38 Nákupčí Shutter

Nákupčí – FMCG společnost, obalové materiály

  • Homeoffice

Působíte v oblasti nákupu a rádi byste uplatnili své zkušenosti? Chtěli byste v práci využívat angličtinu na denní bázi? Pokud ano, tak pro našeho klienta, stabilní mezinárodní FMCG společnost, která je výrobcem a distributorem potravinových směsí, hotových jídel a dalšího zboží, hledáme právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Na co se můžete těšit?
  • Specializace nákupu na obalový materiál
  • Denní komunikace především se zahraničními dodavateli
  • Zodpovědnost za komplexní objednávkové činnosti (kalkulace, faktury, reklamace, …)
  • Spolupráce s obchodním oddělením, a to v rámci České republiky i zahraničí
  • Podílení se na vývoji produktů
Jaké předpoklady k této pozici potřebujete?
  • Předchozí zkušenost v oblasti nákupu
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost Microsoft Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Různorodou pracovní náplň
  • Práci u stabilní společnosti s vizí růst – možnost být u budování nové struktury napříč koncernem
  • 25 dnů dovolené
  • Občasný home office
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování a slevy na firemní produkty
  • Možnost zúčastnit se zahraničních pracovních cest a veletrhů
  • Karierní a osobní růst (odborné a jazykové kurzy)
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!