39 Obchodni manažer Shutter

Obchodní ředitel pro přední energetickou společnost

  • Homeoffice

Orientujete se v oblasti energetiky? Máte praxi v oblasti obchodu a vyznačujete se proklientským přístupem? Chtěli byste být součástí jedné z nejvýznamnějších energetických skupin v ČR? Pokud ano, tak na pozici Obchodního ředitele hledáme právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Moravskoslezský kraj
  • Plný úvazek

Jaká by byla náplň práce?
  • Navrhování obchodní politiky a strategie jejího uplatňování
  • Zajištění smluvních vztahů v oblasti dodávek, výroby, rozvodu, distribuce a odběrů energetických komodit
  • Příprava plánu a rozpočtu nákupu a prodeje komodit a služeb
  • Udržování a rozvíjení obchodních vztahů s klienty
  • Ekonomické a účetní řízení společnosti, spolupráce na správě majetku
  • Podílení se na rozvojových aktivitách společnosti
Jaké jsou požadavky?
  • VŠ vzdělání ekonomického či technického zaměření
  • Alespoň 2 roky praxe s obchodem a vyjednáváním
  • Výhodou je orientace v oblasti energetiky
  • Zkušenost s ekonomickým řízením společnosti
  • Pokročilá úroveň práce s MS Office
  • Samostatnost, zodpovědnost a flexibilita
  • Aktivní řidič
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Moderní kanceláře v centru Ostravy s parkováním zdarma
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Atraktivní mzdové ohodnocení a odměny
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost využívat home office
  • Další skvělé benefity (Cafeterie, příspěvky na děti, 6 týdnů dovolené, stravenky, úrazové pojištění, bezúročné půjčky, zvýhodněný tarif, zábavné firemní akce atd.)
Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Klíčová slova: Obchodní ředitel, Business Director, Business Manager, obchod, vyjednávání, energetika, průmysl, MS Office, Ostrava, Moravskoslezský kraj