58 Řízení stavby Bigstock

Manažer projektů PPP

Máte zkušenost s PPP projekty? Máte zájem o práci pro silnou stavební společnost v oblasti přípravy a koordinace velkých projektů? Máte přehled o trhu stavebnictví i financí? Pak se nám ozvěte, máme pro vás zajímavou možnost!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha

Co bude vaše náplň práce?
  • koordinace, poradenství a návrh struktury PPP projektů pro vrcholné vedení společnosti
  • vyhledávání potenciálu pro PPP projekty ve stavebnictví
  • vyjednávání podmínek a forem spolupráce mezi různými subjekty v rámci projektů
Co k tomu potřebujete?
  • přehled v oboru financí, práva, stavebnictví
  • radost z vyhledávání příležitostí a hledání řešení
  • schopnost jednání v různých oborech na vasoké úrovni
  • rodilou češtinu a angličtinu na výborné komunikační úrovni
Co k tomu budete mít?
  • prostor využít vlastní zkušenosti a vytvořit novou pozici
  • všechny benefity a zázemí silné společnosti, která má ráda své zaměstnance