42 Obchodnik Shutter

Obchodní zástupce pro společnost se 100 letou tradicí

Máte s obchodního ducha a komunikativní povahu? Hledáme kolegu/kolegyni kterou těší vytvářet a rozvíjet dlouhodobé vztahy s lidmi a díky tomu udržovat dlouhodobou spolupráci. Hlavním úkolem bude pečovat o současné firemní klienty a jejich spokojenost. Podporovat objednávky, koordinovat dodávky i potřebný servis a aktivně s nimi hledat nové příležitosti k rozšíření spolupráce. Vítaná bude také akvizice nových firemních klientů.

  • Mzda dohodou
  • Vysočina

Náplň práce:
  • Plnění stanoveného obchodního plánu
  • Naplnění plánovaných, standardních aktivit s klienty
  • Pravidelný a systematický osobní i jiný kontakt s klienty
  • Spolupráce na organizaci realizace objednávek
  • Vyhledávání potenciálních klientů a jejich systematické oslovení
  • Dohled na realizaci obchodu/dodávky klientům
  • Řešení následného servisu, případně součinnost při řešení reklamací pro klienta
  • Dohled na platební morálku klienta
  • Vedení evidence kontaktů s klienty včetně stanovené správy vedení
  • Systematické a dlouhodobé udržování znalostí o produktech a službách společnosti

Požadavky:
  • Min. středoškolské vzdělání, ideálně technického směru
  • ŘP skupiny B – budete jezdit i mimo region
  • Znalost práce s MS Office
  • Zkušenost z jednání s klienty

Co za to:
  • Možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Hezké platové podmínky s bonusy a benefity (stravenky, 13.plat, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené)
  • Služební automobil
  • Telefon