Manažer správy nemovitostí

  • Homeoffice

Máte zkušenosti se správou nemovitostí? Jste komunikativní a svou práci si umíte dobře zorganizovat? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Pro našeho klienta, úspěšnou developerskou společnost hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Manažer správy nemovitostí.

  • Mzda dohodou
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Zodpovědnost za kompletní správu portfolia nemovitostí (developerské projekty, činžovní domy)
  • Přejímka nově dokončených/pořízených objektů a bytů uvolněných nájemci (správa nájemních smluv)
  • Řešení technických problémů a požadavků nájemců ve spravovaných nemovitostech
  • Uavření smluv se správcem a servisními společnostmi, dodavateli energií, sjednání pojistných smluv
  • Organizace prohlídek nemovitostí a přítomnost na prohlídkách (znalci, technici, bankovní zástupci)
Co požadujeme?
  • SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém nebo technickém směru
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Výhodou pro Vás bude, pokud máte komunikativní znalost AJ
  • Zkušenost se systémem MS Dynamics365, výhodou
Co nabízíme?
  • Přátelskou atmosféru a neformální prostředí
  • Bonusy
  • Teambuildingové akce
  • Stylové kanceláře na lukrativní adrese
  • Širokou škálu benefitů (Telefon, Příspěvky na stravování, životní/penzijní pojištění a příspěvek na sport, vzdělávací kurzy, denně čerstvé ovoce, výborná káva apod.)
Klíčová slova: správa nemovitostí, správa majetku, property manager, development