42 Obchodnik Shutter

Obchodní zástupce junior – Praha a střední Čechy

Chcete být součástí mezinárodní, rostoucí společnosti?Baví vás obchod a chcete se v něm rozvíjet?Pak mi pošlete Váš životopis!

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Co bude Vaším úkolem?
  • Zodpovědnost za moderní i tradiční trh ve svěřeném regionu
  • Kontrola prodejen, vystavení produktů
  • Zajišťování sortimentu
  • Komunikace s lidmi na prodejně
Jak vypadá ideální kandidát?
  • má alespoň 2 letou zkušenost na podobné pozici (oblast FMCG bude výhodou)
  • má mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • je komunikativní, s proklientským přístupem a dobrým time managementem
Co nabízíme?
  • zajímavá práce v silné, rozvíjející se zahraniční společnosti
  • prostor k rozvoji a růstu
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • notebook, mobilní telefon a další firemní benefity
Klíčová slova: obchodní zástupce, sales representative, junior, FMCG, obchod, sales, Praha