměřením na strojírenství a techniku
  • Samostatnost při návrhu hydraulických okruhů
  • znalost 3D CAD
  • Znalost AJ (případně NJ)

Benefity u nás:
  • Mzdové ohodnocení vč. pravidelných bonusů
  • 13. plat
  • Plně dotované obědy
  • Možnost zaměstnaneckého ubytování
  • Flexipasy
  • mobilní tarify zdarma pro celou rodinu
  • Příspěvky na dovolenou, sport či kulturu
  • Pravidelná školení a možností získání různých oprávnění a kvalifikací
Klíčová slova: hydraulika, CAD, konstruktér, konstrukce, strojírenství, technika, výrobní dokumentace, zakázková výroba, hydraulické obvody,