48 Product manager pharma Shutter

Manažer pro lékařské záležitosti – Inovativní terapie v oftalmologii

Hledáte smysluplnou kariéru v oblasti zdravotnictví a chcete mít pozitivní dopad na životy a zrak pacientů po celé České republice? Pro našeho klienta, inovativní společnost zabývající se vývojem povrchových úprav brýlových čoček, hledáme Manažera pro lékařské záležitosti, který pomůže s uváděním inovativních produktů na trh.

  • Mzda dohodou
  • Plný úvazek

Co budete dělat:
  • Rozvíjet a implementovat lékařské strategie na podporu prodeje produktů
  • Vytvářet a kontrolovat vědecký obsah vzdělávacích/propagačních materiálů
  • Dohlížet na a podporovat klinické studie
  • Navazovat a udržovat vztahy s KOL a zdravotníky, provádět odborné poradenství
  • Analyzovat klinická data a interpretovat výsledky studie pro prezentaci lékařům i veřejnosti
  • Cestovat po ČR, příležitostně do zahraničí na konference, jednání a klinická pracoviště
Co od vás očekáváme:
  • MD, PharmD, PhD nebo ekvivalentní pokročilý titul v lékařské/vědecké disciplíně
  • Minimálně 3 roky zkušeností v lékařských záležitostech nebo souvisejících rolích ve farmaceutickém nebo biotechnologickém průmyslu
  • Pokročilou úroveň angličtiny slovem i písmem (min C1)
  • Prokázaná úspěšná spolupráce s KOL a zdravotníky v oftalmologii
  • Silná vědecká prozíravost a porozumění metodologiím klinického výzkumu
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
Co vám nabízíme:
  • Skvělý inovativní originální produkt založený na velmi silných vědeckých důkazech
  • Součást nově založené pediatrické lékařské divize v rámci společnosti
  • Silná podpora mezinárodního globálního týmu odborníků
  • Zajímavý základní plat
  • Čtvrtletní vyplácená prémie dle dosažených prodejních výsledků i výsledků projektů
  • Navýšení platu jednou ročně
  • Firemní auto
  • Plus 5 dní dovolené
Jste připraveni na novou smysluplnou výzvu? Pošlete nám svůj životopis!
Klíčová slova: Manažer pro lékařské záležitosti, zdravotnictví, klinický výzkum, KOL, oftalmologie, inovace, kariéra