Manažer přípravy projektů

  • Homeoffice

Máte zkušenosti v projektování a povolování větších objektů? Pro našeho zákazníka, developerskou společnost, které patří mezi jedničky na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer přípravy projektů.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Budete mít na starosti výběr a poté řízení architekta, projektantů a inženýrské organizace
  • Zajištění a vydání projektové dokumentace
  • Budete řídit a kontrolovat zapracování připomínek a jejich vyhodnocení směrem k projektovému záměru
  • Zajišťovat získání potřebných majetkoprávních titulů a potřebných povolení pro realizaci
  • Spolupráce s kolegy

Co od Vás požadujeme?
  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • Min. 10 let praxe v oboru
  • Zkušenost s projektováním a povolováním větších objektů, prokazatelné výsledky podmínkou
  • Znalost předpisů a vyhlášek upravujících podmínky výstavby v Praze
  • Manažerské a komunikační schopnosti

Co Vám nabízíme?
  • Přátelskou atmosféru a neformální prostředí
  • Kvartální a roční bonusy
  • Teambuildingové akce
  • Stylové kanceláře na lukrativní adrese
  • Širokou škálu benefitů (Telefon, Příspěvky na stravování, životní/penzijní pojištění a příspěvek na sport, vzdělávací kurzy, denně čerstvé ovoce, výborná káva apod.)