28 manažer logistiky Shutter

Logistický manažer – skvělá potravinářská firma

Velmi úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá Logistického manažera. Lokalita pracoviště je okres Benešov.Pokud mluvíte anglicky a chcete rozvíjet svou kariéru v super potravinářské společnosti, neváhejte a zašlete mi Vaše CV.

  • Mzda dohodou
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Zodpovědnost za logistické procesy
  • Řízení týmu 10 lidí
  • Příprava a hlídání rozpočtu
  • Spolupráce s regionálním týmem v zahraničí, reporting

Co byste měl/a splňovat?
  • Máte praxi z obdobné pozice v logistice
  • Komunikativní znalost AJ – využijete denně při komunikaci s mezinárodním týmem
  • Zkušenost z oboru potravinářství či FMCG výhodou
  • Být komunikativní, iniciativní, asertivní

Na co se můžete těšit?
  • Čeká Vás zajímavá různorodá práce, nuda nehrozí
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti